Şimdi Ara

Turkcell Sen Yap Diye Kampanyası 25 GB Hediye (yoğun istek üzerine yeniden başladı!) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
13
Favori
30.921
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

beyler artık hediyeler 2 günlükmüş
    ama 2gb imiş, olsun tek gün 3gb dan iyi bence, bir de görev iki güne yayılmış durumda
    Türkcell bu aralar çoştu yine.

Hediyeleri almakla uğraştığımız kadar harcamakla uğraşmıyoruz :)

• Lene kullanıcısına yanıt
    Hocam operatör ismi değiştirmemiz yeterli olur 2 günde sanırsam varmı bi yanlışım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Turkcell bu kampanyasıyla beraber diğer operatörlerin köküne kibrit suyu dökmüştür.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Daha duuur. Hele bi bayramlarda geçen sene yaptığı gibi tarifeleri ikiye katlarsa sen o zaman gör.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Wifi uzerinden eve gidince açarım, kendi kendine çalar

Yok, illa 4g ile yapacaksın derlerse 3-5gunde harcanacak 25 gb icin aylık 15 gb harcanmaz.
    Ben Upcall'ı kurdum,rastgele bir müşteri hizmetleri numarası 0542 542 0000'ı aradım. 30 saniye doldu,32.saniyede kapattım 1.günü tamamladınız dedi.
    Giden data Upcall kurulumu hariç 1 MB bile değil. Yiğidi öldür hakkını yeme,ben de Turkcell'i çok eleştiririm ama şu kampanyada 10 arkadaşına Bip kullandır ve Paycell kullan kazan hariç hepsi çocuk oyuncağı. Dergilik indir 2GB kazanı yaparken de en fazla 150 MB gider.
    Paycell olayı da kolay ama herkes para harcamaz.
    Upcall görevi bitince de Upcall'ı sileceğim mesela,Bip varken gereksiz.

Turkcell Sen Yap Diye Kampanyası 25 GB Hediye (yoğun istek üzerine yeniden başladı!)

• Turkcell ceo su bir değişti pir değişti 16 gb 500 dk 50 tl veriyorum üstüne salla kazan üstüne senyapdiye üstüne gnc haftada iki gün hediye internet üstüne kim 1 gb ister yarışması üstüne de sürpriz nokta

• juantugrul J kullanıcısına yanıt
    Hangi tarife

• Ment kullanıcısına yanıt
    Kişiye özel tarife hocam onlar teklif etti

• bu haftaki görevi tamamladık diyelim, hemen internet kendi otomatik mi yükleniyor yoksa biz ne zaman istersek kendimiz mi yüklüyoruz. mesela tüm haftaları halledip en sonunda tüm hediyeleri üst üste alabiliyor muyuz
  • kendin istediğin zaman alıyorsun ama bir haftada birden fazla hediye alınamaz gibi bir madde var tam anlaşılmıyor madde ama bir haftada geçmiş iki haftanın hediyesini birden alamayabilirsin

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.