Şimdi Ara

Turkcell VoLTE ve VoWifi? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
1
Favori
13.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tebrik ettim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kullanabildiniz mi? Mi 9t yi görünce yurtdışı cihaz mı acaba diye aklıma geldi.Yurtdışı ise önce vowifi destekleyen serviste açmak gerekiyordu sanırım.Bir de 1-2 ayar vardı diye hatırlıyorum.Eskiden mi8se kullanırken görmüştüm.Bende şu an iphone 7 var.TT ile vowifi kullanıyorum.Evde mobil hat zayıfladığı zaman otomatik wifi a geçiyor.Uçak moduna almama falan gerek kalmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Servis aktif ise .

Alıntıları Göster

Hocam dediginizi yaptigimda extra ekran acilmadi, sadece ayarlar kismina gelistirici secenekleri diye bir sey eklendi. Fakat bahsettiklerinizi orda bulamadim?

Turkcell VoLTE ve VoWifi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: asertyu

Kullanabildiniz mi? Mi 9t yi görünce yurtdışı cihaz mı acaba diye aklıma geldi.Yurtdışı ise önce vowifi destekleyen serviste açmak gerekiyordu sanırım.Bir de 1-2 ayar vardı diye hatırlıyorum.Eskiden mi8se kullanırken görmüştüm.Bende şu an iphone 7 var.TT ile vowifi kullanıyorum.Evde mobil hat zayıfladığı zaman otomatik wifi a geçiyor.Uçak moduna almama falan gerek kalmıyor.

Henuz kullanamadim hocam. Cihaz kayitli y.ici cihazi, hepsiburada ana satici olarak satiyordu onlardan almistim. O ayarlari hatirliyorsaniz siz de yardimci olabilirseniz sevinirim

• KoraySogut35 K kullanıcısına yanıt

Yanlış yere tıklamışsınız miui yazan yere tıklamışsınız dediğim yer çekirdek sürüme sürekli tıklayacaksınız

• quote:

Yanlış yere tıklamışsınız miui yazan yere tıklamışsınız dediğim yer çekirdek sürüme sürekli tıklayacaksınız

Hocam çok teşekkür ediyorum VoWifi açıldı :))

Tek bir problemim var, önceliği Wifi aramasına vermeme rağmen, uçak modu aktif değilken telefon 1 diş bile çekse VoWifi yazısını göremiyorum. Fakat uçak modunu açtığımda tamamen VoWifi ile bağlanıyor.

Hadi Gözün aydın

Onu büyük ihtimal operatör ayarlıyor aslında direk devreye girmesi lazım .Kablosuz sinyalin yüksekse direk devreye giriyor bende full çekse bile devreye giriyor .

operatör ya da bağlantı kaynaklı siz ayarları benim attığım görseldeki gibi bırakın zamanlı geçiş yapar muhtemelen .

• quote:

Hadi Gözün aydın

Onu büyük ihtimal operatör ayarlıyor aslında direk devreye girmesi lazım .Kablosuz sinyalin yüksekse direk devreye giriyor bende full çekse bile devreye giriyor .

operatör ya da bağlantı kaynaklı siz ayarları benim attığım görseldeki gibi bırakın zamanlı geçiş yapar muhtemelen .

Sanirim operatorun cekmedigi noktada VoWifi'i devreye aliyor. Telefon gorusmelerinde cekmemezlik ya da kopukluk yapicak mi gorucez. Tekrardan cok tesekkurler Turkcell VoLTE ve VoWifi? 

kablosuz ağ sinyali zayıfsa ses gelip gitmede sorun yaşatır .

kablosuz ağ koparsa telefon 4g çekiyorsa görüşme devam eder 3 g de olursa görüşme sonlanır

bende full çeksede devrede oluyor .

sizin operatör operatör kaynaklı devreye girmiyor

• Yeni konu açmak istemedim sorunumla alakalı.
    Turkcell hatla beraber ıphone kullanıyorum.
    Yurt dısında wifi aramasını aktif edip arama yapıp alabiliyorum.Ancak gelen aramaları rehberimde kayıtlı olmasına rağmen isim olarak değilde sadece numara olarak görüyorum ekranda.
    Nasıl düzeltilebilir bilen varsa yardımcı olabilirmi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • _RaSCaL_ kullanıcısına yanıt

büyük olasılıkla rehberde numaralar +905XX XXXXXXX şeklinde değil 05XX XXXXXXX şeklinde kayıtlıdır...

• maaart M kullanıcısına yanıt
    🤣🤣

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    +905XX XXXXXXX Şeklinde kayıtlı

Ayarlar>telefon>dial asist diye bir sey var sayfanın en altında onu değiştirip dener misiniz

Denedim ama maalesef olmadı yine

Konum servisleri açık mı

Evet açık

Bilemedim hocam olması gereken tüm ayarlar yapılı ve düzgün görünüyor, vowifi kapalıyken normal gsm roaming de durum nedir, en azından vowifi servisi kaynaklı mi yoksa cihaz kaynaklı mi sorun onu anlarsınız

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.