Şimdi Ara

Turkcell Platinum Kullananlar Kulübü (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: deepfear7 , deepfear7 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil
5 sn
2.683
Cevap
41
Favori
130.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ara sıra böyle güzellikler yapıyor türkcellcim Turkcell Platinum Kullananlar Kulübü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Turkcell her ay 7 tl mobil ödeme ücreti kesiyor. Bu normal mi siz yaşadınız mı?
  • KAEC kullanıcısına yanıt
    Her üç ayda bir 4 TL falan diye biliyorum seni fena kazikliyolar kanka ara müşteri hizmetlerini de böyle böyle iade etmezse paranı evinde ne iyi cekiyosa taşı hattını gitsin

• Turkcell Platinum Kullananlar Kulübü

Müşteri hizmetlerine bağlanma süresini birkaç saniyeye düşüren paket. Ve daha pek çok faydanın da katılımını sağlar;

D&R ve Zorlu PSM'de koşulsuz hediye bilet vermesi çok sevindiren taraf. Ancak müşteri hizmetlerinin kalitesi inkar edilemez. En ufak bir talepte bile yanıma not alıyorum ekibimizle toplantı yaptığımızda paylaşacağım diyerek cevap veriyorlar. Şimdi abilerim ablalarım henüz çok gencim :D ancak çocukluğumdan beri Turkcell hattım vardı hep.

En önemlisi ise Turkcell Finansman kredisi belirlenirken özellikle faturanızı gününde ödüyorsanız Platinum ve Platinum Black tarifedeyseniz ek 2000 TL civarı bir kredi limiti verir. Bir diğer önemli hizmetse platinum+ hoş geldin paketinden başlayarak SIM kart değişikliği/yedek sim kart alımı 30 TL ücretlendirilmiyor ve ücretsiz olarak veriliyor.

Turkcell normal tarifeler: 5 yıl kullandım
    Turkcell Platinum tarifeleri: 1 yıl kullandım
    Turkcell Platinum Black tarifeleri: 1 ay kullandım.

Ancak samimi olmam gerekiyor, ücreti astronomik evet ancak black paketler gerçekten ayrıcalıklı oluyor.

Bilmiyorum gelecekte neler olur. Geçen sene 30 GB den başlıyordu black paketler. Bu sene yine 25 GB dahil edilmiş. 30 GB iptal edilip yerine 35 GB paketi gelmiş.

Operatör seçimi yapanlara ve yapacaklarada bir tavsiye olsun kenarda. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kolomen_596 -- 19 Şubat 2020; 0:11:33 >

• KAEC kullanıcısına yanıt
    Hocam ücretlendirme şöyle;

Mobil ödeme servisi kullanım kapsamında;

dijital satın alımlarda üç ayda bir kez 4,99 TL,
    fiziksel ürün satın alımlarında üç ayda bir kez 6,99 TL/ üç ay olarak faturaya eklenecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erkanctn98

Her üç ayda bir 4 TL falan diye biliyorum seni fena kazikliyolar kanka ara müşteri hizmetlerini de böyle böyle iade etmezse paranı evinde ne iyi cekiyosa taşı hattını gitsin
    Evet hocam talep açtım çıkacak faturaya toplu indirim yansıttılar
  • Kolomen_596 K kullanıcısına yanıt
    Zorlu psm ve d&r kitap kodu platinum müşteri için ömrünüz boyunca sadece 1 kez platinum black müşteri için de tüm ömrünüz boyunca 2 kez kullanılabiliyor diye biliyorum. Şimdi bu ömrünüz ayrıntısını niye verdim yani bu pakette olduğun sure boyunca sadece 1 ve 2 kez kod alabiliyorsun. Ayda bir kez deil yada haftada yada günde. 5 yil black kullan iki tane kod albilirsin sorasi hüsran

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AfterLife61 -- 22 Şubat 2020; 23:11:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AfterLife61 kullanıcısına yanıt
    Eveti black aboneler bir takvim yılı içerisinde 2 defa Zorlu PSM kodu alabiliyor. Ama internet paketi yüksek ve Superonline fiberde black abonelere özel 50 Mbps limitsiz internet 3 ay bedava olarak veriliyor. Yapılan ayrıcalıkları hesaplarsanız en düşük black tarifenin ücretini çıkartıyor olmanız gerekiyor yanlış hesaplamıyorsam
    Bir takvim yılı deil iste o reis. Bir takvim yılı deil. Oyle yazmislarsada oyle deil. Onu bir ömür boyu olarak duzeltseler iyi olur adlinda. Bizzat testli onaylidir. Bir takvim yılı sorasi denendi sifre vermedi. Bizzat onaylidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AfterLife61 -- 24 Şubat 2020; 16:42:48 >
    Platinum paketlerden çıkış yapacağız anlaşıldı hocam :)
    Valla bisey diyemicem. Yalnız artik bir albenisi kalmadı. Zaten çoğu müşteri çıktı. Eskiden neydi her gün sinema bileti verirdi. Caribu ayda 10 kahve verirdi. Hepsi bitti gitti. Geleceği de yok. Şu anki kampanyaların hepside boş işe yarar hiç bişey yok

• İyi günler ben şuanda lıfecell paketteyim 35 TL ye 1000 dk 5 GB fizy standart üyelik tv Plus canlı tv ve lifebox 50 GB . 100 SMS . Facebook Ta 2gb internet üyeliğim var. Bana özel Extra 39 ödersem toplam 74 TL ye Platinum ve 5 GB daha kampanyası var sizce geçmelimiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi portrey -- 26 Şubat 2020; 10:10:47 >
  • portrey P kullanıcısına yanıt
    Bence değmez.

• Konuda turkcell çalışanı varmı acaba? Elçi yakını tarifesi için şifreye ihtiyacım var yardımcı olan çıkarsa memnun olurum.
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Tamam teşekkürler. Şöyle bir sorum daha olacak Turkcell de artık taksitli iPhone almak istersek baya bir fiyat farkı oluyor zaten 3 taksit . Ben şuanki iPhone 6s mi çıktığında peşin fiyatına 12 taksitte almıştım ozamandan beri öyle bir kampanya görmedim . Gene ozamanlarda Platinum üyelere telefon alımında ayrıcalık vardı şimdi hiç olmuyor . Olma gibi bir durum olurmu??. Neden dedim bu 39 TL lik Platinum kampanyası 29 şubatta bitiyor .

• portrey P kullanıcısına yanıt
    Ben epeydir öyle bi kampanya görmedim, olacağını da sanmam. Aksine platinum da biraz daha üflemesini beklerim

• Multe kullanıcısına yanıt
    Bizde zamanında o şifreleri cok aradıkta bulamadık reis malesef. Forumda biri parayla satiyordu son 3 sifre falan görmüştüm gecen hafta. Artık elinde kalmismidir yada forumda bulabirmisin bilemicem.

Eyvallah hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: portrey

Tamam teşekkürler. Şöyle bir sorum daha olacak Turkcell de artık taksitli iPhone almak istersek baya bir fiyat farkı oluyor zaten 3 taksit . Ben şuanki iPhone 6s mi çıktığında peşin fiyatına 12 taksitte almıştım ozamandan beri öyle bir kampanya görmedim . Gene ozamanlarda Platinum üyelere telefon alımında ayrıcalık vardı şimdi hiç olmuyor . Olma gibi bir durum olurmu??. Neden dedim bu 39 TL lik Platinum kampanyası 29 şubatta bitiyor .
    Bizdeki operatorler duduklemeye yer ariyor. Ahh ahh elin amerikali operatoru taklitli fiyati pesinden bile uyguna veriyor hemde 36 aya kadar. Okadar ayini gectim pesin fiyatina verseler gercek cok iyi telefon satar operatorler. Bu sekilde operatorden telefon almak akillica olmayan hareketlerden oluyor maalesef.

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.