Şimdi Ara

Turkcell Vodafone 2G/3G/LTE Seçme Opsiyonunu Kaldırdı ama Çözümü Burda! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
169
Cevap
17
Favori
22.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende her durumda cikabiliyor. Instagram'da gezinirken bile ciktigi oluyor (asagida ornek var). Hatta ilk seferinde Instagram'da fotograflari hizli hizli begenirken cikmisti ve 10 gun direndikten sonra guncellemeyi boyle yanlislikla kabul etmistim. Simdi 27.0'a geri dondum ama kendimi "Simdi Degil" tusuna basmaya alistiriyorum.

Turkcell Vodafone 2G/3G/LTE Seçme Opsiyonunu Kaldırdı ama Çözümü Burda!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huysuz İhtiyar -- 9 Şubat 2017; 21:05:12 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• brkbrktgl B kullanıcısına yanıt
    Bütün operatörlerle konuşabiliyorsun ama internet üzerinden konuşmuş olsan bile hesabın üzerinden sayılıyor. Yani öyle sanıldığı gibi bedava durumu yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Bütün operatörlerle konuşabiliyorsun ama internet üzerinden konuşmuş olsan bile hesabın üzerinden sayılıyor. Yani öyle sanıldığı gibi bedava durumu yok.

Anladım hocam teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Operator guncelleme uyarisi hakkindaya girmedikce bende gelmiyor arkadaslar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir de arkadaslar operatorleri mail yagmuruna tutmamiz lazim ki bu dayatmayi kaldirsinlar bi mail metni olusturalim ve herkes ayni maili gondersin bu konu hakkinda metin yazmak isteyen varsa uzun pm gondersin ilk mesaji editleyip mail yagmuruna tutalim turkcell ve vodafone operatorlerini.

• Hocam bu garantiyi falan etkiliyor mu? Yazılımsal bir değişiklik sonuçta. 2g/3g seçeneğinin gitmesi gerçekten çok kötü olmuş şarjım daha az gitmeye başladı
  • VaqoL V kullanıcısına yanıt
    Garantiyle ne alakasi var donanimsal degisiklim disinda hic bir sey garantiyi etkilemez.
    Bu arada siz andiroid beta kullanicisiniz:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByTMY -- 10 Şubat 2017; 2:53:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByTMY

Garantiyle ne alakasi var donanimsal degisiklim disinda hic bir sey garantiyi etkilemez.
    Bu arada siz andiroid beta kullanicisiniz:)

Öyleydim ama artık iphone kullanıcısıyım
  • Yapamadım hocam bir de detaylı anlatabilir misiniz cmdden yazdım itunesi açtım bir değişiklik yok
  • Erturrk kullanıcısına yanıt
    denedimindirdiğim dosyayı görmüyor rica etsem yardımcı olurmusun
  • VaqoL V kullanıcısına yanıt
    tonton212 T kullanıcısına yanıt
    Komut satirina verilen komutu yazip gonderin. Sonra iTunes'u acip iPhone'u baglayin. Menuden iPhone'u secin. Sonra SHIFT tusuna basili tutarak Guncelle butonuna tiklayin. Indirdiginiz dosyayi secin ve islem tamamdir.

Mac kullanicilari komutu Terminal'e yapistiracak. Guncelleme islemini Option (alt) tusuna basili tutarak yapacak.

• Ben ios 9.3.2 kullanıyorum. Bahsettiğiniz sorun bende yok. İos yazılımının eski olmasından kaynaklı mı? yani hücresel ayarlarından ben 2g-3g seçebiliyorum.Operatör sürümüm 24.2
  • GroupPolicy kullanıcısına yanıt
    Aynen oyle. Soz konusu operator guncellemeleri iOS 10'da geliyor. VoLTE/VoWiFi destegi getiren surumler 2G'yi elle secmeyi kaldiriyor. Ornegin Vodafone 27.0 sorunsuz, 27.1 ise bahsedildigi gibi.

• tonton212 T kullanıcısına yanıt
    İndirdiğiniz dosyanın uzantısı .zip ise görmez. Denetim masasında klasör seçenekleri var oradan dosyaları uzantılarıyla beraber göster seceneğini aktif hale getirip .zip olan kısmı .ipcc olarak değiştirdiğiniz takdirde itunes indirdiğiniz dosyayı görecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok zip değil hocam ancak olmadı tüm seçenekleri denedim

olmadı yazıda olduğu gibi uyguladım olmadı

• ipcc dosyası

windows 7 kullanıyorum

dosyayı görmedi boşluğa dosya ismini yazdık aç dedim

güncelleme başarısız dedi

lütfen yardımcı olurmusun hocam

• tonton212 T kullanıcısına yanıt
    Hocam itunes'tan güncelleye basarken shifte basılı tut sağ at köşede dosya türü kısmı var ordan ipcc'yi seç en başta ipsw'yi arıyor oraya tıkla ikinci seçenekte ipcc var onu seç

• windows 10 güncelleme başarılı döndük 27.0 a ama bir an önce 2g ve volteyi kullanabilmemiz gerekiyor
  • GokhanMaths kullanıcısına yanıt
    hocam çok sağolun elinize sağlık halettim emeklerinize teşekkürler
    başarılar büyük bir sorundan kurtuldum
  • Vodafone için yapabilen var mı? Operatör güncellemesi oldu diyor ama aynı herşey.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.