Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (584. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.867
Cevap
137
Favori
192.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 582583584585586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

magnet dışında . bugün TT ye gittim adresinizde magnet alt yapısı yok dediler geri yolladılar

• ciko44 C kullanıcısına yanıt

Vodafone redbox var.

Teknocell in falan vardı.

Hiperbox falan var. Bunlar TT üzerinden hizmet veriyorlar.

• Superbox da lokasyon sınırlaması var mı ??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle önermediğim hizmet. İlk ay 500 gb internet ve güzel hizmet verip 2. aydan sonra uyuz eden hizmet. Birde 1500 tl diyorlar caymaya

• ciko44 C kullanıcısına yanıt

Lokasyon sınırlı kullananlar olduğu yazılıp çizildi bu konuda.

Benimkinde yok (10mbps/600₺, taahhütsüz).

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 24 ay taahhütlü tarifenin 12. ayı doldu. İptalde ceza çıkar mı?

• dün şirket adına superbox bağlattık getirdikleri modemlere bakın; iki modemde ikinci el. insan en azından bi siler, temizler.

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]

ne kutu var ne bir şey. direkt modemleri ve güç adaptörünü koltuğunun altına koyup getirdi eleman. söylediğimizde turkcell bize ne veriyorsa, elimizde ne varsa onu getiriyoruz dedi. huawei biraz daha temiz durduğu için onu aldık valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 17 Haziran 2023; 13:51:9 >

• Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Bisey olursa +1000 lira kitleyecekleri modemler iste 5000 farkli kisinin elinden gecmis cilki cikmis modemler

• Simdi bide aylik modem killanim ucreti var Altyapi cekmek yerine millete bunlari kitliyolar,hadi koyde dag basinda vs ihtiyac duyan adama anlarim da sehir icinede hat cek mumkunse, 2 sene kullandim bunu sonra 1.5 yilda fiyatlar fena uctu

• merhabalar

12 aylık 200gb superbox aboneliğim yarın bitiyormuş, yazlıkta haftasonları kullanıyorduk ama 100mbit internet gelmiş artık. 200gb pakete 220tl veriyordum. turkcell beni hiç aramadı taahhütünüz bitiyor diye. şuan fiyatlar ne durumda. çok değişmesse 1 sene de daha kullanabiliriz.

• Hiçbir kablo altyapısı olmadığı için mecburen kullanıyorum superbox. En küçük farklı bir imkanı olan bunu bağlatmasın, ne stabilite sağlar ne de online bir oyun oynayabilirsin, cod mw de ping zaten minimum 120 olarak bile stabil değil anlık takılmalar vs yaşatıyor. Kafalarına göre hızını, internetin kalitesini aşağı çekiyorlar, arayınca da bizlik durum yok baz istasyonu yoğunluğu diyip işin içinden sıyırılıyorlar. Düşmanıma bile önermem.

• Merhabalar

Ben 2 aylığına Türkiye’ye geleceğim. Faturasız tahütsüz superbox almam lazım. Cihazı ayrı alıp 2 aylık aşağı yukarı 200 gb kotalı 50 mbit internet için bir öneriniz var mı acaba?

Teşekkürler

• memo95 kullanıcısına yanıt
    Superbox taahhutsuz yok heralde

Buna bakabilirsin

• n201 kullanıcısına yanıt

• memo95 kullanıcısına yanıt
    Kullanirsin da bence bunlari hic alma 2 ay icin hat parasi +vergi verecen bir suru.Hotspot paketlerine bak derim

• n201 kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim yardımların için

• Uploadın kotaya işlemesi saçma sapan bir olay yav. Superbox iyice baydı. Var mı down up iyi olan kablosuz internet tavsiyesi olan

• Drak44 D kullanıcısına yanıt

hiperbox vodafone üzerinden veriyor.

• Superbox pişmanlıktır. 0.5 mbit upload alıyorum. Yayın için aldım, pahalı bir para tuzağına dönüştü.

• superbox almayı düşünüyorum şuan daha iyi bir alternatif varmı

• 
Sayfa: önceki 582583584585586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.