Şimdi Ara

Turkcell Platinum Kullananlar Kulübü (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.683
Cevap
41
Favori
130.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bütçe/ihtiyaç?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Yani internet 10 GB civarında olmalı en az. 55-60 TL arası bir bütçem olur.
  • Kolomen_596 K kullanıcısına yanıt
    25 yaş altı bi TC ile şunu alabilirsin.

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/gnc-firsat-super

8-10 lirada yeni hat vergilerini eklersin.

TC ayarlayamazsan

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/turbo-dijital-10

Teşekkür ederim hocam. Zaten 18 yaşındayım GNÇ olanı bir bayiiye gidip soruşturayım o zaman. YouTube ve Instagram olayı güzel olmuş. Hocam birde forumda GNÇ kullanan arkadaşlar varsahttps://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/gnc-platinum-kampanyasi Platinum paketlere geçişte 10 TL indirim tanımlanıyor bilginiz olsun.

Güncelleme: Farklı bir Turkcell hattında gnç paket var faturalıda ve kullanıcı olarak ben varım. Unuttum onu. Sanırım GNÇ'siz olan paketi alacağız. Ya da kuzenimi kullanıcı olarak tanımlarım artık yapacak bir şey yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kolomen_596 -- 19 Ocak 2020; 23:52:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Black'e geçersen ekstra 5GB daha hediyen oluyor, uygulamadan alabiliyorsun.

Nihayetinde 40 lira fazla ödeyip 15GB fazla alacaksın. Bence gayet uygun.

Git gel yapsanda senin için değişen birşey olmaz 25GB 125 liraya alırsın ama oda yetmiyor zaten.
    Hocam ben 25gb olan platinum paketine 159 tl ödüyorum. Yetmiyor bana ucu ucuna bitiyor. Yenilenmesine 2 gün kaldı fakat internetim bitti.

35 gb olana geçeyim diyorum ama 199tl verilir mi ne diyorsunuz geçeyim mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BR9 kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar bu kadar paralar ödüyorsanız üstüne bir de gollerceptenin paketlerini alın, zaten faturalısınız. taraftar paketlerindeki gollercepte hediyeleri üst üste alınabiliyor diye biliyorum. Bu paketler şöyle
    bursa yeşil beyaz paketi
    gs şampiyon paket
    Trabzon bordo paket
    Malatya dört dörtlük paket

her biri 9 TL aylık, yani ayda 36 TL verseniz 8+6+6+6 = 26 maç yapar haftada. 3 gollük bir maç tuttursanız en kötü 7800mb yapar haftada. aya vursan ayda 31gb yapar. Bu kadar paralar veriyorsunuz 36 TL daha verseniz çok rahat 20~40gb daha üstüne eklersiniz.

ben faturasızım iki ayda bir 35 TL yüklerim. gollercepte ile geçiniyorum. ocağın başından beri kullanımım 27 gb olmuş. daha da elimin altında 6gb falan var, oynayacağım maçlar var.

hepsi üst üste alınabiliyor mu deneyeceğim 4 5 gün sonra fatura kesiminin son günü eşimin telefonundan. o zaman kesin bilgi veririm bilgi isteyen olursa.

bunlarla uğraşamam paramı verir paketi kullanırım diyeceksiniz büyük ihtimal platinum konusu burası sonuçta. yine de insanların bilgisi olsun diye yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 22 Ocak 2020; 0:56:45 >

• BR9 kullanıcısına yanıt
    Ben olsam düşünmeden geçerdim hocam.

• platomda insan kendini özel hissediyor
  • Bu Platinum Black Ayın Süprizi ile" Hediye kazanan yok mu aramızda Hiç. Merak ettim.
    Son 17 Ocak da çekiliş yapılmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu anda Platinium Avantaja 79 tl ödüyorum dalga geçer gibi 6 GB 750 dkya 86 tl istiyorlar. Doğru düzgün teklif yok

• nk61 kullanıcısına yanıt
    25 yaş altı TC tanımlayıp gnç tarifelerine yönel, onlarda gece gündüz ayrımı kalktı artık.

Tanımlama işini nasıl yapıyoruz belli etmeden acaba onda da 12 GB 89 tl Vodafone a göre çok pahalı yine

• quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

arkadaşlar bu kadar paralar ödüyorsanız üstüne bir de gollerceptenin paketlerini alın, zaten faturalısınız. taraftar paketlerindeki gollercepte hediyeleri üst üste alınabiliyor diye biliyorum. Bu paketler şöyle
    bursa yeşil beyaz paketi
    gs şampiyon paket
    Trabzon bordo paket
    Malatya dört dörtlük paket

her biri 9 TL aylık, yani ayda 36 TL verseniz 8+6+6+6 = 26 maç yapar haftada. 3 gollük bir maç tuttursanız en kötü 7800mb yapar haftada. aya vursan ayda 31gb yapar. Bu kadar paralar veriyorsunuz 36 TL daha verseniz çok rahat 20~40gb daha üstüne eklersiniz.

ben faturasızım iki ayda bir 35 TL yüklerim. gollercepte ile geçiniyorum. ocağın başından beri kullanımım 27 gb olmuş. daha da elimin altında 6gb falan var, oynayacağım maçlar var.

hepsi üst üste alınabiliyor mu deneyeceğim 4 5 gün sonra fatura kesiminin son günü eşimin telefonundan. o zaman kesin bilgi veririm bilgi isteyen olursa.

bunlarla uğraşamam paramı verir paketi kullanırım diyeceksiniz büyük ihtimal platinum konusu burası sonuçta. yine de insanların bilgisi olsun diye yazdım.
    hım ilk kez gordum bilgi için tesekkurler hocam

• nk61 kullanıcısına yanıt
    24gb +2gb instagram 120 TL civarında diye hatırlıyorum baya uygun bı teklif

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Az önce aradım kahve kampanyası için. Yoğun talep varmış. Yeniden sözleşme yapılabilirmiş. Hayırlısı olsun bakalım.

• Platinum'a özel kampanya.

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/4-5g-hizinda-kampanyalar/bana-gore-kampanyasi

06.02.2020 tarihi itibarıyla Turkcell Platinum müşterileri, paketlerindeki kullanmadıkları her yöne 500 dakikalarını 1GB’a dönüştürebilecekler.

Dönüştürülen 1 GB faydası ilk fatura kesim tarihine kadar kullanılabilecektir.

Sorunsuz yaptım.

Turkcell Platinum Kullananlar Kulübü

DONUSTUR 500DK yazıp 2200'a yolluyoruz.

Başkan zaten 2.000 dk çok geliyor Du. Bu Kampanya iyi olmuş.

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.