Şimdi Ara

Turkcell TV+PLUS HAKKINDA HERŞEY (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.786
Cevap
100
Favori
454.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • o zaman geri bildirim bölümünden mesaj atın uygulama için.
    bunun için aldığınızı 1 gün göründüğünü sonra görünmediğini yazın.
    kısa sürede dönüş yaparlar.
    olmadı iade talebinde bulunun,başka programlara bakın.
  • kral1840 kullanıcısına yanıt
    Mail attım, derdim paramı geri alsınlar vs. değil.
    Turkcell TV+'ın kimsede olmayan neredeyse her kanalın ileri tarihli kayıt olayı ve 12 saat geri sarabilmesi çok iyi, bunu kullanmak istiyorum.
  • Usb'den video oynatabilmek için menüden hangi bölüme girmem gerekiyor? Teşekkürler.
  • arkadaşlar...türkcell tv+plus şebekeye eklenmesi gereken dünyaca meşhur kanallar:...universal channel,warner bros tv,jasmin tv,redbull channel,nasa tv...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...türkcell tv+plus şebekeye eklenmesi gereken dünyaca meşhur kanallar:...universal channel,warner bros tv,jasmin tv,redbull channel,nasa tv...
    Daha dogru duzgun tr kanallari yok akıllı tv tv8,5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bugün 30 nisan öğlen 3 de formula 1 var izlemek istiyorum bana şifrenizi ödünç verebilirmisiniz 2 saat kadar
  • arkadaşlar...türkcell tv+plus platformuna rakip vodafone iptv kurulsun isterim...
  • Vodafone önce esas işi gsm i adam etsin tv işi için daha on fırın ekmek yemesi lazım derim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • telefondan hotspot yaparak tv plus'ı tablet üzerinden izlesek hediye verilen 5gb kotadan düşer mi? yoksa kendi internet paketinden mi düşüyor?

sadece telefondan kendi hattımız üzerinden izleyince kota düşmüyor diyen var doğru mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: exclusive

telefondan hotspot yaparak tv plus'ı tablet üzerinden izlesek hediye verilen 5gb kotadan düşer mi? yoksa kendi internet paketinden mi düşüyor?

sadece telefondan kendi hattımız üzerinden izleyince kota düşmüyor diyen var doğru mudur?

Ben denemiştim kotadan düşmüştü, sizde deneyebilirsiniz, hotspot da hediye kullanılamıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saydam330

quote:

Orijinalden alıntı: exclusive

telefondan hotspot yaparak tv plus'ı tablet üzerinden izlesek hediye verilen 5gb kotadan düşer mi? yoksa kendi internet paketinden mi düşüyor?

Ben denemiştim kotadan düşmüştü, sizde deneyebilirsiniz, hotspot da hediye kullanılamıyor.

Alıntıları Göster
    denedim aynen öyleymiş. tabletten izleyince normal internet gidiyor 5gb sadece telefonda geçerli

• merhabalar stb miz az önce değişti apple tv gibi küçücük kibar tatlı bi cihaz olmuş açıkcası çıktığı ilk günden beri değiştirmemiştik sormak istediğim üzerinde usb 3.0 giriş olmasına rağmen menülerde eski cihazdaki gibi bir media player sekmesi bulamamam bu konuda bilgisi olan var mı acaba ne aktif bir seçenek mevcut ne de otomatik algılama ??? bu cihazlarda media player özelliği yok mu acaba ?
  • ozgurpala kullanıcısına yanıt
    medya çalar menüde direkt gözükmüyordu... yukarı tuşla çıkan mende renk tuşları ile seçeneklerden birinde olacak... kullanım kılavuzu yok mu?
  • Merhabalar, turkcell tv+’da bein sport haber’i nasıl izleyebiliriz ? Malum akşam final var

• quote:

Orijinalden alıntı: sesenyoung

Merhabalar, turkcell tv+’da bein sport haber’i nasıl izleyebiliriz ? Malum akşam final var
    Aynen nasıl izleriz

• arkadaşlar hem access point hemde ethernet çoğaltıcı ürünler var bunlardan alsam bir girişine internetten gelen etherneti bir girişine de turkcell tvnin ethernetini taksam izlenir mi? teşekkürler
  • Ben TP-link'in Range Extender'ını wifi olarak bağlanıp kullanıyorum,sorun olmaz hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retkitosman -- 24 Mayıs 2018; 1:3:57 >
  • Android TV li televizyonuma kurdum, wifi ve internet sıkıntım yok. Ama görüntü gerçekten kötü, bekliyorum çok hafif düzeliyor.. Paketlerinde HD gibi özellik var mı bunun?
  • yayınlar hd çoğu, 4 tane de 4K kanal oldu şimdi. sagemde hic sorun yok görüntü kalitesinde ama webde pcde, teledondan izlerken görüntü kalitesi düşüyor. android tv de telefon gibi. wifi yerine kablo deneyin birde 8888 portuna port yönlendirme yapın

• retkitosman kullanıcısına yanıt
    https://www.hepsiburada.com/everest-ewr-301-kablosuz-n-wps-wisp-wds-300-mbps-repeater-access-point-bridge-p-BDUCZLKCEWR301

Su ürünü alsam sizce uygun olur mu? Yada tplink markasını mi tercih etmeliyim desteğiniz için teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.