Şimdi Ara

Turkcell Paycell Uygulamadan 30 TL yüklemeye 5 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
10
Favori
2.953
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben 30 tl yükledim 10 tl verdi. Nedenini anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirswager

Hala tık yok, umarım altyapı iyileştirmesi falan yapılıyordur. Yarın tekrar deneyelim en iyisi, iyi geceler hocam.
    muhtemelen. yarın denemekte fayda war. hayırlı geceler hocam. iyi forumlar
  • sirswager kullanıcısına yanıt
    sorun düzelmiş hocam.
  • Bugün yükledim hocam teşekkür ederim haber için, ancak bu sefer de oyunda harcama yapmak için bilgileri girdiğimde "Güvenliğiniz için işleminiz sonlandırılmıştır, lütfen daha sonra tekrar deneyin." hatası alıyorum.

Yaklaşık 5-6 defa denedim ancak hala aynı, sorunun kaynağı nedir bilen var mı acaba?
  • sirswager kullanıcısına yanıt
    geçen hafta lol de rp aldım. böyle bir sorun yaşamamıştım. muhtemelen gene sistemde bir sorun var. yarın öglen vakitleri tekrar deneyin derim.
  • Tamamdır hocam, teşekkür ederim. Evet, ben de diğer 2 hesapla alırken birinde sorunsuz almıştım diğerinde farklı bir hata almıştım, bunda da bu hatayı alıyorum.

Yarın denemekte fayda var.

Sözde sms atılanlara özel yani kişiye özel yeni kampanyalar gelmiş ancak fırsatlar bölümünden herkese görünüyor, ne kadar güvenilir tartışılır onlara da bir göz atın.

Eğer bahsedilen kişilerden biri olursam kısaca kampanya sms’i gelirse şu an aldığım hata benim için fayda sağlamış olacak (:

İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirswager -- 18 Nisan 2020; 1:33:10 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu kadar dangoz bir kart daha görmedim. Faturalı Turkcell müşterisiyim. Kartı alırkende değiştirirken de kimlik verdim. Telefonuda eleştirdim vs. Maksimum 750 liralık işlem yapabilirmişim. Daha fazlası için Halen benden kimli ve fatura istiyor.

• coolman7 C kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun benim de başımda 1 ay oldu çözülmedi.

• qtenplus kullanıcısına yanıt
    Gerçekten bariz problemleri var. Papara gibi net ve kurumsal değil.

Yap sözleşmeli kart ve sözleşmesiz kart ona göre limit belli olsun. Dünyadaki tüm banka ve bankamsı kuruluşlar kartı veya diğer sözleşmeleri ayağına götürür bu kart ayağına çağırıyor

Ama yok muamma arıyor kendince, hata desen bol bol. Kampanyalar güzel gidiyor şimdilik ama beni “ya yatmazsa, ya üstüne yatarlarsa” diyerek ürkütüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirswager -- 18 Nisan 2020; 1:46:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirswager

Gerçekten bariz problemleri var. Papara gibi net ve kurumsal değil.

Yap sözleşmeli kart ve sözleşmesiz kart ona göre limit belli olsun. Dünyadaki tüm banka ve bankamsı kuruluşlar kartı veya diğer sözleşmeleri ayağına götürür bu kart ayağına çağırıyor

Ama yok muamma arıyor kendince, hata desen bol bol. Kampanyalar güzel gidiyor şimdilik ama beni “ya yatmazsa, ya üstüne yatarlarsa” diyerek ürkütüyor.
    Kampanyalarında üstüne yatıyorlar geçen ayki e ticaret 150 25 için aytemiz onlinedan yakıt yüklettim eticaret mağazası değil diye vermediler.
    Ha Allah var iyi ekmeğini yediğimizde olmuyor değil ama bir papara fastpay olmaları için 40 fırına ihtiyaçları var.

• qtenplus kullanıcısına yanıt
    Evet, mesela bu konuda aynısını paparada yaşasak, paparaya bir mail atarız iadeyi yatırırlardı.

Çiçeksepetinde ne aldığımıza dahi bakmadan iadeler otomatik yapıldı ahh ah (:

Ben yeni yeni paycell’e güvenmeye çalışıyorum umarım güvenim boşa çıkmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirswager -- 18 Nisan 2020; 2:3:55 >
  • Maestro26 kullanıcısına yanıt
    25 TL geldi. Darısı 5 TL nin başına :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi 25 bi 15 yukledi 5 gelmedi

• Bana 5 gelmiş 29 nisanda

• Kampanya süresi bittigi için katiliminiz alinamamistir. Size uygun diger kampanyalar icin paycell.com.tr'yi ziyaret edebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.