Şimdi Ara

TURKCELLE NUMARA TASIMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar ben aveada bulunan hatlarımı turkcelle tasımak istiyorum yalnız aklıma takılan soru şu olacaktır 1 faturalı hattım var 2 ay oldu kulanalı 1 tanede faturasız hattım var onuda aveayaya tasıyalı 15 gun filan oldu ama ben bazı nedenlerden dolayı hattımı tekrar turkcelle tasımak ıstıyorum ikisinide 3 ayım dolmadan tasıyabılırmiyim bunları bide tasımam ardından kampanyallardan yararlanabılırmiyim ornek verirsek 3 ay dolmadan gelen abonellere eskiden 15 tl ise paket sana 3 ay dolmadan geldıgın ıcın 18 tl veya 20 tl yapıyorlardı bu halen aynı bu sekıl devam edıyormu yoksa degiştimi ben numaramı TURKCELLE tasıdıgım zaman sorunsuz sıkıntısız turkcellin kampanyallarından yararlanacakmıyım bunun bılgısını almak ıstıyorum arkadaslar yardımcı olursanız bu konuda sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Polis724 -- 24 Şubat 2014; 21:47:33 >

• 3 ay taşımama olayı yeni açılan hatlar için.Yani bugün Vodafone'a taşınanan hattınızı yarın gidip Turkcell'e taşıyabilirsiniz.
  • Arkadasım bilgi icin tskr ederim bide senden ricam hattımı 3 ayım dolmadan tasıdıgım ıcın kampanyallardan kısıtlanmam olurmu ? yoksa normal sekıldemi yararlanacam kampanyallardan bunun bılgısını almak ıstıyorum yarın hattımı tasıycam bu nedenden dolayı bılgı almak ıstıyorum tskrler sımdıden
  • Hayır, herhangi bir kısıtlama olmaz.
  • Yandex bilgilerinden dolayı tskr ederim hattımı super tarıfe uzerınden tasıma talebınde bulundum ınsan yaşamadığı zaman anlamazmış düne kadar aveayıyı savuyordum koluyordum ama suanda 5 para etmez diyorum bana dun aksamki attmış olduğu kazık en sonunda beni cıgrımdan cıkardı İnsallah 5 gune kadar turkcelldeyim yardımlarından dolayıda tskr ederım
  • Geçmiş olsun ? Sorun neydi ? Bu arada Turkcell yerine Vodafone'da düşünebilrisiniz.
  • 90 gün yeni alınan hatlar için geçerli. Hattınızı alalı 90 günü geçtiyse herhangi bir sınır olmadan operatör değiştirebilirsiniz.

Eğer eski operatörünüz Turkcell ise; Turkcelldeki numara taşıma kampanyalarından faydalanabilmeniz için numaranızı taşıdığınız operatörde 30 gün geçirmiş olmanız gerekiyor.
  • Yandex arkadasım avea dun aksam hotmailme fatura gonderdı ben 60 tl beklerken 310 tl geldi ayrıca bide ustune gitti hattı 1 fatura yuzunden kısıtladı musterı hızmetlerını aradım bu fatura tutarı nasıl geldı dıye daha 300 dk duruyor demem ardından inceleme yaptıllar kayıt olusturdullar sıze donus yapılacaktır dediler eee dedim hattım kısıtlanmış ne olacak dedim ödemeniz ardından acılır dediler yani aveanın keyfini beklıyoruz hatta yapmıslar fatura uzerındekı ıslemlerde ben aveayyı herkese tavsıye ederken avea bizi alttan altta düdüklüyormuş suanda 4 gözle beklıyorum turkcelle tasınmayı bugun yaptırdım işlemi yalnız yandex arkadasım tavsıyen ıcın tskr ederım turkcellden memnun kalmasam vodafoneye gecerim dedigin gibi
  • numara taşıma kampanyalarından faydalanabilmeniz için numaranızı taşıdığınız operatörde 30 gün geçirmiş olmanız gerekiyor.

??????????????????

Flodd Arkadasım nasıl yani ben avea kulanalı 1yıl faturalıda 15 gunde faturasızda oldu 2 tane tasıyorum turkcell talebinde ise bulunalı 1 gun oldu yani bugun bulundum sımdı hattım turkcelle tasındıgı zaman ben kampanyallardan yararlanamıyacakmıyım numara tasıma olayın
    dan :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Polis724 -- 25 Şubat 2014; 17:45:58 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.