Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (464. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.812
Cevap
136
Favori
183.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 462463464465466
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10/5 devam paketi olarak çıkmıyor diye diretti müşteri hizmetleri,10/5 devamı denk getirene kadar arayayım o zaman
  • stripe S kullanıcısına yanıt
    159 TL olan devam paketi 10/2 dir. Siz 149 TL olan paketi alırsanız sorun olmaz. 149 TL olan 10/5 olup Devam kontratı İKNA kampanyasıdır.
  • ardaalisahin kullanıcısına yanıt
    8 TL fark çıkmaması lazım. Fatura çıkınca bi kontrol edip bilgilendirirmisiniz.
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    evet beni aradıklarında aynısını söylemişlerdi hız yerlerde süründüğü için kararsız olduğumu söylemiştim 10 gün içinde tekrar ararız demişlerdi.Hız düzeldi ve 25 gündür aranmayınca ben aradım iki kez ,size çıkan paket 10/2 149 tl dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-126D2940A

Masaüstü için , better vpn crackli hız kaybı yaşatmıyor

https://drive.google.com/file/d/10AAj2M8T0o_3OKXrvHh_qKoz0464HMd4/view?usp=drivesdk

Telefon için , intra hız kaybı yaşatmıyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=app.intra

Superbox için geçerlidir .
    hocam az önce indirmek istedim link kırılmış malesef, internetten better vpn crackli indirdim ama bir işe yaramadı, youtube download sorunu yaşıyorum çok yavaş indirme yapıyor, sağlam işe yarar bir vpn arıyorum hala

• Üyeliğimi iptal etmek istiyorum. Modemi herhangi bir Turkcell bayiye götürüp teslim edebilir miyim? Yoksa illa aldığım yer mi olmak zorunda ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AhmediNesaj A kullanıcısına yanıt
    Linki ben kırdım eve geçince ,anca atabilirim .beklemede kal

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-126D2940A

Linki ben kırdım eve geçince ,anca atabilirim .beklemede kal
    hocam profilim numara onaylı olmadığı için özel mesaj atamıyorum malesef, buradan teşekkür ediyorum. indirip deneyeceğim hemen.
  • Ya Huawei modemde, bir cihazdan upload yaparken ya da büyük boyutlu dosya indirirken diğer cihazlarda internete erişilemiyor hiç bu problemi yaşayan var mı hiç aranızda?
  • 149 TL ye 10 MB lik pakete geçenlerin upload hızı kaç beyler , benim 9 temmuzda tahadut bitiyor ,20 lik olana 199 a devam dedim ama ,10 MB 149 olan daha avantajlı tahadütsüz fiyatida 199tl ama müşteri hizmetleri 2 megabit upload var diyor geçmedim .

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/superbox-10-mbps-avantaj?tag=dhapp00cyf-21&ie=UTF8&language=tr_TR
    Bu linkteki pakete nasıl gecicez ?

• stripe S kullanıcısına yanıt
    10/5 149 TL'ye alabildinizmi ?

• bu ayın 19 da yeniledim 17 sinde aradığımda 149 tl dendi ama tahüd bitmeden uzatılmıyor ayın 20 sinde arayın yardımcı olalım dediler 149 fiyat verdikleri 159 tl dediler bende 199 tl 20 mb aldım
  • 149 TL 10/5 olandan müşteri hizmetlerinin haberi bile yok ,10/2 149 TL diyorlar ,tahadut bitimindede 250 lira diğer avantaj paketinden haberleri yok o tahadut bitiminde 199tl ,20 likte kalmaya devam.Bu arada modem parasıyla satılmaya başlanmış artık ,abonelik başlarken cihaz parasıda odencek heray ,2 bölgede başlamış ,bu fiyatlara kimse superbox almaz ,fiyatlara zam yaptılar ,modemi bedavaya vericeklermiş gibi lanse ediyorlar birde ,biz eski olarak bı nebze şanslıyız . Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]

• Fiyat 199 lirada kalmış, modemi içine dahil etmişler sanırım. En azından mevcut zammın üzerine birde modem ücreti kitlemediler. Aslında binevi indirime gitmişler diyebiliriz. Tek sorun, oldu ki hizmetten vazgeçtin, taahhüt uzatmayacaksın. Bu modemle kalakalırsın. Başka bir hatta takıp kullanılmaz herhalde. Letgo'da falan okutulur belki

• quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Fiyat 199 lirada kalmış, modemi içine dahil etmişler sanırım. En azından mevcut zammın üzerine birde modem ücreti kitlemediler. Aslında binevi indirime gitmişler diyebiliriz. Tek sorun, oldu ki hizmetten vazgeçtin, taahhüt uzatmayacaksın. Bu modemle kalakalırsın. Başka bir hatta takıp kullanılmaz herhalde. Letgo'da falan okutulur belki
    Başka hat takamayacaksam modemi neden satın alıyorum? Öyle olmaz diye düşünüyorum. Umarım olmaz yani, Turkcell bu belli de olmaz.

• ugur_91 U kullanıcısına yanıt
    Modem başka hatta calisioda bı halta yaramaz zte veriolar ,bu turkcell müşterisini rahat bırakmıyor ,abi bu hatlarında bu fiyata her cihazda çalışması lazım ,200 TL ye 20 değil ,50 megabit hız ,en az 10 megabit upload olması lazım ,oh diyelim bu sefer oldu .En iyisi IMEI yi telefona yazıp kullanmak ,bırakmıştım yine kullanacağım ,çünkü başka türlü parasını haketmiyor .

• Son 1 hafta. Taahhüt bitiyor. Halen karar veremedim

• Benim de son 1 hafta... Dün tekrar aradılar ve aynı teklifi verdiler ; 10/5 mbps sınırsız 149 TL... 129 olmaz mı diye sordum ve olumsuz cevap aldım. Yazlıkta kullanabilsiğim tek İnternet bu malesef. Türk Telekom en fazla 2-3 mbps görebiliyor.

20 Mbps'ye geçiş yapma hakkım var mı diye sorduğumda da olumlu cevap aldım. 5 gün sonra tekrar arayın son kararımı vereceğim deyip kapattık. 150 TL 10 Mbps'ye vereceğime 200 TL'ye 20 Mbps kullanmak daha mantıklı gelmeye başladı...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar merhaba.

Superbox 12 ay taahut mevzusu var mi acaba? Birde superbox benzeri baska bir yapi yok mu vodafone vs. Suan bulundugum yerde internet altyapisi cok kotu maalesef superbox dusunmeye basladim.

• 2 Bölge olayı kalktı artık tüm şehirler için geçerli.
  • 
Sayfa: önceki 462463464465466
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.