Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
11.812
Cevap
136
Favori
183.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: linkinpark_k

Şimdi hocam sınırsız satın almayı düşünüyorum bu 4.5 G Sınırsız olanından. Ben yanlış mı anladım biri beni aydınlatsın lütfen. Ben bunu alınca herşey sınırsız dimi gece gündüz intertin anasını ağlatabiliyorum yani dimi herhangi bir limit vs kota felan yok yani dimi ?
    Evinizde Turkcell 4,5G full çekiyorsa hız testi yapın, hemen hemen hız testinde çıkan hız kadar bağlantı hızınız olur. Kota da yok istediğiniz kadar download yapabilirsiniz.
  • linkinpark_k kullanıcısına yanıt
    [10Mbps 159 TL - Sınırsız 279 TL] seçtiğin pakette internetin anasını ağlatabilirsin, sınırsızda ne kadar hız alırsan o kadar ağlatırsın diger pakette 10mbps max alırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: mihritalia

Oyleyse port sorunu olan bir eve basvururum.
    Bunu önlemek için adınıza düzelenmiş fatura istiyorlar, bilginiz olsn.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: linkinpark_k

Şimdi hocam sınırsız satın almayı düşünüyorum bu 4.5 G Sınırsız olanından. Ben yanlış mı anladım biri beni aydınlatsın lütfen. Ben bunu alınca herşey sınırsız dimi gece gündüz intertin anasını ağlatabiliyorum yani dimi herhangi bir limit vs kota felan yok yani dimi ?
    Saniyede 1mb indirebilirsin pek de anasını ağlatmak sayılmaz fibere göre

• quote:

Orijinalden alıntı: flander

Bunu önlemek için adınıza düzelenmiş fatura istiyorlar, bilginiz olsn.

Alıntıları Göster
    Benden de istemişlerdi, yeni taşındığım eve nasıl fatura çıkartayım hemen dedim, o zaman ikametgah kağıdı yeterli olur demişlerdi.
  • flander F kullanıcısına yanıt
    Bilgi icin tesekkur ederim. Bi hâl çaresine bakacagiz artik. Altyapi olaydi iyiydi.

• Turkcellin twitter hesabından 50gb internetiniz olsa ne yapardınız diye tweet atılmış. Superbox 50gb kotalının bildirisi yavaş yavaş geliyor gibi :)

10mbps sınırsızdan 50mbps ye geçiş için twitterdaki yazışmaları mail attım. Doğruluğunu teyit edip geri dönüş yapacaklar. Bu durumda 10mbps de kalmanın bir anlamı yok.

50gb kotalı da hız sınırı nedir? Şebekeden gelen sinyale mi bağlı?

Turkcell hatımdan ne çekebiliyorsam aynısı mı geliyor?

• ben çok kararsızım. 65 liraya adsl 10 mbit kullanıyorum. altyapı vs yok gelmezde. sanırım tt altyapı fiyatını arttırmak istediği için 80 lira olacak. aylık kullanımım 400 GB civarı. bizim oteldeki 100 mbit hızı kullanmaya başlayınca evde ki internet küfürlük hale geldi. 279 tl de çok be aga. keşke 50 mbit down ve 25 mbit up sınırı vs koysalarda 175 e filan verseler kotasızı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şu an en güncel sürüm ne bu cihazda?
    Ben de bugün aldım da kurcalamaya başladım. Bendeki bu şekilde.

Donanım sürümü: WL1B610FM
    Yazılım sürümü: 11.196.01.02.170

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcwolf28 -- 28 Aralık 2018; 21:0:19 >
  • Şuanda 10 mbps sınırsız kullanıyorum, 4.5g sınırsız 279tl paket değişikliği yapabilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: davut72a

Şuanda 10 mbps sınırsız kullanıyorum, 4.5g sınırsız 279tl paket değişikliği yapabilir miyim?
    1 kereye mahsus yapılabiliyor.

• Eğer 4.5g sınırsız memnun değilse geri paketi değişebilir mi?

• ARKADAŞLAR KOTALI PAKETLER KOTADAN SONRA 10 MB SINIRSIZ OLDU 1 OCAK İTİBARİYLE ---HADİ YİNE İYİSİNİZ --
  • Arkadaşlar meraktan soruyorum bana gelen mesajda şöyle yaziyor : Superbox kotali paketler kullanan musterilerimiz icin Superbox kotaniz doldugunda hiziniz 5 kbps ye duserek internet kullaniminiz durdurulacaktir. Kota sonrasi Superbox ek paketlerinden alarak internet kullanimina devam edebilirsiniz. Superbox 10 Mbps ve Superbox 4.5G limitsiz paket musterilerimiz bu uygulamaya dahil degildir. Guncelleme 31.12.2018 tarihinden itibaren gecerli olacaktir. Detayli bilgi icin turkcell.com.tr B002 // yani eski haline mi döndü paket biri aydınlatirsa güzel olur. şuan evde alt yapı yok indirimli paketi kullaniyorum.
  • Arkadaşlar ben 99tlden 50 GB kullanıyorum mesaj geldi ama 10.01.2019 kadar geçerli yazıyor bizim hızlar ne olacak şimdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustafabukcu kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni mi çıktı bu haber 3 gün önce müşteri hizmetleriyle konuştuğumda 50 gb kota dolduktan sonra internetin kesileceğini söylemişlerdi kota dolduktan sonra 10 mbit olarak kullanmaya devam mı edeceğiz

• saat 23.00 da müşteri hiz ile görüştüm --NORMALDE 1 OCAK İTİBARİYLE KOTADAN SONRA ERİŞİM DURACAKTI FAKAT BİZE YENİ VERİLEN BİLGİYE GÖRE KOTALILIR KOTALARI DOLDUKTAN SONRA 10 MBPS SINIRSIZ DEVAM EDECEK DEDİ MH
  • Kurulumu yapan arkadaş beni aradı. 31 aralıktan önce abone olupta 50 gb paketten yararlananlar 1 ocaktan itibaren kota aşımında hız 10mb hıza düşürelecek dedi. 1 ocaktan sonra abone olanlar ise maalesef kota dolduğunda ek paket almak zorunda kalacaklar.

Not: İzmirde oturan var ise hemen başvuru yaparsa kurulum yapan ekip arkadaşlarım var hemen gün içinde gelip kurulum yapabilir. Almak isteyen var ise dönüş yapsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: tıvester

Kurulumu yapan arkadaş beni aradı. 31 aralıktan önce abone olupta 50 gb paketten yararlananlar 1 ocaktan itibaren kota aşımında hız 10mb hıza düşürelecek dedi. 1 ocaktan sonra abone olanlar ise maalesef kota dolduğunda ek paket almak zorunda kalacaklar.

Not: İzmirde oturan var ise hemen başvuru yaparsa kurulum yapan ekip arkadaşlarım var hemen gün içinde gelip kurulum yapabilir. Almak isteyen var ise dönüş yapsın
    arkadaşına sorarmısın benim modemede şu mesaj geldi.mevcut aboneyim

Superbox kotali paketler kullanan musterilerimiz icin Superbox kotaniz doldugunda hiziniz 5 kbps ye duserek internet kullaniminiz durdurulacaktir. Kota sonrasi Superbox ek paketlerinden alarak internet kullanimina devam edebilirsiniz. Superbox 10 Mbps ve Superbox 4.5G limitsiz paket musterilerimiz bu uygulamaya dahil degildir. Guncelleme 31.12.2018 tarihinden itibaren gecerli olacaktir. Detayli bilgi icin turkcell.com.tr B002

• Zaten gelen mesajda 31 aralıktan sonrası için geçerlidir denilmiş. Yani siz eskiden nasıl kotayı aşınca hız düşüyordu bundan sonrada öyle olacak diyor sizin için kısaca. Ama sonradan abone olanlar için kota bitince düşmeyecek direk kesilecek bağlantıları, sadece ek kota alabilecekler.
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.