Şimdi Ara

Turkcell Vınn mı Vodafone Cepte Wi-fi mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
26.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba.Apartmanımızın adsl alt yapısı olmadığı için Vınn almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım. Turkcell Vınn mı yoksa Vodafone Cepte wi-fi mi tavsiye edersiniz?4.5g çekim kalitesi sürekli tartışılıyor. Hangisinde verdiğim paranın hakkını alırım?Görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• osoztok O kullanıcısına yanıt
    Bulunduğunuz bölgede telekom iyi çekiyorsa faturasız bir telekom hat alıp kullanabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • önce bulundugun bölgede tüm operatörler için speedtest yap. operatör hızlarına göre tercih yap eğer paraya kıyarım diyorsa kesinlikle turkcell vınn diyorum ben kurum iin alım up v down beklentimizin üstünde çıktı
  • Aldığım cihazı tatile falan gidince gittiğim yerlerde de kullanmak istiyorum ve bildiğim kadarıyla Türk Telekom özellikle sahillerde iyi çekmiyor. Kendi hattım Türk Telekom ama internet için Türkcell ya da Vodafone istiyorum.
    türk telekom kullanıyorum memnunum kardeş.

• Hangi paketler var, turkcell, Türk Telekom, Vodafone farketmez, bulunduğum yerde adsl yok o yüzden bana da lazım, bir ara araştırdım türk telekom ve vodafone'da yüksek gb paket göremedim turkcellde çok pahalı

• Bulundugun konuma gore performans degisir. Mesela bizim evde turkcell cok zayif bazen 1 mbit bile cikmiyor.

• Evinizde telekom iyi çekiyorsa daha önce yaptığım bu formül işinize yarayabilir.Çift hatlı bir telefon alırsınız.Faturalı örneğin 1000dk-1000sms-10 gb 39 tl tarifesi var şu ara ona geçersiniz.Bir de faturasız telekom hattı alır.15'er liradan gece ve gündüz 10 gb paketleri yapar kullanırsınız.Yani toplamda 70 tlye 1000 dk-1000 sms-30 gb netiniz olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: osoztok

Merhaba.Apartmanımızın adsl alt yapısı olmadığı için Vınn almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım. Turkcell Vınn mı yoksa Vodafone Cepte wi-fi mi tavsiye edersiniz?4.5g çekim kalitesi sürekli tartışılıyor. Hangisinde verdiğim paranın hakkını alırım?Görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim?

https://forum.donanimhaber.com/turkcell-evde-4g-50gb-sinirsiz-wifi-modemdahil-79-tl-ilk-mesaj-guncel--123588176

Şu konuyu incele.

http://www.vodafone.com.tr/Internet/fiber-sorgulama.php

Bu sayfadan boş port yok uyarısı veren bir adres bul ve 79 liraya 50 GB VINN al.

• quote:

Orijinalden alıntı: spacenet

quote:

Merhaba.Apartmanımızın adsl alt yapısı olmadığı için Vınn almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım. Turkcell Vınn mı yoksa Vodafone Cepte wi-fi mi tavsiye edersiniz?4.5g çekim kalitesi sürekli tartışılıyor. Hangisinde verdiğim paranın hakkını alırım?Görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim?

https://forum.donanimhaber.com/turkcell-evde-4g-50gb-sinirsiz-wifi-modemdahil-79-tl-ilk-mesaj-guncel--123588176

Şu konuyu incele.

http://www.vodafone.com.tr/Internet/fiber-sorgulama.php

Bu sayfadan boş port yok uyarısı veren bir adres bul ve 79 liraya 50 GB VINN al.

Bu kampanya gerçekten çok iyiymiş.Alt yapı sorgulama sayfasında apartman adı girin kısmına giriyorum ama apartman adı bulunamadı uyarısı veriyor.Oraya isim yazmayınca da sorgulama yapmıyor. Bunun için ilk olarak Turkcell'i mi yoksa Superonline' mı arayayım?

• Bizim apartmanda alt yapı yok ama Turkcell alt yapı olup boş port yoksa indirim yapıyor. Saçma değil mi?

• quote:

Bizim apartmanda alt yapı yok ama Turkcell alt yapı olup boş port yoksa indirim yapıyor. Saçma değil mi?

Karar verip bi paket aldın mı

Artık küçük ilçelere bile 4.5g kurmuş doğuda sınırdayım

Kocaeli de sahilde 4.5g vardı ilçede yoktu 2 ay önce çoğu ilçelere 2aydır kurulmaya başlandı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.