Şimdi Ara

Turkcell Yardımeli kampanyası(150 TL e Ücretsiz Check up ve Diş bakımı içerir) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
11
Favori
9.052
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

0850 201 0 532 Güvencell Müşteri Hizmetlerini arayınız.

• primum non nocere P kullanıcısına yanıt

Check-up satın alma tarihinden 2 ay sonra kullanılabilir oluyor, ben de bu tarihin dolmasını bekliyorum hocam yakın zamanda bilgi veremeyebilirim.

• myscandium M kullanıcısına yanıt

Düşünmeniz yeter hocam sağolun. Diş için öyle bir sınırlama yok değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • primum non nocere P kullanıcısına yanıt

Yok hocam, poliçe onayının ertesi günü aktif oluyormuş diş. Randevuyu alıp gidebiliyorsunuz.

• myscandium M kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi primum non nocere -- 4 Mayıs 2021; 13:1:59 >
  • Check up randevusu için nereyi arıyoruz? Poliçemi bulamadım?

• 1 yıl önce sadece diş temizliği için 250 vermiştim. Ya çok fena kazıklandım ya da bu konu çok iyi bir fırsat.

• Bunu alacağınıza aynı şartlarda 1 ay önce ne olur ne olmaz diye araştırken bulduğum neredeyse birebir teminatlarla 100₺ ye alabilirsiniz.

https://www.anadolusigorta.com.tr/tr/seyahat-ve-ferdi-kaza/gulumseten-paket-ferdi-kaza-sigortasi

Edit: Ne olur ne olmaz dediğim diş dolgusu için bakmıştım :) Bu ara dişlerle başım belada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zamane61 -- 3 Haziran 2021; 19:39:11 >
  • Zamane61 Z kullanıcısına yanıt

Siz bunu alıp kullandınız mı? Yani bunu 100 liraya alıp 1 hafta sonra hastaneye gidip hem dolgu, hem temizlik vs. üstüne birde göz taraması yaptırıyoruz..? Hiç ücret ödemiyoruz? Bu gerçek olabilir mi ya :)

• NEVERDIES kullanıcısına yanıt

Aldım ama kullanmadım daha :)

• Zamane61 Z kullanıcısına yanıt

Her ikisinden birini bir babayiğit çıkıp açıklasa, bedava oluyor yazan herşey dese hemen alacağım. 100-150 farketmez. Yukarıda da yazdım Kadıköyde bir klinikte diş temizletmeye geçen sene 250 lira vermiştim :) Bu hizmetler için bu fiyatlar bedava gibi tabi gerçekse..

• Az önce mesaj geldi turkcellden. Googlelayınca konuya ulaştım. Fiyat hala aynı, kullanan oldu mu acaba?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.