Şimdi Ara

Turkcell, tüm fiber abonelerinin hızını Aralık ayında 100 Mbps’e yükseltiyor (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
0
Favori
5.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Turkcell, tüm fiber abonelerinin hızını Aralık ayında 100 Mbps’e yükseltiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • strongergo S kullanıcısına yanıt
    Hocam bende zaten ona değinmek istedim, verdiğim yazı tamamen superonline nin sitesinde alınma. AKK ile ilgili hiçbir güncelleme belirtilmezken özellikle "100 mbit hızdan düşük olanlara yüksek hız hediyesi" gibi ibare almakta. Yani özellikle hız belirtilmekte, buda adil kotayla ilgili büyük ihtimal değişiklilik olmayacağı yönünde izlenim uyandırıyor.

Zaten halihazırda 100 GB AKK var, 25 gb gelirse iyi olur lakin gelmezse de, 50 gb akk lı arkadaşlara kıyasla avantajlıyım, hem 50 gb akk ile 100 mbit kullanmak istemezdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çikizen

Hocam bende zaten ona değinmek istedim, verdiğim yazı tamamen superonline nin sitesinde alınma. AKK ile ilgili hiçbir güncelleme belirtilmezken özellikle "100 mbit hızdan düşük olanlara yüksek hız hediyesi" gibi ibare almakta. Yani özellikle hız belirtilmekte, buda adil kotayla ilgili büyük ihtimal değişiklilik olmayacağı yönünde izlenim uyandırıyor.

Zaten halihazırda 100 GB AKK var, 25 gb gelirse iyi olur lakin gelmezse de, 50 gb akk lı arkadaşlara kıyasla avantajlıyım, hem 50 gb akk ile 100 mbit kullanmak istemezdim.

hala 25 mbps hiz dimi hocam, beklemekten skldik valla 125 gb muhabbeti dogrudur umarim
  • Turkcell, tüm fiber abonelerinin hızını Aralık ayında 100 Mbps’e yükseltiyor
  • Çikizen kullanıcısına yanıt
    ben akk nin 125 gb olacağını sanmıyorum. ama olursa güzel olur tabii. bu arada benim hız değişmedi.

• cocarca33 kullanıcısına yanıt
    21 mbit hocam şuanda.
  • radko kullanıcısına yanıt
    Konuda yazana göre söyledim. Kendi sitesinde bi açıklama yok ama.
  • quote:

21 mbit hocam şuanda.

neyse bidaha sormuyorum hocam gece 12ye kadar
  • Arkadaşlar bu hediye benim ip adresimi modemin menüsünde farklı , internette farklı yaptı sizde de öylemi lütfen hemen kontrol edin modemin menüsündeki ip adresiniz ilehttp://www.ipadresimne.com/ sitesindeki ip adresiniz eşleşiyor mu bir bakın

• Bir kaç kere modemi kapatıp açıp farklı Ip adresi alıp denememe rağmen hızda değişiklik olmadı.

Hala paket hızım 25/5 görüyorum.
  • Kablolu bağlantıda 94 Mbps gördü.

Kablosuza 40 Mbps civarında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maholin79

Kablolu bağlantıda 94 Mbps gördü.

Kablosuza 40 Mbps civarında.

Yıl 2017 oluyo kablolu modemmi kalmış sadece kabloludan alcaksak 100mbps nalet gitsin

• Akkyi kaldirin lan beni delirtiniz ulan beni Akkyi kaldirin ullaaan

• türkiyede internet ferrari alıp 20tllik benzil almak gibi
  • Bende de hala degismedi hiz. Yarin aramayi dusunuyorum musteri hizmetlerini.

• 100'ü geçtim kendi hizim olan 25i göreyim yeter bana 2 gündür 0,71-2mbit arası hız var çildiricam
  • quote:

21 mbit hocam şuanda.

2 araliga girdik hiz hala 25 mbps hocam degismemis benim
  • Vaybe işte budur müşteri memnuniyeti (ttnet sahipleri allah kurtarsın )
  • 1 günde 1080p filmlerin , dosya indirmelerinin tadına bakayim desen 1 günde kota kurur gider . Bunun yerine 1 gün boyunca 100 mb hız verip kotayı etkilemese daha yararlı olacak.

• 25Mbit Akk'siz tarifedeyim.Bugün 300Gb civarı dosya indirdim 100Mbit ile hala hızım aynı duruyor.Hayırlısı olsun kotada yokmuş :)
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.