Şimdi Ara

(GÜNCELLENDİ) Turkcell İnternet Paketlerini İkiye Katla (Yıllık Paketler HARİÇ) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
152
Cevap
21
Favori
24.467
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam Dev 80 katlanmadı. Yapılan değişiklikten sonrasına denk geldi. Arkadaşımın tarife katlanmadı. Para çekildi. İade etmiyorlar. Eğer 28 günlük hazır tarife alırsa ikiye katlanacak. O da çok anlamsız. Değişiklik ne zaman gerçekleşti. Bende mutlu 70 var ve geçen cuma yaptım. Oldu.

• Arkdaşlar 550 tl için harcama kampanyası varmı

• hceb H kullanıcısına yanıt

Evde herkes turkcell kullanıyor bende dahil. Annemin yıllık paketi bittiği için evde de internet olduğu için onun hattını 1 sene uygun olsun diye 35 tl lik vestelcelle taşıdım online olarak 20 gün sürede hat açıldı sayılır. Turkcell den geçiş yapacağınız için kalite en az %70 düşecektir bilginiz olsun. Evde bazen normal şebeke bile 1 dişe düşüyor. İnternet desen 10 mb hızı geçtiğini görmedim ara ara bakarım. Turkcellde 250-300 mb bu değerler.  

• Konu sahibi @OkumadanAlma @OkumadanAIma arkadaş beni niye engellemiş anlamadım:)

• müşteri hizmetleri üzerinden açtığım talebim sonuçlandırıldı. Teknik inceleme neticesinde hattımdan çekilen bedelin iadesi. kabul etmedim. btk üzerinden şikayet oluşturacağım.

• Bende kampanyaya geç kaldım mesajı attım 25 lira kesti katlandığına dair mesaj geldi ama katılamadı durumu yazıp mesajın ekran görüntüsü ile şikayet oluşturdum. Bugün katlanan interneti hattıma tamimladilar 70GB geldi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İkiye katla yenilendi deneyen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 ye katla mutlu 70 de geçerlimi

• musty578 kullanıcısına yanıt

İlk mesajı okudun mu

• Kadima kullanıcısına yanıt

okudum uygulayıpta olan yada olmayan için sordum net bişi yazmıyo eskiden oluyodu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musty578 -- 9 Mart 2023; 2:11:5 >
  • musty578 kullanıcısına yanıt

Alıntı

metni:
    Neyse konumuza dònersek: Yıllık paketlerin mesela mutlu mega 70 paketinin katlanamadığına dair kesin bilgi ve kesin tecrübe yok ama son resmi yazı katlanamadigi anlamına daha yakın.
    Yalnız son 10 saat içinde yıllık paketinin katlanmadigini yazan da oldu,son 5 saat içinde yıllık paketini SMS ile katlayan da olmuş(forumda paylaşılanlar).
    Zaten yıllık paketi olanlar hattında 25 TL bakiye varsa IKIYE KATLA yazıp 2200 `a göndererek deneyebilir. Katlarsa zarar yok,katlamazsa para durur zaten.
    Riskli durum,sadece katlanacak diye yeni yıllık paketler alıp katlanmadiginda oluyor. Bu yüzden katlamak için yillik paket alacaklar riski bilmeli.

Kesin bir şey yok demişler. Olan da var olmayan da. Mevcutta Mega 70 paketi aldıysanız deneyin.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.