Şimdi Ara

Turkcell Superbox 3 Haziran itibariyle yeni fiyatlandırma (15 Mbps Limitsiz 599 TL) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
0
Favori
6.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

13. Kampanya kapsamında modem sunulmakta mıdır? 456 TL değerindeki kablosuz Redbox (modem) 24 Ay taksitle veya Abone’nin ilk hizmet faturasında peşin olarak ücretlendirilir. Taksit bedeli tüm paketler için 24 Ay taksitle vergiler dahil aylık 19 TL’dir. Sunulan “modem” sıfır veya yenilenmiş 2. el olabilir

Taahhüt bitiminde modemi iade etmediğim taktirde ne diyecek 456 TL yı taksit taksit aldım ama yine 456 TL mi öde, ayrıca cayma durumunda bana cayma bedeli olarak 437 TL gösteriyor.

Kullanılan Kampanya

MDM001-MDM-Kampanya-24-Ay

Başlangıç : 18 Haziran 2021 Bitiş : 15 Temmuz 2023

Kampanyanızın 0. ayındasınız

Kampanyanızı bitiş tarihinden önce sonlandırmanız durumunda faturanıza yansıyacak cayma bedeli ₺437 olacaktır.

https://cms.vodafone.com.tr/static/files/21-05/02/redbox-evimin-interneti-kampanyasi_sss.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mbaydar76 -- 8 Temmuz 2021; 22:36:10 >

• Mbaydar76 kullanıcısına yanıt
    Yanıtınız için teşekkür ederim. Bana denk gelen temsilci bana o şekilde bir bilgi aktardı. Sanırım bilgisiz idi. En iyisi ben modem ücretini peşin ödemek için müşteri hizmetleri ile görüşüp 19 liralık faturamda düşüş olsun. Tekrar teşekkür ederim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • nemesis kullanıcısına yanıt
    Vodafone RedBox 15 Mbit

• Magnet açılacak mı reis bilgin var mı

Sözde temmuzda lansman var diyorlardı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BobbyLeo kullanıcısına yanıt
    Reis Magnet sadece altyapısı olmayanlara özel. Ve de altyapı da gelirse cihazı geri istiyorlar, TT'nin altyapısı Superbox'u kaldırmıyor. Turkcell kaldırmadı TT'mi kaldıracak?

Keşke altyapım olmasa, 4.5G limitsiz magnet 179 ₺

• Hocam belki turkcell gibi aç gözlülük yapmayacak muşteri konusunda?

100 bin kişide belki kapatacaklar müşteri alımını

Turkcellde 2018 de sadece altyapısı olmayanlar ikametgah ile veriyordu sonra neler oldu biliyordu 

• BobbyLeo kullanıcısına yanıt
    Zaman gösterir bunu, ama sanmıyorum altyapı kaldırmaz. Turk Telekom en az baz istasyonu olanı.

• Hocam şu baz istasyonu konusunda milletin suçuda var

Hep biz baz istasyon istemirik kanser olmak istemirik diye diye bizi kanser ettiler ya

Radyo, Gama, Alfa ışın ne demek bilmeyenler naz istasyonu zararlı diyor ya

Sorsak acaba dalga boylari hakkında ne kadar bilgi sahibiler

• Dün gece sms geldi, 10 gün içinde cihaz ve ekipmanları iade edin diye, bunlar şaka gibiler, zaten bayram tatili 10 gün, iş günü yazsa anlarım da 10 gün yazıyor, bayramdan sonra iade edeceğim bakalım ne olacak.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celikbasm -- 26 Temmuz 2021; 8:49:13 >
  • Arkadaşlar bu redboxu nasıl aldınız. Başvuru adresini giriyorum. Seçenekler arasında çıkmıyor redbox?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    RedBox konusuna yazarsanız daha iyidir ama yine de cevap vereyim. Adresinizi girdikten sonra çıkmıyor ise bölgenizde Vodafone 4.5G şebekesi kötüdür anlamına geliyor ve bu yüzden size RedBox vermiyorlar. Verseler belki 1 mbps hız çıkacak.

Bölgenizde ev interneti altyapısı olduğu için olabilir.

• Lexco kullanıcısına yanıt
    Hocam altyapısı olanlara da veriliyor RedBox.
    Sadece bölgede VF 4G sağlam olsun yeter.

Denedim biliyorum.

• Link atar mısınız rica etsem. Bulamadım konuyu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Biraz tuhaf ama... Gözden kaçmasın diye kendi yazıma cevap yazıyorum. Modemi bugün iade edebildim, ücret yansımayacaktır, diye telefonuma mesajı geldi, superbox defteri de bu şekilde kazasız belasız kapatılmış oldu.

• Superbox devir etmek isteyen varsa alabilirim.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.