Şimdi Ara

Turkcell Superonline’dan Gelen SMS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Turkcell Superonline abone değilim. Abone olduğumu iddia eden mesaj geliyor. Abonelik numaram da 54079146 imiş. Otomatik ödeme talimatı verebilirmişim. Şu adresten faturaları takip edebilirmişim:https://dijital. Li/57Z4Y

Bir karışıklık var.

Sikayetvar’a da yazdım.

Turkcell Superonline’dan Gelen SMS

• Hocam e devletten abonelik sorgulama yaparak bi kontrol edin. Aktif abonelik varsa hizmet numarası ile birlikte gözükecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihandiyebiri C kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Benim telefon numaram farklı bir müşteriye tanımlanmış. Çağrı merkezi verdi bu bilgiyi. Turkcell Superonline aboneliğim yokmuş. Sikayetvar’a yazmadan önce de çağrı merkezini aramıştım, ulaşamamıştım kimseye.
  • Dilaver Çelimli D kullanıcısına yanıt

Çağrı merkezlerinde sık yaşanan sorunlar bana da aynısı uydunet te oluyordu bulamıyorlardı abonelik te yok numarada sistemde görünmüyor

Btk yazınca çözdüler

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam, sık yaşanan sorunlar. Aktif aboneliğim yok. E-devlet’ten de kontrol ettim. İrtibat numarası boş kalmasın diye, formu teslim alan temsilci doldurmuştur orayı.
  • Gnc tarifesi mi kullanıyorsun?

• trtunski T kullanıcısına yanıt
    Yok ama daha önce fizy aboneliğim olmuştu. Turkcell Superonline fatura çıkarıyordu her ay. Bunun onunla bir ilgisi yok. O pasif bir hesap. Artık kullanılmıyor.
  • Ben bile görünce inanmadım. Türk Telekom çalışanı ve Superonline.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.