Şimdi Ara

Turkcell Sarı kutu Turkcell com tr de indirim (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.527
Cevap
49
Favori
127.311
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kübün Kalan pil i nerden bakıyoruz. İosta pil yüzdesinde görünmüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avatar

Kübün Kalan pil i nerden bakıyoruz. İosta pil yüzdesinde görünmüyor.

Nasıl hocam ses kalitesi?

• logitech g402 farenin fiyatı ilk gün 199 TL'ydi, şimdi 239 TL'ye yükseltmişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro26

quote:

Orijinalden alıntı: jorge

quote:

Orijinalden alıntı: Maestro26

https://www.turkcell.com.tr/kulup-ve-programlar/sari-kutu/tum-aksesuarlarda-50-tl-indirim

bu indirim ne zaman bitti.
    alan oldu mu beyler ? Tekrar aktif olur mu dersiniz ?

alan oldu bende alıp kullandım ürünlerin kargolanmasını bekliyorum.

ürünleri gelenler güzel günlerde kullansınlar

Kod altlimitsiz miydi?
    Yoksa 100/50 limit mi vardı hocam ?

alt limitli 100/50
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doctor E.

quote:

Orijinalden alıntı: Avatar

Kübün Kalan pil i nerden bakıyoruz. İosta pil yüzdesinde görünmüyor.

Nasıl hocam ses kalitesi?

Fena değil şimdilik

• şuan sıcak fırsat denilebilecek tek ürün var ciddi manada tek ürün İPHONE X. Diğerleriyle sarı kutu puanı kullanmak saçma.
  • 2 gün önce telefon aldım hala hazırlanıyor diyor

• Fulltrip'ten 110 tl hediye çeki ile geceliği 160 lira olan kahvaltı dahil hampton by hilton'da 2 kişilik bir gece konaklama aldım. 50 liraya geldi, güzel oldu.
  • elinde cinemaximum imax 3d'lerde geçerli pnr kodu olanlar indirim kodu takas edebilirim. 9500 puanım var, transfer limitim dolu ama isteyene bu puana kadar şu an alınabilen kod temin edebilirim.
  • Valla hiç de Çin malı bir ürün değil. Telefona bağlayıp müzik açtım ve gayet güzel ses veriyor, 20 liraya dandik alınan hoparlörlerle karşılaştırırsanız kat kat daha iyi olduğu açık. 99 tl eder mi bilemem ama ucuz Çin malı ürünler gibi demek de yanlış.

Kutusu bile güzel. :D

https://store.donanimhaber.com/aa/05/1c/aa051c6528ea326f1678fa7818baaa61.jpg

• iphone x alanlar kargoya verildi mi ? güncellemeler mail adresine geliyor mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tatar 55 kullanıcısına yanıt
    Ooh gecen sene Boyabattaydim ben oraya bile geldi Ama baska bildigimiz bir kargo ile gelmisti sanirim interglobal yazmasina rağmen

• quote:

Orijinalden alıntı: electro77

Turkcellin garantisi değildir. Kim ithal ediyorsa onun garantisi vardır. Birkaç ürün almıştım hep ithal edenler garanti veriyordu. Muhtemelen samsungdur.

Hocam şöyle bir bilgiye ulaştım. Bu firma Turkcell ile çalışıyor sanırım. Hala alıp almama konusunda kararsızım.

http://www.c5.com.tr/grup_sirketlerimiz.php
  • Benim hoparlör arızalı çıktı sanırım. 4 saat usb den şarj ettim kırmızı ışık yanıyordu şarj olurken. kabloyu çekip on/off tan açıyorum hiçbir şey olmuyor ışıkta yanmıyor telefonda görmüyor bluetooth'dan yani hiçbir hareket yok. tekrar usb ile bilgisayara bağlayınca cihaz açılıyor ama müzik çalmaya başladıktan 1 sn sonra kesiliyor bu seferde. iade mi etmeliyim sizce
  • Philips DLP5205U Taşınabilir Şarj Cihazı aldım sarı kutu indirimiyle ama 13 Aralıktan beri siparişiniz alındı yazıyor. Başka kargoya verilmesini bekleyen var mı?
  • Hoparlör kargoya verilmiş yarın elimde olur umarım. Salı günü almaya çalışırken bayağı uğraştırmıştı bu uğraşımıza değecek mi merak ediyorum. :)

• bu 9tl'ye verilen sürpriz ürün mobile özel filan mı? Pc'den girdiğim de öyle birşey göremedim.
  • Merhaba arkadaşlar, Turkcell'in verdiği KitSound Küp ile ilgili bir inceleme yazısı paylaşmak istiyorum. Türkçe bir yazıya pek rastlamadım umarım yardımcı olur.

KitSound Küp İnceleme, Tanıtım, Kullanımı ve Resimleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simsek1907 -- 14 Aralık 2017; 17:9:1 >
  • eediz kullanıcısına yanıt
    12 sinde aldım hala verilmedi
  • Benimkide iptal olmuş.

Bende kızdı kayıt oluşturttum. ..

Philips şarj aletleri için 2500 puan harcamıştım bende nu iptal ettirdim kullanmayacağım dedim..

Baklım bekliyorum cevabı
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.