Şimdi Ara

TURKCELL YENİ TARİFELERİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
4.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jovi

o kadar çok mu ya ooo

GNÇ 10 gb kullnıyordum paket biterdi aynı paketin faturalısına geçtim dk artıyor internet artıyor
  • Merhabalar yeni faturalı hat alacağım da ne alayım bilmiyorum

Eskiden turkcell en iyi diye bir şey vardı şimdi durumlar nasıl bilmiyorum

Yani önceliğim kaliteli iyi bir hizmet vermesi böyle ucuz olsun değil de iyi olsun 10 lira fazla olsun diyorum

Aradigim hatta ozellikler dakika ve sms az internet çok olsun istiyorum (500 dk 500 sms 6 gb internet bana cok ideal mesela)

Yaşım 19 bu arada yani gnc vs gibi seylere girebilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • askerim102 A kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle turkcell . 10 gün önce türktelekoma geçtim şuana kadar 4.5 g ile bağlandığını hatırlamıyorum. Çoğu zaman şebeke olsa bile arama yapmıyor. 1 ayı doldurunca pahalı da olsa turkcelle geçeceğim. Bahsettiğim sorun sadece belli nir yerde değil izmir de aynıydı urfada da.

• Şu operatör iyi çekiyor bu iyi çekiyor diye tartışmaya gerek yok bulunduğumuz konumda hangisi iyi çekiyorsa o kullanılmalı.
  • Turkcell Çağrı Merkezin'de çalışan birisi olarak Allah kurtarsın arkadaşlar :D
  • Hocam 24 saatlik kullanım detayımı inceledim. Yaklaşık 65 hareketi excel'de tablo yaptım. Kullanım miktarlarımı faturalı için yukarı şekilde 1 kb, faturasız için yukarı şekilde 100 kb yuvarladım.
    Gerçek kullanım : 824.749,42 kb
    Faturalı olsaydı : 824.784,00 kb
    Faturasız : 827.400,00 kb
    Fark : 2,55 mb
  • Jovi kullanıcısına yanıt
    Hocam öyle hesap yapmışsın teşekkür ederim. Sosyal medya da gezerken aynı resimlerin yüklenmesi faturalı ve faturasız da fark çok fazla. Faturasız kullanırken daha az internete girdiğimde paketin çabuk bittiği sonucu aldım. Aylık ayni kullanıma göre faturalı paketimde artıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yunus YLcnk

Hocam öyle hesap yapmışsın teşekkür ederim. Sosyal medya da gezerken aynı resimlerin yüklenmesi faturalı ve faturasız da fark çok fazla. Faturasız kullanırken daha az internete girdiğimde paketin çabuk bittiği sonucu aldım. Aylık ayni kullanıma göre faturalı paketimde artıyor.

Cunku faturasızda 1 kb bile veri harcasanız örneğin whatsapptan mesaj okudunuz cıktınız. normalde gercek harcanan veri atıyorum 10 kb ama sizin pkaetinizden 100 kb düşüm yapıyor. yanı bu sekilde 10 tane mesaj okusanız 1 mb gitti. ama faturalıda bu düşüm 1 kb olmakta. yani 100 kat daha az. faturalı hatların internet tarafında veri harcamada buyuk avantajı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Backspace7

quote:

Orijinalden alıntı: Yunus YLcnk

Cunku faturasızda 1 kb bile veri harcasanız örneğin whatsapptan mesaj okudunuz cıktınız. normalde gercek harcanan veri atıyorum 10 kb ama sizin pkaetinizden 100 kb düşüm yapıyor. yanı bu sekilde 10 tane mesaj okusanız 1 mb gitti. ama faturalıda bu düşüm 1 kb olmakta. yani 100 kat daha az. faturalı hatların internet tarafında veri harcamada buyuk avantajı var.

o yüzden faturalı kullanıyorum

• Backspace7 kullanıcısına yanıt
    2 günde 1,5 GB kullandım. Faturalı hatta göre 1,5 GB’da kaybım 6 MB. 0,14 kb 75 kb gibi kullanımlarım %25

Tahminim tuttu ve Kb olduğu için çok bi kayıp yok. Yukarıda da dediğim gibi 1,5 GB kullanımda 6 MB kayıp var faturalı hatta oranla.

• Gecis yapmak icin musteri hizmetlerini aradim en ucuz tarife 500dk 1000sms 3g internet 45 lira. Mecburen turk telekoma devam edicez 😣

• quote:

Orijinalden alıntı: trtunski

Gecis yapmak icin musteri hizmetlerini aradim en ucuz tarife 500dk 1000sms 3g internet 45 lira. Mecburen turk telekoma devam edicez 😣

500DK + 3GB + 1000 MS 35TL

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/ucuran-3-gb-paketi-yenimusteri?source=CMS&place=campaigns_category
  • Baya artmış fiyatları bende yapboz500 paketini kullanıyordum 19tl ye taahütüm bitti gnc full pakete geçtim 750dk 1000sms 6gb 39tl fizy turkcell tv de içinde en uygunu bu gibi duruyor içlerinde. Müşteri temsilcine fiyatlar baya zamnlanmış dedim btk tarafından öyle oldu dedi kaliteye göre bu fiyat oluyor dedi 😄 Gittiğiniz yerlerde en iyi çeken operatör hangisi ise ona geçin ancak çekim gücünde turkcellin kimse önüne geçemez özellikle kırsalda o yüzden turkcell kullanmaya devam ediyorum

• Ben trcell turbo 5gb tarifesini 45tl ye kullanıyorum. Sanırım taahhüt ile bu fiyata veriliyor. Salla kazan internet veriyor sık sık. Çok sıkışırsam bipden soru cevap botu ile kazanıp 1gb ekstra kazanıyorum. Bip whatsapp dan daha güzeldi fakat facebook aldıktan sonra whatsapp gerekli birçok şeyi yaptı, halen artıları var ama yine de bip i sevgili muhabbeti olmadığı sürece kullanmak mantıklı değil.

• Kendi köyümde ve ilçe bağlantılı yolun her kesiminde Turkcell 2g,3g,4g ve Avea 2g var. Vf meçhullerde.

3 ay sonra bende vf'dan AVEA geçeceğim.

Red'den Prime'a olabilir.

Bu kıyaslama kendi ilçe-köy yollarımız arasında geçerlidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 gb.int. + Dergilikte geçerli 5 gb.int. + 750 dk. her yöne + 1000 sms------> 39 tl. 12 ay kontrat

gene çok ama yaptık artık.
  • fiyati pahalı geliyosa çekmeyen operatörlere geçin

• quote:

Orijinalden alıntı: Backspace7

quote:

Orijinalden alıntı: trtunski

Gecis yapmak icin musteri hizmetlerini aradim en ucuz tarife 500dk 1000sms 3g internet 45 lira. Mecburen turk telekoma devam edicez 😣

500DK + 3GB + 1000 MS 35TL

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/ucuran-3-gb-paketi-yenimusteri?source=CMS&place=campaigns_category

turkcell bayide numaramı söyledim, pos cihazında tarifelere baktı, 500 DK 3gb 1000 sms 25 Tl ye aldım. sonrasında ise 1,5 tl hatta yüklendi. sizlere tavsiyyem pos cihazlarından paket yükleyin.

• Hocam bahsettiğiniz bu tarife her zaman çıkmıyor dogrumu?

Ayrıca bu tarife hesabım uygulamasında yada Turkcell sitesinde gözükmüyor değilmi?

Sadece Turkcell iletişim merkezlerinde pos cihazlarından alınıyor dogrumu anladım?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.