Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [10Mbps 199 TL - 20Mbps 299 TL]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
10.605
Cevap
144
Favori
38.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 17 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1157
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 184
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 16 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 130
  • Favoriye Eklediklerim 146
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • AppleFoni (1399 mesaj) Murat Burç (196 mesaj) Jazzalyn (184 mesaj) pcwolf28 (177 mesaj) ozkandemir60 (177 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4216 mesaj) Mobil (3428 mesaj) Tablet (18 mesaj) Mini (476 mesaj) Uygulama (3022 mesaj)
  • @
16 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> Mobil Operatörler >> Turkcell >> Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [10Mbps 199 TL - 20Mbps 299 TL]
Giriş
    3107 Mesaj
    Hey maaşallah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3107 Mesaj

• Teğmen
    197 Mesaj

3g bağlanınca mavi, 4g olarak bağlanınca yeşil ışık yanıyor. Muhtemelen otomatik olarak değiştirme seçeneği aktiftir.

Arayüzden 3g - 4g geçiş yapabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    KaraaEL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1621 Mesaj

Benim mode ışığı hep mavi yanıyor. Bir sıkıntı olur mu? (Hız düşük)

|
    |
    7YILMAZ7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2248 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emocan21

Arkadaşlar Allahını selamı üzerinize olsun...

Superbox babamın üzerine ve babam vefat ama daha 5 ay var 24 ayın bitmesine ne yapmam lazım

başınız sağolsun.

iptal etmek istiyorsanız ölüm belgesi ile cezasız iptal yapabiliyor olmanız lazım.

|
    |
  • Teğmen
    197 Mesaj

Sıkıntı olmaz ama hız düşük olabilir. Ben yoğunluğa göre 3g 4g arası geçiş yapıyorum.

3g mavi ışık, 4g yeşil ışık. Duruma göre geçiş yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7YILMAZ7 -- 23 Ekim 2020; 0:32:28 >
    |
    |
    hitokiri_johndoesai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    789 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: rockndarkk

Gelen mesajı paylaşabilirmisiniz ekran görüntüsü olarak belge olması açısından.

Alıntıları Göster
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/76/79/47/767947ef517df121eff5f035ab31c7f3.jpeg&t=0&width=480&text=1

@efem-35 hocam hic bir fikrim yok zaten limitsiz diye konuştuk vdsli.

|
    |
    Bahsedilenler: efem-35

• Teğmen
    215 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba superbox hattını taşınabilirlik icin vınn a taksak çalışır mi deniyen varmıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vladicius -- 23 Ekim 2020; 11:24:8 >
  • Yüzbaşı
    565 Mesaj

Az önce Tüketici hakem heyetinden arandım.

THH'ye yaptığım başvuru metni şu şekildeydi.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/f6/cd/1f/f6cd1ff109c4e522dec6cae03b8f3d55.png&t=0&width=480&text=1

Arayan kişiye de durumu özetledim. Karar olumlu sonuçlarnırsa modem değişecek veya hizmet ücretsiz fesih edilecek.

Hiç umudum yoktu bilmem kaç ay sonra aradılar. Şansınızı bir deneyin derim ZTE mağduru arkadaşlarım. Evet çok uzun sürdü ama evde olduğum için 4-5 aydır donuk benim hizmetim.

|
    |
  • Yüzbaşı
    510 Mesaj
    Superbox 15. ayındayım kapatmak istiyorum 24 aylık taahütlerde 12. ay dolduktan sonra bedelsiz ayrılma oluyormuş. Bunu nasıl bedel ödemeden kapatabilirim yapan bilen varsa yardımcı olabilir mi

• Teğmen
    171 Mesaj

bro 2 gün sonra taahhüt bitiyo kaç numarayı arıcam müşteri hizmetlerine ulaşmak kolaymı saatlerce telefonda beklemeyelim bide konuşurken daha ucuza almak için bi taktik varmı acil cevap stop

|
    |
    AppleFoni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    202 Mesaj

4.5 gde 375 görülmüştü ama şuan kim alıyor o hızları ? ben pek göremedimde o hızları alabilen ben hususi turkcel platinyum hat aldım ilk tanışma muhabbetinde 600 ü bile göremedim 100 e kadar alabildim

|
    |
    theraptorx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    147 Mesaj

Mobil wifi vinn cihazlarinda hatta farkli bir superbox modemde dahil 4.5G de calismaz.
    3G ayarlari yapip kullanabilirsin.

|
    |
    Vladicius kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1366 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Goku Gohan

quote:

Orijinalden alıntı: hitokiri_johndoesai

Benim mode ışığı hep mavi yanıyor. Bir sıkıntı olur mu? (Hız düşük)

paket neydi ? ışık rengine dikkat etmedim ama 4.5G 40-50mbit arası değişiyordu (baz istasyonuna çok yakınım). 10mbit 9-10mbit arası değişiyor. 20mbit pakette 18-20 arası olacaktır

ben ilk ay dolunca kotalı 4.5g 200gb'a geçicem. oyun aldığım zaman biraz zorlayacak ama saniyede ortalama 6mbyte hızı gördükten sonra 1.2 fena bir durum

• Binbaşı
    1621 Mesaj

10 Mbit sınırsız. Kule tipi Huawei modem var. Arayüzden 3G/4G geçiş yaptım ama "MODE" ışığı hep mavi yanıyor; ben de ayarları otomatikte bıraktım.

|
    |
    Goku Gohan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    429 Mesaj

beyler dijital operatöre nasıl giriş yapıyoruz ? modeme gelen smsleri göremiyorum haliyle yolu nedir

|
    |
  • Onbaşı
    30 Mesaj

Arkadaşlar 20 mbps’lik paketi kullanıyorum ama internet hızım akşamdan beri böyle. Sebebi ne olabilir acil cevap verebilirseniz sevinirim.

• Onbaşı
    30 Mesaj

|
    |
    kgnylm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1366 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Goku Gohan

quote:

Orijinalden alıntı: hitokiri_johndoesai

10 Mbit sınırsız. Kule tipi Huawei modem var. Arayüzden 3G/4G geçiş yaptım ama "MODE" ışığı hep mavi yanıyor; ben de ayarları otomatikte bıraktım.

bende normal huawei modem var. ethernet ya da wifi fark etmiyor. 9.7 9-9 falan hız. download ortalama 1.2 falan upload ile işim pek yok

|
    |
  • Binbaşı
    1366 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Goku Gohan

quote:

Orijinalden alıntı: kgnylm

Arkadaşlar 20 mbps’lik paketi kullanıyorum ama internet hızım akşamdan beri böyle. Sebebi ne olabilir acil cevap verebilirseniz sevinirim.

aga sen şu an 1 aylık 5G paketindesin. 500gb dolduğu zaman 20mbit hıza düşücen bunu 8 e bölersen saniyedeki mega byte cinsinden download hızını bulursunç o da 2.5 yapar.

Reklamlar
Radyo Dinle
Masal Oku
Pubg mobile uc
konkasör
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.