Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
11.812
Cevap
136
Favori
183.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zeytinburnu'nda kullanan var mı bu cihazı ?
  • ademjenni A kullanıcısına yanıt
    Tamamdır bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anten alacaklar ts9 soketli olmasına dikkat etsin. Bunun yanında tahminlerime göre sadece anten ile sinyal gücünü artırma bir nebze başarılı olacaktır, daha stabil ve yüksek kalite için mutlaka booster almanızıda tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabotage1907

oooo çok iyi haber bu. İyi ki acele etmeyip 10 mbit sınırsız pakete geçmemişim o zaman :) 50 TL kârdayım.

Alıntıları Göster
    10mbps sınırsız paket fiyatında değişiklik mi olacak ? Ekran görüntülerini açamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: tıvester

Anten alacaklar ts9 soketli olmasına dikkat etsin. Bunun yanında tahminlerime göre sadece anten ile sinyal gücünü artırma bir nebze başarılı olacaktır, daha stabil ve yüksek kalite için mutlaka booster almanızıda tavsiye ederim
    Technopat'ta biri anten alıp denemiş sanırım ama çok etkili değilmiş.
  • Adresimde benim de altyapım yok superonline müşteri hizmetleri başvururken 50 GB paket için bittiğinde duracak demişti ondan dolayı 10 mbps sınırsız aldım fakat forumdan bazı arkadaşların 50 GB paketten sonra sınırsız tanımlanmış benim de o paketten yararlanma imkanım var mı acaba?

• geleceginmühendisi kullanıcısına yanıt
    Sordum turkcell e bunu düşünmüşlerdir diye tahmin ediyorum çünkü bu iki paketin de fiyatları aynı. 50gb kotalı çok daha avantajlı bu durumda. Yapılması gereken 10mbps sınırsızı kaldırılması herkesin 50gb kotalıdan devam etmesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: flander

10mbps sınırsız paket fiyatında değişiklik mi olacak ? Ekran görüntülerini açamıyorum.

Alıntıları Göster
    Hayır. 10 MBps sınırsız paketlerde değişiklik olmayacak. Bizim durumumuz biraz farklı, şöyle ki benim oturduğum apartmanda altyapı yoktu, temmuz ayında superbox başvurusu yaptım, müşteri hizmetleri yetkilisi adresimde sorgulama yapıp altyapı olmadığını teyit ettikten sonra cep telefonuma kampanya kodu gönderdi ve superbox'u bağlamaya gelen ekibe bu kodu vermemi istedi. Bu kodla normalde 159,00 TL olan 50 gb kotalı paketi 99,00 TL ye tanımladı. 6 aydır kullanıyorum superbox, kota bitiminden sonra 8 MBps ye iniyordu 31.12.2018'e kadar, ta ki dün mesaj atana kadar da 31.12.2018 den sonra kota sonrası ne olacağı muallaktaydı. Dün ki mesajlarında kota sonrası hızımın herhangi bir ücret ödemeksizin 10 mbps ye düşüceğini söylediler.

• flander F kullanıcısına yanıt
    Hocam geri dönüş yaptılar mı

• quote:

Orijinalden alıntı: sabotage1907

Hayır. 10 MBps sınırsız paketlerde değişiklik olmayacak. Bizim durumumuz biraz farklı, şöyle ki benim oturduğum apartmanda altyapı yoktu, temmuz ayında superbox başvurusu yaptım, müşteri hizmetleri yetkilisi adresimde sorgulama yapıp altyapı olmadığını teyit ettikten sonra cep telefonuma kampanya kodu gönderdi ve superbox'u bağlamaya gelen ekibe bu kodu vermemi istedi. Bu kodla normalde 159,00 TL olan 50 gb kotalı paketi 99,00 TL ye tanımladı. 6 aydır kullanıyorum superbox, kota bitiminden sonra 8 MBps ye iniyordu 31.12.2018'e kadar, ta ki dün mesaj atana kadar da 31.12.2018 den sonra kota sonrası ne olacağı muallaktaydı. Dün ki mesajlarında kota sonrası hızımın herhangi bir ücret ödemeksizin 10 mbps ye düşüceğini söylediler.

Alıntıları Göster
    Hocam biraz once beni de aradilar. Dun aksam basvuru yapmistim. Evimde altyapi olmadigini ve 50 kotali tarifeyi istedigimi soyledim. Bu durumda 119 lira olmasi lazim dedi. 2 dk bekletti. Sonra hayir indirim olmuyor 159 liradan alabilirsiniz dedi.

• mihritalia M kullanıcısına yanıt
    Port olmaması gerekiyor sanırım tekrar siz arayın bizde de altyapı var ama port yoktu 119a aldık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tıvester T kullanıcısına yanıt
    Booster ek güç gerektirecek galiba, bir de ts9 olmasa da olur. Dönüştürücü ile halledilir bence.
  • sabotage1907 kullanıcısına yanıt
    Benim evimde de altyapı sorunu var 8mbps adsl bağlandı ama ayda en az 2 kere arayıp bağlantımın koptuğunu belirtetek kayıt açtırıyordum. Bundan bıktığım için superbox aldım. İndirim hiç bağlantısı olmayana yapılıyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flander -- 28 Aralık 2018; 13:0:49 >
  • geleceginmühendisi kullanıcısına yanıt
    Cevap gelince yazarım. Gelmezse müşteri hizmetlerini arayıp netleştirebilirim.

Aradım müşteri hizmetlerini henüz bize bildirim yapılmadı. 50gb kotalı müşterilerimize 2018 aralık sonuna kadar geçerli olacak 10mbps internet tanımlanmıştır, 2019 için bugün netleşecek gün içinde tekrar arayın dediler.

Biraz bekleyelim bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flander -- 28 Aralık 2018; 13:23:28 >
  • flander F kullanıcısına yanıt
    Bir sonuca ulaştığınızda bilgilendirirseniz sevinirim hocam ben de müsait olduğumda arayım müşteri hizmetlerini de pek birinin dediği diğerini tutmuyor

• Oyleyse port sorunu olan bir eve basvururum.

• Kullanabildiğimiz ücretsiz turkcell servisleri var mı tv+ gibi bunlara ücretsiz erişebiliyormuyuz? Kullanıdığımız tv+ kotamızdan yer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mihritalia

Hocam biraz once beni de aradilar. Dun aksam basvuru yapmistim. Evimde altyapi olmadigini ve 50 kotali tarifeyi istedigimi soyledim. Bu durumda 119 lira olmasi lazim dedi. 2 dk bekletti. Sonra hayir indirim olmuyor 159 liradan alabilirsiniz dedi.

Alıntıları Göster
    Sorgulama yaptığınızda internet altyapınız gözükmüyorsa kampanyalı paket tanımlatması lazımdı. Acaba kampanya bitmiş olabilir mi bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flander

Benim evimde de altyapı sorunu var 8mbps adsl bağlandı ama ayda en az 2 kere arayıp bağlantımın koptuğunu belirtetek kayıt açtırıyordum. Bundan bıktığım için superbox aldım. İndirim hiç bağlantısı olmayana yapılıyor sanırım.
    Evet, benim hiç altyapım yoktu, adsl bile alamıyordum.
  • Şimdi hocam sınırsız satın almayı düşünüyorum bu 4.5 G Sınırsız olanından. Ben yanlış mı anladım biri beni aydınlatsın lütfen. Ben bunu alınca herşey sınırsız dimi gece gündüz intertin anasını ağlatabiliyorum yani dimi herhangi bir limit vs kota felan yok yani dimi ?
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.