Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (582. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.871
Cevap
137
Favori
193.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 580581582583584
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonda 150 mbps alırken superbox 15 Mbps hız veriyor aynı yerde. Yani superbox da 10 kat hız kısıtlaması mevcut. Ama mecburum altyapı yok gelecek gibi de durmuyor Turktelekom sağolsun. Diğer operatörlerin de durumu ortada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mtyg kullanıcısına yanıt

Hocam hangi tarifedesiniz. Superbox un sınırsız tarifesine hız sınırı koymuşlar. 15 mb. Sorun o olmasın. Yoksa 250 GB'lık bizde var mesela. Telefon kadar hız alıyor.

• Arkadaşlar 10 m bit sınırsız tarife devam ediyor mu ücreti ne kadar?

• Etmiyor. Eski aboneler taahhütsüz devam ediyor.

• Drak44 D kullanıcısına yanıt
    400 lük paketi kullanıyorum bölgesel sınırlar olabilir. Telefonda sınır yok ama.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ANLOVE kullanıcısına yanıt
    Tak çalıştırda modem kullanıcının oluyor.

bizim olmasının bir anlaamı var mı ,işe yarıyor mu peki hocam ?

• nevermscxx kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum iade etmekle uğraşmazsın en azından.

doğru :)

• zopik Z kullanıcısına yanıt

Etseydi onu bari alırdık..

15 Mb hıza 700-800 tl para istemek nedir arkadaş yıl 2023. Başka alternatif de yok ülkede taşınabilir limitsiz internete. Bu telekom ne boka yarıyor acaba niye yapmıyor böyle bir şey. Alt yapı yok deyip milleti bu çağda internetsiz bırakmayı çok iyi biliyor.

• Efsane48 kullanıcısına yanıt

magnet var ama onda da altyapı yok diyor...sahi bu telekom ne halta yarıyor

• Bunlar var ya tam cakal. Yedeklilik icin bir superbox aboneligim vardi. Ocak ayinda bir sekilde otomatik odeme talimati gerceklesmemis ancak sonrasinda odemelerde sikinti olmamis.

Gece bir mesaj geldi iptal olan aboneliginize ait cihazinizi 10 gun icerisinde teslim etmeniz gereklidir seklinde. Sasirdim ne oluyor diye. MH aradim dedim benim herhangi bir iptal talebim olmadi. Demesin mi Ocak ayina ait bakiyeden oturu aboneliginiz iptal edilmis. Dedim madem oyle bana oncesinde herhangi bir sekilde bilgilendirme yapilmadi. Mesaji gelmistir diyorlar yok oyle gelen giden bir sms de yok telefona gelen. Dedim neyse borcumuz odeyelim ugrastirmayin beni cihaz teslimi icin iptali iptal ededim. Yok onu da yapamiyorlarmis yeniden abonelik actirmak gerekiyormus.

Muhtemelen 10Gbps sinirsiz aboneliklerden ellerinden geldigi sekilde kurtulmak istiyorlar da boyle bir yola giriyorlar yazik. Iptal oldugu da iyi oldu sanirim bir daha da bunlardan abonelik yaptirmam.

Elindeki sinirsiz aboneligi korumak isteyen dikkat etsin boyle durumlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maegline -- 2 Mayıs 2023; 13:46:49 >

• Efsane48 kullanıcısına yanıt
    Benim kayınvalidelere bağlattığım bir Süperonline aboneliği vardı, taahhüt bitti iptal için aradım kayıt aldılar.

Bugün iptal servisinden aradılar neden iptal ediyorsunuz diye, dedim ki kayınvalideler 6 ay buradalar 6 ay memlekette o zaman size superbox verelim 15 megabit sınırsız.

Dedim olur, fiyat ne peki dedim 160 lira gibi bir fiyat söyledi ama fiber olmayan bir adres vermeniz lazım dedi. Yazlığı gösterip sözleşme yapacağım gibi, yazlıkta da köyde de kullanabilirsiniz sabit bir lokasyona gerek yok dediler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Turkcell'in 800e sattığı paketi 160a vermeleri pek gerçekçi değil.

• zopik Z kullanıcısına yanıt
    Hocam bugün bağladım işi telefonda. Yazlığı adresledim, gidip orada sözleşmeyi imzalayacağım. Yazlıkta turkcell çekiminde bir sıkıntı yok zaten, bağımsız her lokasyonda kullanabilecek olmak büyük avantaj. Bu fiyata 10-15 gb hat alınabilir ancak. Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antabi78 -- 6 Mayıs 2023; 17:27:45 >
  • Muazzam, tebrik ederim.

• Eskişehir Çankaya da ortalama 6-8 mb hızlar ancak görülebiliyor. İnsanların çaresizliğinden faydalanip istedikleri gibi at koşturuyorlar....

• Antabi78 A kullanıcısına yanıt
    Lokasyon kısıtlı olabilir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • kepenk K kullanıcısına yanıt
    Hocam kayıtlara geçsin diye özellikle birden fazla kere sordum lokasyon sınırı var mı diye hayır cevabını aldım. Kurulum sırasında zaten sözleşmeyi de okuyacağım böyle bir madde görürsem imzalamam iptal ederim olur biter ama mt çok emin olarak söyledi bunu.

• Antabi78 A kullanıcısına yanıt

Deprem bölgesiyle bir bağlantınız var mı?

• 
Sayfa: önceki 580581582583584
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.