Şimdi Ara

Turkcell VoLTE ve VoWifi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
1
Favori
13.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Turkcell onu her yerde veriyor 🤭

Türk Telekom anca merkezlerde, benimde evimde en iyisi telekom ama bende eleştriyorumm

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Eleştirmezsen olduğu yerde sayarlar, bizde avcumuzu yalamaya devam ederiz. Eleştir, geliştir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tt olsun diger operator olsun her yerde ayni cekim.gucu sunmaz

• @Jazzalyn

@EvolT

Teşekkürler, başvuruyu yaptım 24 saat içerisinde açılacağını yazmışlar. Uçak moduna almamız şart mı? Yani otomatik olarak WiFi gördüğünde VoWifi'a geç, onun dışında şebekeyi kullan gibi bir ayar yapabiliyor muyuz? Ya da tam tersi şebeke çekmediği yerde otomatik WiFi'yı dene gibi.

• phasan P kullanıcısına yanıt
    Turkcell de çok yatırım yapıyor, yaranı yokmuş gibi baz istasyonu dikiyor adamlar. Her geçen gün iyiye gidiyor şebekeler Turkcell'de.

Turkcell sınırsız mobil internet çıkarsa 20 Mbps / 300-400 TL aralığında olsa forumda çoğu kişi ona geçer.

• okadar olsa ben gexmem evdeki sinirsiz internet yetiyor is yerindefe wifi var

• phasan P kullanıcısına yanıt
    4.5g hiz testi konusuna baksana hocam benim telekom uctu az once

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9A0BECBC3 -- 30 Temmuz 2021; 7:20:20 >
  • KoraySogut35 K kullanıcısına yanıt
    Cihazınıza göre değişir. Mesela Samsung'larda böyle bir ekran var. Şebekeyi wi-fi mi yoksa mobilden mi alacağını seçebiliyorsunuz. Turkcell VoLTE ve VoWifi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Desident

Cihazınıza göre değişir. Mesela Samsung'larda böyle bir ekran var. Şebekeyi wi-fi mi yoksa mobilden mi alacağını seçebiliyorsunuz.

Evet bahsettiğiniz ayar benim telefonda da var. Uçak moduna almaya gerek yok diyorsunuz yani? Telefon normal şebeke çekmese dahi, WiFi üzerinden çekiyor olacak ve WiFi'da bir problem olmadığı taktirde hiç şebeke sorunu yaşatmayacak değil mi?

Aynen hocam böyle sorunsuz kullanabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Desident

Aynen hocam böyle sorunsuz kullanabilirsiniz

Hocam Volte yazisi ust tarafta cikmaya basladi ama henuz VoWifi ile alakali bi ibare goremedim. Henuz acilmamis midir?

Servis açıldı mesajı geldi mi?

VoLTE servisi ile voWiFi servisi aynı anda açılan servislerdir. Cihazınız nedir?

• @krkmz1666

@EvolT

Cihazım Xiaomi Mi 9T. Servis açıldı mesajı gelmedi. Fakat Volte yazısı daha önce çıkmazdı. VoWifi denemesi için uçak modunu ve WiFi'yı açıp birini aramayı denedim, "Telefon etmek için uçak modunu kapatın veya kablosuz ağa bağlanın" hatası alıyorum. Fakat WiFi'ya bağlıyım full çekiyor, internet sayfalarında da bir problem yok. VoWifi mı açılmadı acaba?

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Turkcell VoLTE ve VoWifi?

Bu şekilde simge geldiğinde aktif oluyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.