Şimdi Ara

Turkcell Sınırsız İnternet Paketi İsteği ... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
39.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • turkcell sınırsız sadece hava gazı verir...
  • Bir gün mutlaka olacak, ama ne zaman. :)
  • turkcell zaten sınırsız interneti veriyor.
    100 mb'ı doya doya sınırsız kullan. ister film izle, ister oyun oyna, ister radyo dinle, ister program indir.
    son kb'ına kadar kullanabilirsin hiç bir sınır yok. :)
  • 9 tl ye 1 gb verseler gene iyi :)

şimdi biri çıkıp o varki zaten dermiş:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bassavci

turkcell zaten sınırsız interneti veriyor.
    100 mb'ı doya doya sınırsız kullan. ister film izle, ister oyun oyna, ister radyo dinle, ister program indir.

Şaka mısın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darbelux

Ben sırf bu sınırsız internet yüzünden, 1200 kamu tarifemden cayıp vodafon un kamu maxi tarifesine geçmeyi düşünüyorum, yanına da aylık sınırsız internet alarak.

Artık telefonlar internet olmadan bir işe yaramıyor yaw

Keşke turkcell de böyle sınırsız interneti başlatsa da vodafone a geçmesem, ama benim hiç ümidim yok..

Aynen dediğin gibi yaptım arkadaşım ;) 40+10 veriyorduk tcell 1200dk + 100mb. a. Şimdi 6 ay 29 lira verip 8 lirada sınırsıza geçtik.. 10 gün oldu. İzlenimlerim olumlu yönde. 444 lü aramalarda bedavaymış yeni farkettim o da ayrı güzel oldu.

• quote:

quote:

Şaka mısın?

siir gibi konusmussun abi :-))
  • quote:

quote:

Şaka mısın?

ciddiyemi benziyor. ciddiye alan olduysa özür dilerim.
    ben türkiyede kimsenin bu mesajı ciddiye alacağını tahmin etmezdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ystipi
    Arkadaşlar Turkcell Müşteri Hizmetler İle 1 Ay İçinde Çok Kez Telefon Görüşmesi Yaptım Gerekse Mail Attım Sınırsız İnternet Paketi İsteğimi Belirttim İlle De . Alt Yapı Çalışmaları Bu Konuda En Kısa Zamanda Zaten Başlatmayı Düşünüyoruz Diyorlar . Hadi Hayırlısı ...

İnşallah
  • tarifesiz sınırsız kullanılamıyor mu zaten?

fatura 99 tl de stop ediyor. yani 99 tl ye sınırsız 3g olmuyor mu???
  • quote:

Orijinalden alıntı: eipcack

tarifesiz sınırsız kullanılamıyor mu zaten?

fatura 99 tl de stop ediyor. yani 99 tl ye sınırsız 3g olmuyor mu???

bildiğim kadarıyla paketsiz kullanımlarda fatura stop yok. paketli kullanımlarda ise paket üctereti + 99 tl şeklinde oluyor. ama hız da anında 128 kbps'ye düşüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jemo

quote:

Ben sırf bu sınırsız internet yüzünden, 1200 kamu tarifemden cayıp vodafon un kamu maxi tarifesine geçmeyi düşünüyorum, yanına da aylık sınırsız internet alarak.

Artık telefonlar internet olmadan bir işe yaramıyor yaw

Keşke turkcell de böyle sınırsız interneti başlatsa da vodafone a geçmesem, ama benim hiç ümidim yok..

Aynen dediğin gibi yaptım arkadaşım ;) 40+10 veriyorduk tcell 1200dk + 100mb. a. Şimdi 6 ay 29 lira verip 8 lirada sınırsıza geçtik.. 10 gün oldu. İzlenimlerim olumlu yönde. 444 lü aramalarda bedavaymış yeni farkettim o da ayrı güzel oldu.

Oha 444 lü numaralar nasıl bedava oluyor yaw Var mıydı öyle bir şey vodafone da??

• @ darbelux

Vodafone'da 444 lü numaraları aramak ücretsiz. Yani dakika paketiniz varsa oradan düşüyor. Üstelik direk 444 lü olarak 7 haneli tuşluyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: addicteddd

@ darbelux

Vodafone'da 444 lü numaraları aramak ücretsiz. Yani dakika paketiniz varsa oradan düşüyor. Üstelik direk 444 lü olarak 7 haneli tuşluyorsun.

Vaay çok iyiymiş, artık geçicem vodafone a ya
  • turkcell daha şebeki içi sınırsız konuşma veren bir tarife bile çıkaramazken sınırsız internet ancak hayal ürünü olur diye düşünüyorum.

tabi yaparsa da tadından yenmez, kurumsaldakini bireysele açsa ttnet biter bu ülkede bizde rahat ederiz.
  • Vodafonun sınırsız tarifesi bize yetiyor ama türkcell de yapsa fena olmaz kenarda durur.
    Belki birgün lazım olur.
  • Bu arada bu konu neden vodafone forumunda?
  • Evet
    Türkcell konusuna taşınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oggie Boogie

Bu arada bu konu neden vodafone forumunda?

• quote:

Orijinalden alıntı: True_Sun

quote:

Orijinalden alıntı: Oggie Boogie

Bu arada bu konu neden vodafone forumunda?

Millet artık Turkcell'den o kadar ümidi kesti ki sınırsız Turkcell internet pakedini Vodafone'dan istiyor

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.