Şimdi Ara

Turkcell Platinum Kullananlar Kulübü (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.683
Cevap
41
Favori
130.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Siz dev 80 de değil miydiniz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Lexco kullanıcısına yanıt
    Dev 80i 6 ay kadar kullandıktan sonra bir takım şartlarım değişti ve en az 50gb lik bir tarifeye gecmem icap etti. Bu yüzden gnc fırsat Max tarifesine geçtim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • cptposeidon C kullanıcısına yanıt
    Telefona format atıp gereksiz uygulamaları kaldırıp arka plan veriyi elzem uygulamalarla kısıtlarsanız belki faydası olur.

Duran telefona 15gb turkiyede yetmiyor niyeyse bende anlamıyorum. Seneler önce 1 gb la yaptığımı şimdi 15gb la yapamıyorum. Uygulamar şiştikçe şişti. Çözünürlükler yükseldi. Kullanılabilirlik bizde düştü.

• Arkadaşlar merhaba

Europcar araç kiralama için turkcell platinum black olan birinden şifreye ihtiyacım var. Yardımcı olabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Platinum 30GB+ ile trcelle geçeyim diyorum ama sıradan bir anadolu kentinde platinum ayrıcalıkları işe yarar mı acaba? tavsiye eder misiniz?

• eyvahnecdet kullanıcısına yanıt

Platinum'un avantajları genelde istanbul izmir için oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 25 Kasım 2021; 13:57:56 >
  • Platinium 25tl D&R indirimi, Kahve.com dan 50 Tl kupon, trendyol dan 25 Tl kupon kullandım yakın zamanda...

• A.R.E.S. kullanıcısına yanıt

ttelekom faturasızdayım. 25 kasımda platinum30'a başvurdum online olarak. hala kuryeden simkart bekliyorum. acaba gidip bayiden hemen trcell faturasıza başvursam ve açıldığında akıllı25 alsam 79 liraya mümkün müdür? kuryeden sanırım sözleşme falan gelecek bir de onun için birkaç gün beklemem gerekecek. üstelik 20 lira cebimde kalır 25 gb da işimi görür fazlasıyla.

yoksa ilk başvurum bu taşımaya mani olur mu? ben olmayacağını düşünüyorum ama size de sormak isterim.

neticede bir sözleşme vs imzalamış değilim hala bana ulaşmış da değil ve kimbilir kaç gün daha beklemem gerekecek?

Bence mümkün. Ama emin degilim. Zaten bir sıkıntı olursa bayiden yaptığınız işlem ilerlemez. Bir noktada tıkanır.

• A.R.E.S. kullanıcısına yanıt

eyvallah peki bayide direk akıllı25 ile faturalıya geçmek mi mantıklı faturasıza geçip uygulamadan tamamlamak mı?

şundan soruyorum, çoğu kez öyle bir tarife yok, şuna geçin falan diye uzatıyorlar işlemi, ya bilgisizlikten ya 3kağıttan.

faturasıza geçip uygulamadan kesin alabiliyorum değil mi? 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyvahnecdet -- 30 Kasım 2021; 15:20:30 >
    Evet kesinlikle faturasizdan geçmek daha mantıklı. Akıllı 25 hala duruyor mu bilmiyorum.

• 31 aralığa kadar diyor sitede.

• Platinum22 GB tarife kullanıyorum 125 TL veriyorum ama yetmiyor interneti Platinum plus 25 149 Platinum plus35 179 Platinum plus45 209 tl hangisine geçmek mantıklı taahhütüm bitti başka operatöre geçip tekrar Turkcell geçsem fiyat değişir mi ya da faturasıza geçip tekrar faturalı yapsam hangisi mantıklı

• aslanboy6 A kullanıcısına yanıt
    Platinum 100 GB 189 TL var en iyisi.

• 25 kasımda internet sitesinden başvurdum platinum30+ için

anca 2 aralıkta simkart geldi sözleşmeyi imzaladım ve hala hat şu gün taşınacak mesajı gelmedi.

ya tamam ülkenin bir diğer ucundayız da bu kadar da rezillik olmaz trcell.

kendim gidip bayiden başvursam halihazırda günlerdir kullanıyordum.

cumaya kadar da taşınmazsa ki 2 haftayı geçecek açılsa da hattımı taşıyacağım trcellden.

bezdim daha kullanmadan.

Cuma açılıyor hattım şükür.

100 tl fiyatta bir değişiklik olmaz umarım.

Bir de 25inde başvurduğumda 100tl pasaj ceki vardı bakalım trcell ne kadar sözünün eri 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyvahnecdet -- 8 Aralık 2021; 23:27:5 >
  • Vodafone a geçtim fiyatlar çok yüksekti seneye tekrar Turkcell de görüşmek üzere 😁

• Akıllı platinium 25 gb 79 tl devam ediyormu

• freeheart44 F kullanıcısına yanıt

Ediyor hocam

• tubikontindet T kullanıcısına yanıt

sitelerinde 30.06.2022 olarak yazıyor.

• 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.