Şimdi Ara

Turkey Post ve Turkey Post Kullanan Satıcılar Listesi (Aliexpress) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.345
Cevap
270
Favori
171.790
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen yeni konulmuş :) Süreyi de paylaşırsınız ekleriz referans olarak iyi olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordgnr

Gümrük konusu kesin mi hocam e sigara alıp TURKEY post ile kargolattım şuan yurtdisi geliş kaydı yapıldı diyor

hocam bende saticinin linkii alabilir miyim ozelden
  • heart06 kullanıcısına yanıt
    Az once satin aldim, gelince tekrar buraya ugrarim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sametkocak06 S kullanıcısına yanıt
    Varsa ben de alirim bi link :)

• 4-5 adet ürün alınca eğer bir tanesi bile cin postası ise satıcı çakallığa yatıp hepsini çin ile yolluyor buna dikkat edin. Başıma geldi dispute açtım kargo parasını iade ettiler ürün gönderildiği için.
  • IOserI I kullanıcısına yanıt
    Evet, önceden belirtmeniz gerekiyor satıcıya, yoksa kendi için en ucuz olanı tercih ediyor.
    Bir mağazada Turkey Post ücretli ve çok alışveriş yapacaksanız aynı anda, sepete atın, 1 tane Turkey Post seçin diğerlerinde seçmeyin daha sonra her üründe, sipariş notu kısmında hepsini tek pakette Turkey Post la istediğinizi belirtin, daha sonra siparişi tamamlayınca sipariş mesajları kısmındanda belirtin :D Çok sağlama almış olursunuz :)
  • Turkey Post ve Turkey Post Kullanan Satıcılar Listesi (Aliexpress)

Airsoftfighting adlı dükkana aittir. Listeye +1 !

• konu takip
  • Elektronik sigara için bir mağaza

http://s.aliexpress.com/jIVrYvqI

Ben aldığımda turkey post yoktu, ürün elime ulaştı ekstra birşey söylemenize gerek yok Gümrüğü hallediyor.

• shiranui kullanıcısına yanıt
    seçenek olarak eklediğinde listeye ekleyeceğim.
  • Keremkuyt K kullanıcısına yanıt
    ekledim listeye
  • Liste süper olmuş.Bende buldukça paylaşırım...
  • Turkeypost harika gerçekten...
    SPOR AYAKKABI alsak, halen vergi alınıyor mu?
  • Birazda çelik takı satan mağazaları koysaydınız keşke. BEIBER gibi sağlam satıcılara ben mesaj attım ama sanırım tam anlamadı olayı. Toplu siparş verecem sandı. Sizde mesaj atarsanız ekler belki.

• quote:

Orijinalden alıntı: demayc

Turkeypost harika gerçekten...
    SPOR AYAKKABI alsak, halen vergi alınıyor mu?

+1 bende merak ediyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu sahibini ve destekleyen arkadaşları tebrik etmek lazım. Dün gördüm konuyu ve araştırmaya başladım Turkey post seçeneği hiç denk gelmedi. Konu gerçekten çok fayfalı. Teşekkür ederim emeği geçen herkese.
  • konu sahibinin ellerine emeğine sağlık.
  • Tesekkurler saatci cok hizliymis deneyecegim

• Konu için elinize sağlık. Bu kargo yöntemi Gearbeste gelse süper olur. Forumdan çok kişi talep gönderirse Gearbeste gelme ihtimali var mı ?

• Teşekkürler arkadaşlar :) Hepimizin başarısı, desteğinizi esirgemeyin, her alışverişte mutlaka satıcıdan ricada bulunun.

Öte yandan Gearbest konusunda, imkansız olduğunu söylediler. Anlaşmaları varmış en iyi fiyatlar için ve anlaşma doğrultusunda mevcut firmaların dışına çıkamıyorlar şu an için.

Spor ayakkabı konusunda ise, satıcıyla konuşup dropshipping yaptırabilirsiniz. Yani farklı isim ve fiyat herhangi bi ürün için geçerli, vergisiz algısız geçme şansını artırır :)
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.