Şimdi Ara

Turkcell TV+PLUS HAKKINDA HERŞEY (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.785
Cevap
100
Favori
454.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gecikme, takılma, kanallar arası geçişte problem vs gibi bir problem oluyor mu? Yardımınız için teşekkür ederim.
  • GooodJob kullanıcısına yanıt
    Hayır olmuyor . Bu arada alacaksanız Aile paketini almanızı öneririm malum EPL açık olacak aile paketi için müşteri hizmetleri öyle diyor.
  • Ev paketinden aile paketine geçiş oluyo mu ? Ayrıca aile ücreti fiyatı ne kadar ?
  • Benim de ev paketi ama geçiş olmuyor. Aile paketi sadece Tv ve 20 tl
  • Ee ne yapmamız gerek peki aile paketi için ?
  • Valla bence spor paketi getirecekler bekleyip göreceğiz ona geçebiliriz. Fiyatı 10 tlden fazla olursa geçmem
  • Sezon başladı bunlar hala yayın verecekler. Anlaştığını duyuracağına önce malı koy ortaya.
  • shadowtr kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle. Adamlar şov yaptılar kim izleyebilecek,ne kadara izlenebilecek? Hiç bir sorunun cevabı yok ortada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi easternmediterranean -- 6 Eylül 2016; 12:47:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün turkcell tv+ için başvuru yaptım aramaları için bakalım fiyat teklifleri ne olacak.

Süperonline fiber kullanıcısıyım.Benim gibi fiber internet abonesi olupta aldığınız teklifler nelerdir ?

Birde 4k cihaz isteyecem ücretsiz alma durumu olur mu tv full hd ama ilerde 4k tv düşünüyorum.
  • MARCO kullanıcısına yanıt
    İngiltere Premier Ligini izleyebileceginiz paketi sorarsaniz bizi de aydinlatmiş olursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇepniOğlu

İngiltere Premier Ligini izleyebileceginiz paketi sorarsaniz bizi de aydinlatmiş olursunuz.

Ya dostum böyle birşey olamaz numaramıza bıraktık arasınlar diye arayan kişinin birşeyden haberi yok soru soruyorum cevap veremiyor sürekli mute tuşuna basıyor.

24 aylık taahhüt istiyorlar diyorum ki ben bunu merak ediyorum denemek istiyorum taahhütsüz bir paket var mı yok diyor.Eee memnun kalmadım belki 1 ay içinde iade etmek istersem ceza ödersiniz diyor.

Benim babam gazi onun için internetinden indirimli yararlanıyorum bunun için soru sordum 5 dk beklettikten sonra cevap verdi.

4k tv almayı düşünüyorum ilerde dedim bana 4k kutu verirmisiniz diyorum +5 tl diyor.Eee diyorum ben 4 yıllık superonline üyesiyim 24 aylık taahhüt vereceö bari kutuyu verin diyorum ek ücret almadan bu seferde ben sizi yetkili birime aktarıyorum dedi 5 dk.bekledikten sonra hat düştü

Daha bastan herşey olumsuz gidiyor sonra gine aradım başka biriyle konustum oda aynı seyleri soyledı bende 4k kutuyu ucretsız verırsenız 24 ay taahhüt verip üye olabilirim dedim.Kapattım.Bakalım geri dönecekler mi.

Bu arada superonline üyesi oldugum ıcın aylık 15 tl giriş+ev paketi veriyorlar.24 ay taahhüt istiyor ama.

İlk bu turkcell tv cıktıgında aramıslardı benı ucretsız verelım deneyın felam 24 ay alanlara ucretsız hedıye verdiler.Hatta daha sonra fatura ek +5 tl felam verdıler sımdı burunlarından kıl almıyorlar.Baktım istediğimi vermiyorlar almam sıkıntı değil yani müşteri kazanmak istemiyorlar anlaşılan.

• Az önce aradılar anlaşamadık turkcell tv+ maceramız başlamadan bitti 4k recevier ı vermiyolar +5 tl almadan

Bu arada ingiltere ligi için paket içerğinde olacak gibi birşey dediler direk 4k kutuya odaklandığım için kaçırdım ingiltere ligi olayını
    Hangi paket içeriği acaba? Şaka gibi şov yaptılar kim izleyecek kim izlemeyecek hala belli değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇepniOğlu

Hangi paket içeriği acaba? Şaka gibi şov yaptılar kim izleyecek kim izlemeyecek hala belli değil.

Turkcell TV+ Ev Paketi 15 tl olan için konuştu benle onda olacak gibi bence.
    Ev paketinde olmayacakmış. Sadece aile,ekstra ve Ev Eğlence paketlerinde olacakmış yani bize yok İnternet + Telefon + Tv = 81 lira ücret ödüyoruz izleyemezmişiz hahahah taahhüt biter bitmez çıkacağım. Soyguncular.

• HD Cihazlarada uygulamalar bölümü eklendı youtube yok sımdılık
  • İngiltere ligiyle ilgili bir bildirim yok mu hala ya?
  • Banada daha lansman yapilmadi belli degil dediler birde bim simdiki paketim 69tl idi zamlana zamlana 89tl olmus 1yila tahhut bitince ayni fiyattan vermezlerse uydunete gecerim tum kanallar 25mbps 250gb akk 71tl sudan ucuz kanallarida turkcell 3kat daha discoveryler viasat lar vs var

• Hd cihazlarda youtube uygulamasi bezaman gelir bilen varmi

• cemania C kullanıcısına yanıt
    Gelmeyecek . Sanirim

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.