Şimdi Ara

Turkcell tv plus premium 3 ay, aylık 4.99 tl (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
9
Favori
19.329
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir ay deneyelim bakalım. mi box almıştım ona kurdum çalışıyor.

• 064 kullanıcısına yanıt

Webostur tizendir hiç bir işe yaramaz.

Aranan hiç bir uygulama yok. Popüler olan uygulamarin bile güncellemesi zor geliyor.

Tek kral android TV. O olmasa bile güçlü bir android box alınması gerekiyor. Eğer TV'nin smart(akıllı) tarafı çok kullanılıyorsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üyeliğimizin geçerli olduğu tarihi öğrenemiyor muyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

Webostur tizendir hiç bir işe yaramaz.

Aranan hiç bir uygulama yok. Popüler olan uygulamarin bile güncellemesi zor geliyor.

Tek kral android TV. O olmasa bile güçlü bir android box alınması gerekiyor. Eğer TV'nin smart(akıllı) tarafı çok kullanılıyorsa.

Samsung tv de sorunsuz kullanıyoruz şuan... gram donma kasma takılma yok. Alan kişi durup durup Allah razı olsun ya diyor bana...

• krmbzkurt kullanıcısına yanıt

TV plus olabilir.

Vavoo var mı?

Torguard VPN var mı?

Webosda ve tizende ana uygulamalar ve popüler uygulamalar var. Sen ne dediğimi anlamamissin. Uygulama çeşitliliği açısından android kraldır. Donma kasma dan bahsetmedim.

Modlu full uygulamaları bile Android'e kurabiliyorsun. Watched TV bile yüklerim. Ama tizen ve webosta yok

• quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

TV plus olabilir.

Vavoo var mı?

Torguard VPN var mı?

Webosda ve tizende ana uygulamalar ve popüler uygulamalar var. Sen ne dediğimi anlamamissin. Uygulama çeşitliliği açısından android kraldır. Donma kasma dan bahsetmedim.

Modlu full uygulamaları bile Android'e kurabiliyorsun. Watched TV bile yüklerim. Ama tizen ve webosta yok

Ben de Hiç bir işe yaramaz demenize ve genel olarak çok donduğunu sıkıntı yaşadıklarını felan yazdıkları için memnuniyetimizi belirttim. Yapamayanlar nasıl yapamıyor hayret...

• Başka cihazları bilmem de Apple Tv de Turkcell tv olmazsa olmazım. 24 saat her kanalı geri alıp izleyebiliyorum. Bu program sayesinde haber vs. izlemek istediğim şeyleri müsait vakitlerimde zaman sıkıntısı olmadan geri sarıp izleyebiliyorum. Görüntü kalitesi de İnternet hızınız iyiyse tvye yakın

• Ya iyi de nasil iptal ediliyor bu meret? Benden en başta 4.99 çekti. Ama sanal kart olduğu için sonra çekemedi bişey. Ama kanallar açık. İptal etmek istiyorum oraya bağlan buraya bağlan yok. Sizde tekrar 4.99 çekmiş mi? Bi bakar mısınız?

• Web üzerinden üyelik iptali yapabildim sonunda şükür ya. Ama ben 2 ay falan kullandım sadece 4.99 en başta kesildi başka kesilmedi ücret falan.

• Ben de 4,99 dan abone olmuştum çok hoşuma gitti. kampanya devam ediyor başka kredi kartı ve mail ile abone olmayı düşünüyorum.

• Hala 4.99 TL mi bende 17.99 TL gözüküyor uygulamadan girince?
  • Bilgisayardan hala seyredemiyorum.

• Lithium kullanıcısına yanıt
  • bende sürekli network error

• Beyler, kalite seçeneklerinde özellikle s sport için 360p gibi bir şey var mı ? Mobil veri ile izleyebileceğim alırsam onda da çok fazla net harcamasın.

• bunun için ücretli kota almak gerekiyor para tuzağı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nDise

bende sürekli network error

Bende de aynısı çıkıyor.
  • Vavoo ücretli ama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • muhalif13 kullanıcısına yanıt

Bundle var.

Olmadı watched var.

• Lithium kullanıcısına yanıt

Sanırım almayı başaranlar turkcell kullanıyor ben başaramadım çünkü

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.