Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (463. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
11.812
Cevap
136
Favori
183.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kolomen_596

Vodafone Limitsiz Redli Plus'a geçin daha iyi. Sınırsız dk, sınırsız SMS, sınırsız GB 350 TL "redli olanlar ve aylık ortalama 50 GB ve üzeri mobil veri tüketenlere özel teklifle 170 - 200 arasına çıkıyor fiyat
    Bu tarifenin linki nerde? Modemlerde kullanılabiliyor mu hat?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kolomen_596

Vodafone Limitsiz Redli Plus'a geçin daha iyi. Sınırsız dk, sınırsız SMS, sınırsız GB 350 TL "redli olanlar ve aylık ortalama 50 GB ve üzeri mobil veri tüketenlere özel teklifle 170 - 200 arasına çıkıyor fiyat
    Vodafone güzel çekse çok sağlam paket.

Vodafone ve Turk Telekom'dan 5G'de umutluyum ben.

Arkadaşlar modem sım kilidi yasal mı sizce?

Toplu şikayette sonuç alabilir miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat Burç -- 22 Haziran 2020; 10:39:16 >
  • sky__walker kullanıcısına yanıt
    Link yok hocam daha herkese açılmadı araştırdım biraz vodafon yanımda uygulmasından özel teklif olarak çıkıyor şimdilik ama yakında herekse açılır diye düşünüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Superbox 20 Mbps Mart ayında alındı 1 yıllık taahhüdü var . 200 tl devretmek istiyorum ilgilenenlere duyurulur.
    Devir işlemi uzaktan nasıl oluyor bilgi verebilir misiniz birde?
  • danqer kullanıcısına yanıt
    Maalesef devşr yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emocan21 kullanıcısına yanıt
    Tarife herkese açık zaten. Fakat özel olarak teklif gelen 169 liradan alabiliyorken, teklif gelmeden kafana göre almak istersen 260-350 gibi ücretler isteniyor.

Bana özel teklif geldi 169 lira veriyorum. Başka bir arkadaş mh uzerinden 260 liraya aldı.

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]

350 lira ödemeyi kabul ediyorsan arayıp alabilirsin.

Konusunda da bu bilgiler paylaşıldı.

• geçtiğimiz yaz 10mbps sınırsız paketi 1 yıl taahhütlü şekilde kullanmaya başladım. bu ayın 24'ünde, yani iki gün sonra taahhüt bitiyor. geçtiğimiz hafta uzatmak için aradığımda müşteri hizmetleri iki faturayla karşılaşmamam için 21-22'si gibi arayıp o zaman başvurmamı söyledi. bugün aradığımda ise 72 saat kaldığından herhangi bir kampanya göremediklerini, 24'ünde taahhüt bittikten sonra tekrar arayarak 129 TL fiyatından 10mbps sınırsız paketini uzatabileceklerimi söylediler. önceki aramamda ise fiyat 149 tl olarak söylenmişti.

bu durumda ne yapabilirim? müşteri hizmetlerine pek güvenmiyorum.
  • Murat Burç M kullanıcısına yanıt
    Ben xiaomi kullanıyorum. Superboxun imeisini telefonun 2. Hattına çaktım sim kartı kullanıyorum uzun yolda tatilde😄

Bende kullanıyordum ,ama bıraktım öyle kullanmayı ,kullanın türkcele müstahaktır.Olması gereken sim kartın her cihazda çalışması bu fiyatlara hızlarında ,40 50 MB 'den aşağı olmaması.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zeiden kullanıcısına yanıt
    Bende de ayni sekilde oldu. Paketim bitmeye 2-3 gun kala aramistim, son gun arayin aksam saatinde dedi. Aradim paketin bitecegi gun aksam, ertesi gun arayin, devam edecek paket teklifi cikmiyor su an dedi. Ertesi gun 249 liralik paket tanimlandi otomatik, paketim bittigi icin(modemi kapattim belki yenilenmez diye ama affetmedi). Sabahin 9unda aradim musteri hizmetleri, 149dan yeniledi paketi. 249lugu da 1 gun kullandi sayacak, 8 kusur lira ordan fatura olusacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

Bende de ayni sekilde oldu. Paketim bitmeye 2-3 gun kala aramistim, son gun arayin aksam saatinde dedi. Aradim paketin bitecegi gun aksam, ertesi gun arayin, devam edecek paket teklifi cikmiyor su an dedi. Ertesi gun 249 liralik paket tanimlandi otomatik, paketim bittigi icin(modemi kapattim belki yenilenmez diye ama affetmedi). Sabahin 9unda aradim musteri hizmetleri, 149dan yeniledi paketi. 249lugu da 1 gun kullandi sayacak, 8 kusur lira ordan fatura olusacak.
    anladım, tarifenizde herhangi bir değişiklik gerçekleşmedi değil mi? 10mbps sınırsız kullanıyorum, ayak üstü kotalı tarifelerden birine atmasınlar diye dikkatli hareket edeyim.
  • Zeiden kullanıcısına yanıt
    Yok hocam, ayni sekilde devam 10mbps sinirsiz.
    Yalniz bu ilk ay 500gb hiz limitsiz felan veriyordu ya, o yok. Direk 10 mbps ile basliyoz, o kotu oldu

• Superbox taahhütüm bitiyor. Müşteri hizmetlerini arayıp ne yapmam gerektiğini sormuştum.
    Taahhüt bitmeden İki gün önce mağazaya gidin imzanızı atın daha sonra modemi kargolarsınız demişlerdi.
    Dün mağazaya gittim, 2 gün var daha bitmesine 95 TL cayma çıkıyor iki gün sonra gelin dediler.
    Birbirlerinden haberleri yok.
    Devir olsa devir alan bastan sozelmse yapar ve o paket 400 TL suan

• quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

şuanki paketiniz 10 /5 mi ?paketim 10/5 beni aradıklarında 149tl ye devam edebilirsiniz demişlerdi bunun üzerine 10/5 olarak mı diye özellikle iki kez sordum evet 10/5 demişti , hız sorunu yaşadığım için emin olmadığımı belirttim 10 gün içinde tekrar ararız demişlerdi aradan 24 gün geçti arayan olmadı.Hız sorunum düzelince az önce ben aradım devam etmek istediğimi belirttim bana 10/2 paketi 149tl den devam edebileceğim söylendi.sözleşme yenileyen arkadaşlar 10/5 olarak mı yoksa 10/2 olarak mı sözleşme yenilediler.

• 25mbit hız çıkmasına rağmen youtube veya mail.ru download hızları yerlerde.. bunun bir ayarı var mı acaba?
  • AhmediNesaj A kullanıcısına yanıt
    Vpn deneyin

• stripe S kullanıcısına yanıt
    10/5 olarak devam ediyor hocam, eskisi gibi bende.

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]

• teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.