Şimdi Ara

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK (847. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: seas79 , UGUR19 , UGUR19 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir (3 Mobil) - 10 Masaüstü4 Mobil
5 sn
22.591
Cevap
668
Favori
1.149.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
200 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
59. Sırada  bugün en iyi #22
Sayfa: önceki 845846847848849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu teklif nasıl? Online işlemlerde paketini yükselt seçeneği altında çıktı. Normalde aramalarda bu paket çıkmıyor. Bana özel sanırım. Normalde Akıllı 15 kullanıyordum 59 TL'ye ama 15 gün sonra taahhüt bitiyor.

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK
  • Kullanacak varsa Platinum açık hava sineması için 48 saatlik kod: NF9E3

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Platinum Black Star 90 kullanıyorum.

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • iDoctor kullanıcısına yanıt

Sağolun hocam cevap için.

O zaman Black tarifelerin de pek bir artısı yok, en azından haftalık 5 GB gelir diye düşünmüştüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taahhüt bitimine 5 gün var 12 GB 60 TL ödüyorum. Yeni teklif 16 GB 105 TL. Bugün geçsem 5 gün sonraki fatura ,105 TL mi olur? Ya da sayaç bugün çalışmaya mı başlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kilecerme kullanıcısına yanıt

Banada gelmiş bu teklif, ne yaptınız kabul ettiniz mi ?

• albatros86 A kullanıcısına yanıt

Yok henüz kabul etmedim. Bir yandan taşımayla hazırkarta geçerek 70GB 12 aylık paketi alabilirim diye düşünüyorum. Normalde her yerde wifi var çok data kullanmıyorum ama bazen de ihtiyaç oluyor. 70'in içinden düşer yavaş yavaş.

fiyat uygun, ama yanılmıyorsam seçtiğiniz anda yenı pakete geçişiniz sağlanıyor ve 12 ay taah 1 ayı gitmiş gibi oluyor.

• Rica ederim hocam. Bu Turkcell uygulaması "Salla Kazan" üzerinden verilen hediye GB. Bunun üzerine Black müşterileri her ay "Turkcell Platinum" uygulaması üzerinden 7 gün yurt içinde geçerli 5 GB daha alabiliyor.

• Yeni turkcelle geçecek biri için tavsiyeniz ne olur. Şuan için Vodafone simple 8 GB tarifesindeyim. Turktelekom kullanıyordum çekmeme problemi yüzünden vodafone simple tarifesine geçtim ama turktelekomu arar oldum. Sesin kısık gelmesi, çekmemesi ve internet yavaş diye operatör değişikliği yapacağım. Turkcelllde ne kullanmalıyım ? 400-450 dk kadar konuşma yapıyorum , min 6 gb internet kullanıyorum.

• iqra kullanıcısına yanıt

Aynı ihtiyaç bende de var. Annem kullanacak 50 yaş üstü için 750 dk civarı ve 3-6gb civarları en uygun tarife nedir? Turkcell dışı da olur, yoksa bimcell geçmeyi planlıyorum. Denizli merkezde oturuyoruz çekme sorun olmayabilir tahminimce

• Selamlar. Tarifem akıllı 15 gb. 63 TL ödemekteyim ve ekim sonuna doğru bitecek. En son geçen yıl zam gelmeden önce yenilemiştim. Şuan geçebileceğim, önereceğiniz kampanyalı tarifeler nedir? Faturalıdan normale geçip bekleyip tekrar faturalı ya geçirmek nasıldır şuan ? Bilgilerinizi rica ediyorum:)

• Uygun tarife kalmadıkı en az 150 tl olmuş ev interneti gibi bu nedir arkadaş …

• Bu paket bana da çıkıyor. Git-gel yapıp yüksek GB’lı bir pakete geçecektim aslında ama uğraşmadan buna geçeyim diyorum. Kullanımım 15-16 gb arası oluyor zaten biraz dikkatli olacağız sadece. Burada Haftalık 5GB olarak sunulan hediye nedir onu tam anlayamadım. Geçen kullanan var mıdır?

• pierbacardi kullanıcısına yanıt

gitgel yaparak ortalama 1 hafta içerisinde ücretsiz olarak ; turkcell faturalıdan faturasıza gecerek 30 gunun sonunda 2gb mecburı tanımladıkları paketın ve telsız kullanım ucretlerını ödeyerek kullandıgınız gb uygun asagıdakı paketı alabılırsınız.

• fiyatlar maalesef yüksek ama size uygun asagıdakı paketı br ınceleyın ıstersenız. @thumt

• Turkcell'de hat devir işlemi için 230 TL istediler. Normal mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HayalistAkrep -- 22 Eylül 2022; 13:19:49 >
  • @kutrani

@EndlessDarkness

@albatros86

"Avantaj Mega 16GB Paketi" paketinin 29 eylülde zamlanacağını görmüştüm detaylarında ama o cümleyi kaldırmışlar. Büyük ihtimal 120 TL olacak. Bilginize.

Edit: cache'den buldum. Bu cümle şu anda yok ama 2 gün önce vardı:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kilecerme -- 22 Eylül 2022; 13:37:11 >
    Araştırmacı forumdaşlığınız için teşekkürler 🙏 Daha önce 80 liralık pakete geçmek için taahhütün bitmesini bekleyip aynı paket 110 lira olunca kalakalmıştım. Bu kez erken davrandım ve pakete geçiş yaptım. Paketin 20 GB hediyesi var ilk ay için. Artı 5 GB da 1 haftalık hediye verdi(Bu her ay mı gelecek onu tam anlayamadım, hiçbir yerde de yazmıyor) 2 ay da Youtube Premium hediyesi var. Geçiş yapıldığı andan itibaren fatura vs güncellendi hemen. Turkcell daha önce bu konuda beni üzmemişti aradaki farkı mahsuplaşma yoluyla düzeltmişti ama bu pakette sanırım geçiş yapıldığı an fatura yeni pakete göre düzenleniyor. Neyse çok da problem değil. Git-gel, bloke kaldır vs. angaryasından kurtuldum en azından. 1 yıl daha rahatım.

• EndlessDarkness E kullanıcısına yanıt

Geçiş yapmadan önce güncel tutarınız kaçtı şu an kaç gözüküyor? Bir de fatura kesim tarihiniz ne zaman?

• 
Sayfa: önceki 845846847848849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.