Şimdi Ara

Turkey Post ve Turkey Post Kullanan Satıcılar Listesi (Aliexpress) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.346
Cevap
270
Favori
171.787
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilginç bir durummuş ,ilk defa duydum :)
  • xiaomi mi5s kılıf veya cam filmi bulamadım..rastlayan arkadaşlar mesaj atabilir mi?

turkeypost ile gönderen bulamadım yani.
    satış yapan mağazalara mesaj attım henüz dönüş yapmadılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: vonaleee

xiaomi mi5s kılıf veya cam filmi bulamadım..rastlayan arkadaşlar mesaj atabilir mi?

turkeypost ile gönderen bulamadım yani.
    satış yapan mağazalara mesaj attım henüz dönüş yapmadılar

Bende arıyorum hocam bulursam eklerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Listedeki kılıf ve cam filmi satan satıcılara sorun, bazı satıcıların dükkanında olsa da aliexpress e eklemiyorlar bazı ürünlerini.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi Band 2 alacağım ama listedeki satıcılarda bulamadım. 1 ayda beklemek istemiyorum. Var mı gören duyan ?
  • egowest kullanıcısına yanıt
    hocam ilk satıcıdan y2 plus al rahatına bak, satıcının çok iyi bir kişiliği var, y2 plus unda mi band 2 den aşağı kalır yanı yok fazladan tansiyon da ölçüyor :D
  • heart06 kullanıcısına yanıt
    Onu görmüştüm ama çekiniyorum hocam. Sonuçta xiaomi çok fazla satti bunu. Malzeme kalitesi, şarjı, yazılımı nasıldır bilmiyorum. Pişman olmak istemiyorum açıkçası

• Merhaba,
    Güzel bir konu olmuş teşekkürler.
    Ürün araması yaparken Turkey post ile gönderim yapanlar gibi bir filtreleme mevcut mu ?
    Baktım ama göremedim sadece ücretsiz kargo seçimi oluyor gibi.
  • @egowest Ben kullandım bir süre ve gayet memnundum, çok seven bi arkadaş çöktü 2. de yolda. Alanı üzmez, beğenmezsen aldığın paradan fazlasına rahat satarsın

@DjSerkanK malesef öyle bi şey olsa keşke :D bu konuya gerek kalmazdı zaten :)
  • heart06 kullanıcısına yanıt
    O zaman aliexpres ar-ge ekibine mail atalım :))
    Konuyu ben daha çok boyle bir gönderim türü çıktı haberdar olun şeklinde düşünmüştüm :)

İlgilimi çeken bir durum ise ; bazı ürünlerde turkey post da diğer standart gönderimden çok daha uzun süre yazıyor.
  • o sürenin sebebi satıcının bilmemesi + geneli kapsaması
  • y2 plus smart bandı uzun süre kullandınız mı acaba bataryası ne kadar gidiyor tansiyon ölçümünü gerçek tansiyon ölçüm cihazı ile test etme şansınız oldu mu doğru ölçüyor mu
    tansiyon ölçümü ve pil ömrü iyiyse yaşlı akrabalar için almayı düşünüyorum
    ayrıca böyle bir konu açtığın için teşekkürler
  • cingibi kullanıcısına yanıt
    rica ederim. Kontrol ettik tansiyon cihazı ile. Aldığım ürün ufak da hiç bi şekilde yanılmadı, hastanede de ölçtürüp test ettik zaten çöken de o yüzden çöktü :D Ancak büyükde ufak farklılıklar çıkıyor (0.5-0.8) düzeyinde, bilmiyorum belki yeni gelen daha düzgün ölçer büyüğü :D

pil ömrü ise kullanıma göre değişiyor, örn sadece saat gibi kullanın aynı zamanda telefona bağlı kalsın çağrı ve sms hatırlatması vs. gibi, 3 haftayı görüyorsunuz, ölçüm yaparsanız yapma sıklığına göre değişiyor, günde 1 ölçüm için 2 haftaya düşüyor süre, biraz daha sık yaparsanız 1 haftaya düşebilir, günde 15-20 ölçüm yaparsanız 3-4 gün yine gider. Tabi bluetooth bağlı ve tüm özellikler halen aktif...

Cihaz şarjı olduğu sürece sürekli açık, kolunuzu kaldırınca açıyor ekranı, algılıyor. Bu yüzden bekleme süresi çok fazla. Kutu üstünde de 25 gün yazıyordu.

Şarj içinse, kullanım klavuzundaki öneri ile ilk şarjı 2 saat yaptım. Onun dışında tek dişten fulle pcye bağladığımda 30 35 dk sürdü, 2a şarj aleti ile daha kısa sürebilir.

FunDo diye uygulaması ile senkronize oluyor, iphone yada android farketmez var uygulama

telefonun diliyle oynamanıza gerek yok

Bi telefonla bağlı iken telefondan eşleşmeyi boz demezseniz (cihaz bağlı olduğu sırada bozmanız lazım cihazın algılaması için) başka cihaza bağlanamıyorsunuz. Bağlanmak için tek yol ise fabrika yazılım uygulaması var bu cihaz için, onunla bağlanıp reset atmak.

Konuyla alakalı olmadığından ürünü satın alanlar isterse atarım uygulamayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heart06 -- 25 Mayıs 2017; 0:32:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: heart06

rica ederim. Kontrol ettik tansiyon cihazı ile. Aldığım ürün ufak da hiç bi şekilde yanılmadı, hastanede de ölçtürüp test ettik zaten çöken de o yüzden çöktü :D Ancak büyükde ufak farklılıklar çıkıyor (0.5-0.8) düzeyinde, bilmiyorum belki yeni gelen daha düzgün ölçer büyüğü :D

pil ömrü ise kullanıma göre değişiyor, örn sadece saat gibi kullanın aynı zamanda telefona bağlı kalsın çağrı ve sms hatırlatması vs. gibi, 3 haftayı görüyorsunuz, ölçüm yaparsanız yapma sıklığına göre değişiyor, günde 1 ölçüm için 2 haftaya düşüyor süre, biraz daha sık yaparsanız 1 haftaya düşebilir, günde 15-20 ölçüm yaparsanız 3-4 gün yine gider. Tabi bluetooth bağlı ve tüm özellikler halen aktif...

Cihaz şarjı olduğu sürece sürekli açık, kolunuzu kaldırınca açıyor ekranı, algılıyor. Bu yüzden bekleme süresi çok fazla. Kutu üstünde de 25 gün yazıyordu.

Şarj içinse, kullanım klavuzundaki öneri ile ilk şarjı 2 saat yaptım. Onun dışında tek dişten fulle pcye bağladığımda 30 35 dk sürdü, 2a şarj aleti ile daha kısa sürebilir.

FunDo diye uygulaması ile senkronize oluyor, iphone yada android farketmez var uygulama

telefonun diliyle oynamanıza gerek yok

Bi telefonla bağlı iken telefondan eşleşmeyi boz demezseniz (cihaz bağlı olduğu sırada bozmanız lazım cihazın algılaması için) başka cihaza bağlanamıyorsunuz. Bağlanmak için tek yol ise fabrika yazılım uygulaması var bu cihaz için, onunla bağlanıp reset atmak.

Konuyla alakalı olmadığından ürünü satın alanlar isterse atarım uygulamayı

bilgiler için teşekkür ederim bir tane alayım yaşlılar kullanmayı becerirse diğerlerinede alırım

• cingibi kullanıcısına yanıt
    rica ederim, tek tuş rahat :) h.olsun şimdiden. İnceleme gibi yazı yazmışım bende :D
  • Akilli saat satin aldim.Tam 14 gün sürdü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arfbtn -- 25 Mayıs 2017; 12:4:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: heart06

rica ederim, tek tuş rahat :) h.olsun şimdiden. İnceleme gibi yazı yazmışım bende :D

hiç alacağım yoktu ama bende aldım şimdi :D
  • vonaleee kullanıcısına yanıt
    arfbtn A kullanıcısına yanıt
    @vonaleee hayırlı olsun şimdiden :D

@arfbtn hocam özelden takip kodu ve hangi satıcı olduğunu söylerseniz referans ekleyim
  • Beyler güzel ses kablosu (düz aux veya optik) turkey post ile satan var mı bildiğiniz?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.