Şimdi Ara

TURKCELL YENİ TARİFELERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
4.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://m.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/4-5-g-hizinda/faturali-hat?place=sub_menu

TURKCELL YENİ TARİFELERİ

TURKCELL YENİ TARİFELERİ

TURKCELL YENİ TARİFELERİ

TURKCELL YENİ TARİFELERİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutalvarol -- 30 Temmuz 2017; 21:17:59 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• aşırı pahalı abi ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çöp

TURKCELL YENİ TARİFELERİ

Pahalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cok pahalı
  • Kazıkkk!!!

• bana niye zorla tv+ fizy sms 2 bin dk verip 89₺ alıyosun, milleti kullanmadıkları şeylerle soymaya bayılıyorlar. bana de ki 500dk 15₺ 1000dk 20₺ 1000 sms 10₺ 5000 sms 20₺ 10 gb 25₺ 20 gb 40₺ vs vs de ben konbin yapayım ihriyacıma göre bu nedir ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jovi -- 30 Temmuz 2017; 23:14:32 >
  • Jovi kullanıcısına yanıt
    amac musterisini tamamen kendine baglamak turkcell diyor musterim tv yi muzik dinlemeyi dergi okumayi bip(mesajlasmayi) herseyi ile benim operatorumden yapsin sana uygulamalari aliskanlik etmeye calisiyor

• Tarife dediğin indirim filan olur bunlar kafayı yedi iyice

• Kazik otesi

• Tt 10gbligi 39dan veriyor vodafone 10gblik 49tl iken bu fiyatlara alinmaz bu hani faturasizda 3 4 tl fark oluyor oderim dersinde 40 30tl farklar var arada

• mümkünse türkcell kampanya yapmasın, normal bir tarife hazırlasın kullanan kullansın, bu nasıl kampanya böyle diğer operatörlerin 25-30 tl ye sattığı pakete turkcell 50 tl diyor.
  • Abi şu fizy bip dergilik gibi saçma uygulama paketlerini vermeyip söyle 5 gb 1000 dk 1000 sms 40, 45 TL verse yine alınır. Sadece uygun tarifeler 26 yaş altına var. Sonrası ölsün mü ne yapsın aylık 70 TL üzeri ödemek adama çok koyar. Şubat 2018 de kampanyam bitiyor sonrasında türkcell de kalacakmıyım uygun paket verecek mi düşündürücü.
  • En fazla kapsama ve abone sende tamam ama bu fiyatlarla mecbur olmayan sende durmaz.

Ben şahsen bölgemde çoğu yerde Avea ile kafa kafaya kapsama sinyali gördüğümden bu fiyatlardan sebep 3 ay sonra vodafone'dan Avea'ya geçeceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni hat alımı veya numara taşıma yapılınca hat sahibi dışında 7-25 yaş arası herhangi birinin tc'si ile gnç tarifeleri alınıyormuş. ben numara taşıma işlemi başlattım gnç full 10 gb tarifesine geçmek için 5gb 22:00-06:00 arası+1000+1000+5+30 tl yüklemeye 1gb+fizy 45 tl. ayda bir bip'ten grup kurup ilk mesaja haftalık 1gb, bipten ayda bir defa 5 gün 10 mesaja da haftalık 1 gb verdi mi 8+5 gb yapıyo artı salla kazan'dan da internet verebiliyo. bu fiyata bence güzel.

• bunlar hiç mi kampanya yapmaz ya.. Şuan tahahütlü 39 tlye aldığım paketi, aynısını yeni anlaşma yaparsam 49tl ye alıyorum. Ben şimdi bunlarla devam eder miyim ? Tabii ki hayır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jovi

yeni hat alımı veya numara taşıma yapılınca hat sahibi dışında 7-25 yaş arası herhangi birinin tc'si ile gnç tarifeleri alınıyormuş. ben numara taşıma işlemi başlattım gnç full 10 gb tarifesine geçmek için 5gb 22:00-06:00 arası+1000+1000+5+30 tl yüklemeye 1gb+fizy 45 tl. ayda bir bip'ten grup kurup ilk mesaja haftalık 1gb, bipten ayda bir defa 5 gün 10 mesaja da haftalık 1 gb verdi mi 8+5 gb yapıyo artı salla kazan'dan da internet verebiliyo. bu fiyata bence güzel.

Kullandığım paketin faturasız olanını anlatıyorsun. Faturasız internet kullanım 100 kb üzerinden hesapladığn için çabuk bitiyor bilgin olsun. Aynı paketi faturasızda kullanmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saiph -- 5 Ağustos 2017; 15:19:13 >
  • quote:

yeni hat alımı veya numara taşıma yapılınca hat sahibi dışında 7-25 yaş arası herhangi birinin tc'si ile gnç tarifeleri alınıyormuş. ben numara taşıma işlemi başlattım gnç full 10 gb tarifesine geçmek için 5gb 22:00-06:00 arası+1000+1000+5+30 tl yüklemeye 1gb+fizy 45 tl. ayda bir bip'ten grup kurup ilk mesaja haftalık 1gb, bipten ayda bir defa 5 gün 10 mesaja da haftalık 1 gb verdi mi 8+5 gb yapıyo artı salla kazan'dan da internet verebiliyo. bu fiyata bence güzel.

Onun yerine GNÇ full faturalı paketi 3+3 GB internetli daha avantajlı oluyor.
  • internet kaybı çok oluyor mu faturalı faturasız karşılaştırmasında

• quote:

internet kaybı çok oluyor mu faturalı faturasız karşılaştırmasında

Aynen hocam 1 GB faturalı 3 gb faturasıza yakın rakam çıkıyor. 5 GB lik paketi faturasız almak yerine faturalı 3 gb 39 TL olan paketi almak daha mantıklı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.