Şimdi Ara

turkcellden bedava 10 kontor/2.5 dk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 13 – 22 Mart 2007 tarihleri arasında Turkcell, İşTcell, gnçtrkcll ve turkcell-im kampanya ve yeniliklerinden her ay düzenli olarak haberdar olup bir de 10 kontör ya da 2.5 dakika ücretsiz konuşma kazanabilirsiniz. Nasıl mı? Şöyle:www.turkcell.com.tr’deki "Beni Haberdar Et" linkine tıklayarak e-bülten grubumuza ücretsiz üye olmanız yeterli.

Eğer siz daha önce e-bültenlerimize üye olduysanız siz de "Beni Haberdar Et" linkine tıklayıp, üyelik bilgilerinizi güncelleyerek 10 kontör/2.5 dakika kazanabilirsiniz.
    --------------------------------------------------------------------------------

Kampanya Koşulları
    Kampanya 13 – 22 Mart 2007 tarihleri arasında geçerlidir.
    Kampanyadan Beni Haberdar Et e-bülten listesine üye olanlar ve eski üyelik bilgilerini güncelleyenler hediye kontör/dakika kazanacaktır.
    Kampanyaya sadece Turkcell, Hazır Kart ve Muhabbet Kart aboneleri, sahip oldukları hat sayısı kadar sadece 1 defa katılabilirler.
    Kazanılan kontör/dakikalar 1 hafta içerisinde yüklenecektir.

http://www.turkcell.com.tr/index/0,1028,400014,00.html

• ben yapdım bakalım nolcak
  • quote:

Orjinalden alıntı: Caner***

ben yapdım bakalım nolcak

bekleyip görücez inşallah sonunda bir iş yoktur
  • Sömürün arkadaşlar Normalde o dedikleri reklamı yaparlar 5 kuruşda vermezlerdi. Galiba yeni bir yasa çıktı yada çıkmak üzere beleş reklamının yasaklanması konusunda. Bulabilirsem forumlarda paylaşacağım.
  • boyuna "Güvenlik kodunu hatalı girdiniz." diyor yaa

Geri Dön
  • Bana da önce üyelik şifresi verdi, mesajı gönderince de bu servise üye değilsiniz dedi! Bunu da sonradan vercek mi acaba, çünkü ankette de buna benzer hatalar olmuştu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: k.s.d.

Bana da önce üyelik şifresi verdi, mesajı gönderince de bu servise üye değilsiniz dedi! Bunu da sonradan vercek mi acaba, çünkü ankette de buna benzer hatalar olmuştu.

Bana kalırsada yine oyuna getiriliyormuşuz gibi bir his var
  • quote:

Orjinalden alıntı: YaYa

quote:

Bana da önce üyelik şifresi verdi, mesajı gönderince de bu servise üye değilsiniz dedi! Bunu da sonradan vercek mi acaba, çünkü ankette de buna benzer hatalar olmuştu.

bu kampanyadan bi yol olmaz .
  • quote:

Orjinalden alıntı: YaYa

quote:

evet bendede bir sorun oldu sömrelim derken gene mi sömürüldük yoksa
  • eet geldi 10 kntr

sömürün turkcell i
  • quote:

Orjinalden alıntı: nactumu

eet geldi 10 kntr

sömürün turkcell i

evet geldi ama sonrada su gibi sömürmesinler bu kontörleride

önceden böle 10 kontör 20 kontör diyorlardı 9 aydan beri her 3 günde 14 ve 16 kontörüm gidiyor ne iştir anlamadım

müşteri hizmetlerini arıyorum ama yardımcı olmuyorlar

• bana geldi kontörler çok tşkler!!1
  • mail gelmiş bakıyım nasıl üye oluyomuşuz
  • yolladım gelen şiferyide.kontorleri beklemekteyim.

edit: 10 kontorum yüklendi suanda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan. -- 15 Mart 2007; 16:25:02 >
  • bence bu işte bir iş var..üyelik her türlü kontörlüdür..her ay düzenli olarak sömürülebilirsin dikkat edin buraya yazıyorum..
  • bence gelen haber msjları sizce ücretsiz mi?? bence değildir bunu da yazarsanız
  • bende gönderdim üye değilsiniz dedi halbuki ben daha önce üyeydim ve bazen mesaj gönderiyorlardı
  • benim üç ay doldu knt yüklemeyeli
  • kontoru giden oldu mu??
  • Turkcell sevmiyor beni
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.