Şimdi Ara

Turkcell Sarı kutu Turkcell com tr de indirim (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.526
Cevap
49
Favori
127.349
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thedoctor1907

12 sinde aldım hala verilmedi

iphone x mi almıştınız çok uzun sürmüş ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • :Fatih: kullanıcısına yanıt
    dostum senin sipariş kargolandı mı?
  • eediz kullanıcısına yanıt
    aynen x aldım ama hala kargoya verilmedi dün sipariş hazırlanıyor yazıyordu fakat bugün halen gönderilmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedoctor1907 -- 14 Aralık 2017; 17:50:20 >
  • bitti kalmadı duman oldu tabiri caizse
  • thedoctor1907 T kullanıcısına yanıt
    Bana dün e fatura geldi, kargo şirketi de inter global diye yazıyor ancak sistemde hazırlanıyor olarak görünmekte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün geldi şöyle bi kontrol ettim fena değil. 9 liraya değer kısaca. )
  • Ürün dün kargoya verildi bugun gelmesi gerekiyordu gelmedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • akhtar kullanıcısına yanıt
    aynen dün e fatura geldi bana da ama kendisi gelse daha iyi olacak
  • Bluetooth hoparlör alanlara önemli duyuru: aracımda bluetooth bağlantısı yok benim sadece aux var bugün hoparlörü arabaya bağladım çok güzel ses verdi aracın ses sisleminden.hoparlörün ses çıkış yeri var yani evdeki ses sistemlerinide telefona bu aletle bluetooth ile bağlayabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skymasterrr -- 14 Aralık 2017; 19:43:13 >
  • 2 gün önce sipariş verdim halen hazırlanıyor yazıyor.. bari haftasonuna kadar gelseydi..
  • iPhone 8 64 GB Uzay Grisinin stoklara gelmesini bekliyorum gelmez ise puan iadesi talebinde bulunacağım. Gelir mi dersiniz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: vertas

Benim hoparlör arızalı çıktı sanırım. 4 saat usb den şarj ettim kırmızı ışık yanıyordu şarj olurken. kabloyu çekip on/off tan açıyorum hiçbir şey olmuyor ışıkta yanmıyor telefonda görmüyor bluetooth'dan yani hiçbir hareket yok. tekrar usb ile bilgisayara bağlayınca cihaz açılıyor ama müzik çalmaya başladıktan 1 sn sonra kesiliyor bu seferde. iade mi etmeliyim sizce

Arkadaşlar cihaz geldiği haliyle direk çalıştımı sizde yani bataryasında enerji varmıydı şarj etmemişken. saatlerdir şarj ediyorum bataryası şarj tutmuyor sanırım. kabloyu çıkartıp açınca çalışmıyor kablo takılıyken çalışıyor. bilgi verebilen olursa ona göre turkcele değişim talebi yapacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonyalmeyda

8000 + 8000 2 ayrı hesaptan satılık ilgilenenler dm

TEk hattan 5000 bin puandan fazla transfer edemiyorsunuz.

Ayrıca 5000 bin puandan fazla puan transfer alamıyor bir hat, isterseniz 10 numaradn transfer deneyin, 1 hat 5000 bin transferle puan kazandysa daha fazlasnı alamıyor

• quote:

quote:

Benim hoparlör arızalı çıktı sanırım. 4 saat usb den şarj ettim kırmızı ışık yanıyordu şarj olurken. kabloyu çekip on/off tan açıyorum hiçbir şey olmuyor ışıkta yanmıyor telefonda görmüyor bluetooth'dan yani hiçbir hareket yok. tekrar usb ile bilgisayara bağlayınca cihaz açılıyor ama müzik çalmaya başladıktan 1 sn sonra kesiliyor bu seferde. iade mi etmeliyim sizce

Arkadaşlar cihaz geldiği haliyle direk çalıştımı sizde yani bataryasında enerji varmıydı şarj etmemişken. saatlerdir şarj ediyorum bataryası şarj tutmuyor sanırım. kabloyu çıkartıp açınca çalışmıyor kablo takılıyken çalışıyor. bilgi verebilen olursa ona göre turkcele değişim talebi yapacağım.

Geldiği gibi çalıştı

• yasin90 Y kullanıcısına yanıt
    biliyorum hocam transfer şart değil kendi hesabımdan kodu alacağım ilgiliye iletirim veya siparişi kendi hesabım üzerinden verip alıcı teslimatını o kişi yaparım uyarı için teşekkürler.

• thedoctor1907 T kullanıcısına yanıt
    hangi renk almıştınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone X e hala bindirme yapmadılar . Stokta bitmiyor ilginç. 5600 tlye X çok iyi fiyat. Telefoncular toptancılardan , toptancılar bile depodan bu fiyata bulamazlar ilginç. Turkcell kaça maal etti acaba.

Bu arada bugün gg teknosada 8 64 çok uygun yapıkredi wp ile 3546 tlye geliyor. 2 indirim çakışmış sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belo3 -- 14 Aralık 2017; 19:32:6 >
  • Bluetooth hoparlör sanırım 2014'te çıkmış. 3-4 yıldır depoda bekliyorsa bataryaları ölmüş veya ömrü azalmış olabilir. Türkcell bu ürünü 99 liraya kimseye satamamıştır, dolayısıyla uzun süredir ellerinde beklediği kesin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrah_88

Bluetooth hoparlör sanırım 2014'te çıkmış. 3-4 yıldır depoda bekliyorsa bataryaları ölmüş veya ömrü azalmış olabilir. Türkcell bu ürünü 99 liraya kimseye satamamıştır, dolayısıyla uzun süredir ellerinde beklediği kesin...

Bendekinin bataryası tamamen ölü sanırım usb kablo takılıyken çalışıyor sadece. turkcell'e yazdım cevap bekliyorum.
  • Bu kargoya verilen hoparlörü nasıl takip edebiliriz, bilgisi olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.