Şimdi Ara

Turkcell, tüm fiber abonelerinin hızını Aralık ayında 100 Mbps’e yükseltiyor (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
0
Favori
5.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim 75gb kota var , 1 ay degil 2 saatlik 100mbit internet vermişler

bu arada benim kota günlük 10gb azaliyo. Önceden evdekilerin youtube gidiyo diyodum dün evde tektim 1gb harcamamişimdir yinde 10gb girmiş)
  • Bu ay akıyor maşallah akk de uygulamıyor zaten yıllardır :D
    Turkcell, tüm fiber abonelerinin hızını Aralık ayında 100 Mbps’e yükseltiyor
  • strongergo S kullanıcısına yanıt
    wifi ile test edersen ve wifi kartın 11n yada 11ac desteklemezse kablo dışında 100mbps hayal...

https://store.donanimhaber.com/b6/29/ab/b629ab5706dee97094dae7dbe9900ccb.png

işte hız...

• quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

wifi ile test edersen ve wifi kartın 11n yada 11ac desteklemezse kablo dışında 100mbps hayal...

işte hız...

Şı hız olayını anlamak için bilgisayarcı olmak lazım heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gaara34 kullanıcısına yanıt
    modemi fabrika ayarına alıp wifi şifreni değiştir... yıllarca aynı şifreyi kullanma...
  • Turkcell tv de izleyebileceğimiz söylenmişti ama apple tv den turkcell tv uygulamasına girdiğimde 'bu hizmete abone olmalısınız' gibi bir mesaj çıkıyor. Turkcell tv izlemek için ekstra birşey yapıyor muyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

işte hız...

802.11n

Ağ grubu: 2.4 GHz

Üretici: Broadcom
    Açıklama: Broadcom 802.11n Ağ Bağdaştırıcısı

ağ ayarları yerinden baktğımda 11n gözüküyor. hala hızım değişmedi.

• strongergo S kullanıcısına yanıt
    kanalı 13 yap modemi yeniden başlatıp test et... kısa uzun seçeneği kısa 20/40 seçeneğinide 20/40 yap... normal şartlarda hız artar... 11n ve 11bg kullananlar 2.4ghz yoğun kullanıyorsa bu sana hız kaybı olarak patlamış...
  • Turkcell, tüm fiber abonelerinin hızını Aralık ayında 100 Mbps’e yükseltiyor

125gb'dan sonra eski hıza dönecek diyorlardı ama benimki akk'siz ve ne kadar indirme yaptığımı göremiyorum. 125gb'ı çoktan geçmişimdir. ay sonuna kadar böyle gidecekse eğer yarın hdd alırım valla.
  • komşular wifi kullanmasa 100mbps yaklaşık kullanırdık bunun için apartmandaki tüm komşuların elektriğini kesecek değiliz heralde
  • Turkcell, tüm fiber abonelerinin hızını Aralık ayında 100 Mbps’e yükseltiyor

Bu kullanıcı menüsünde görünen.

Bu da Anaysafada üstte görünen.

Kotaya gayet net etki ediyor benim için ;)

• wifi kartı n destekli modem n destekli ayarlar da düzgün ama 55'i geçemiyorum.
  • Bilgisayarımda hizim 5-10 megabiti geçmiyor. Mecburen kablo bağladim. Şimdi 90 kusur.

• 802.11n 'de her kart 150Mbps destekleyecek diye bir şart yok. Örneğin, bazı netbook ve telefonlar 802.11n desteklemesine rağmen 65-72Mbps üzerine çıkmayacak şekilde üretiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler bana mantikli bisey soyler misiniz aklim almiyor

iphone dan yapiyorum 38 mbps cikiyor laptopdan yapiyorum 20 mbps cikiyor ne alaka ya? hayir laptopdan bisey indirdigimde yok...

peder gelsin onun telefonuylada denicem ipad sarji olsun ondan da bakalim kac cikacak ilginc..
  • Benimkide yavaş niye ki?
  • Rutin kullanımda 100mbit ile mevcut tarifem 50mbit arasında net bir fark göremedim ki herhangi birşey indirmiyorsanız sizde görmediniz. Yani illa her evde 100mbit hızımız olsun bilişim çağındayız vs gibi bir durum yok. 5-6cihazın neti kullandığı bir ev ortamında gerçekten düzgün bir 50mbit rahat rahat yetiyor. Upload değeri 5mbit yerine standart 10mbit e çıkarılsa daha doğru olur eğer hızlarda bir revizyon yapacaklarsa...

• Bu fiberin adi var kendisi yok ama milyonlarca da abonesi var cok ilginc.
    Istanbulda olmama ragmen fiberin f sinin noktasini goremedik hala :D
    Allahtan vdsl 3 yil once port varken baglattimda hiz konusunda sikinti yok.
    Kendi adima konusuyim yoksa 8 - 16 - 24 mbit hizlar cekilir degil bu saatten sonra.

• arkadaşlar hız bana gelmemiş durumda ne yapmam gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çikizen

15 mbit alıyorum hocam, modemi resetleyeceğim.

ne durumda hocam
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.