Şimdi Ara

Turkcell Sarı Kutu Seçili İphonelerde 400 TL indirim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
3
Favori
13.239
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • carawanee kullanıcısına yanıt
    6s gozukuyo suan bende onu arastırıyorum eğer 7 128 lık olsaydı o daha avantajlıydı ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eerkancinar -- 22 Nisan 2017; 13:41:31 >
  • "İphonelerde"

• quote:

Orijinalden alıntı: eerkancinar

iphone 7 128 gb red suan 3555 tl ye gelıyo benmı yanlıs goruyorum...

ben de öyle gördüm ama açıklamadan anladığım puan sadece 32gblık modellerde geçerli sanırım. yanlış mı anlıyorum?
  • brifing B kullanıcısına yanıt
    evet suan hayal kırıklığı yasıyorum teyit etmek ıcın aradım musterı hızmetlerını 32 lıkler ıcın dedıler..
  • Başkasından sarı kutu puanı borç alabiliyomuyuz

• http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/akilli-telefonlar/iphone-6s-32gb?place=device_category

seçili modelleri göremedim ama bunu alabilirmiyiz??

2959-400= 2559 TL. gelir. iyi fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mihmander -- 24 Nisan 2017; 10:58:21 >
  • eerkancinar kullanıcısına yanıt
    Iphone 7plus'larda da geçerli.

Turkcell Sarı Kutu Seçili İphonelerde 400 TL indirim
  • 6800 puanim var..nasil 8500 e tamamlarim ?
  • Sanırım iphone 7 ve 7pluslarda da 32gblarda geçiyor diye bir yanılgı var. Az önce kırmızı 7plus 128liği 4159a aldım

• 1047 sarı puanımla bu kampanya benim için bitmiştir.
  • Başkasının puanlarını kullanma prosedürü nasıl beyler..Alınan telefon puanlarını kullandığımız kişinin üzerinemi fatura ediliyor..yardımcı olurmusunuz dostlar..
  • Kontratlı alımlarda indirim oluyor mu

• Apple Türkiye garantili degil mi bu cihazlar?

• blueedeep kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Apple Türkiye garantilidir.
  • XSL kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler

• Yeterli puanım var ama iphone bana tirt. Keşke diğer markalar için yapsalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendimce -- 25 Nisan 2017; 22:16:23 >
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Sarı Kutu'ya katıldığınız güne kadar Turkcell’li olduğunuz her gün için 1 puan, Sarı Kutu’ya katıldığınız günden sonra Turkcell’li ve Sarı Kutulu olmaya devam ettiğiniz her gün için ise 10 puan kazanırsınız. (Hazır Kart'lı abonelerimiz bu puanı kazanabilmek için her ay minimum 20 TL yükleme yapmalı veya POS'tan paket almalıdır.)
    Faturalı hat kullanan Sarı Kutu abonesi olarak her ay Turkcell’e ödediğiniz*:
    30 TL – 49 TL için 20 Puan
    50 TL – 69 TL için 40 Puan
    70 TL - 99 TL için 60 Puan
    100 TL ve üzeri için 80 Puan kazanırsınız.
    Hazır Kart’lı hat kullanan Sarı Kutu abonesi olarak her ay yükleme yaptığınız**:
    30 TL – 49 TL için 20 Puan
    50 TL – 69 TL için 40 Puan
    70 TL - 99 TL için 60 Puan
    100 TL ve üzeri için 80 Puan kazanırsınız.
    Ayrıca Turkcell Hesabım, BİP ve lifebox uygulamalarının ilk kullanımlarında (Turkcell Hesabım uygulamasına ilk giriş yaptığınızda, BİP uygulamasında ilk kullanımı*** yaptığınızda, lifebox'a ilk dosyanızı yüklediğinizde) 500 puan kazanırsınız.
    17.06.2016 tarihinden sonra 4.5 G’li olursanız (4.5 G abonesi olup, uyumlu SIM kart ve cihaza sahip olarak) 500 Puan kazanırsınız.
    Faturalı hatlar; otomatik ödeme talimatı ile Sarı Kutu puanı kazanır. Otomatik talimatla ödenen ilk faturada 500 sarı puan, sonraki aylarda otomatik talimatla ödenen her fatura için 20 sarı puan hesabınıza yüklenir.
    ​​
    *Puanların yüklenebilmesi için:
    Son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş faturanızın bulunmaması,
    Adınıza kayıtlı hatlardan hiçbirinin abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapalı olmaması,
    Adınıza kayıtlı hatlardan herhangi biri için faturalanmış ancak ödenmemiş erken iptal bedeli bulunmaması gereklidir.
    **Hediye kampanyaları ile kazanılıp yüklenen (kapakların altındaki şifre ile veya çeşitli firmalarla yapılan kampanyalar kapsamında şifre ile yüklenen) TL’ler ile transfer TL’ler puan kazanımı kapsamında değerlendirilmemektedir. TL yüklemeleri ve POS'tan yapılan paket yüklemeleri puan kazanımında geçerlidir.
    ***BİP uygulaması kullanarak kazanacağınız puanlar Turkcell şebekesi üzerinden yapacağınız kullanım sonrası hattınıza yüklenecektir. (Wi-fi üzerinden yapılan kullanımlar dâhil değildir)

• 8140 puanım var, puan getirebilecek bir iki uygulamayı indirdim ama 8500 olmadı. Pratik bir çözüm önerisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.
  • başkasından aldığımız kodla kendi üzerimize alabiliyormuyuz..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.