Şimdi Ara

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK (846. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Averell Dalton , himai , himai Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 9 Misafir (3 Mobil) - 7 Masaüstü5 Mobil
5 sn
22.546
Cevap
665
Favori
1.145.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
199 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
85. Sırada  bugün en iyi #16
Sayfa: önceki 844845846847848
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hoşbuldum, asıl dönüşüm Kasım ayında olacak TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba 10-15gb civarı interneti olan en uygun turkcell tarifeleri neler var şu anda? Hat taşıma olmadan faturalı olarak?

• Kasım ayında temelli bitiyor mu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Evet, Kasım ayının ilk haftası terhis oluyorum bir aksilik olmazsa.

• 20-25 GB civarlarında en uygun Turkcell paket ne var acaba hazır kart ve faturalı fark etmez operatörü taşıyacağım yardımcı olacak kimse var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlısı hocam

• rahat tarifelerde zam yeme ihtimalin var bilgin olsun

• Arkadaşlar 1 sene önce ‘hattımı faturasız hatta taşımak istiyorum’ blöfüyle teklif alıyorduk. Hala devam mı? 59 liraya kıllandım 15gb interneti bu ay bitiyor.:) geriye doğru baktım da göremedim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • livazzxd kullanıcısına yanıt
    Evet farkındayım. Rahat Efsane Mega 1250dk paketini aldım 55.77 ye eski operatörden 9 küsür lira borcum varmış onu 2,5 taksitle alıyor. Rahata geçme sebebim istediğim zaman almam iptal ederim paketi düşüncesiydi bide rahat yıldız 1600dk paketi var 34.77tl miş onu alabilirsem onu alıcam baktım alamıyorum buna da zam geldi faturasıza geri dönerim napalm türk telekom 60 liraya 1000dk 500mb veriyordu bu 55 e 1250dk/SMS 1gb veriyor arada fark yok ama 60+5vergi 75 yüklemek zorundaydım buna geçtim vodafone çekilecek çile değil zaten o yüzden şimdilik bakalım böyle

• türk telekom 1 gb 60 TL ye vermiyor ki selfy e geçsen zaten o paralara en az 5gb alırsın

• mesela 1.5 ay önce tasigimiz hat var Turkcell'den tt ye hala selfy in yeni geçişe ozel faturasız paketleri var 4 gb 39 TL olarak

• BurakBey35 B kullanıcısına yanıt

hattınızı turkcel hazır karta taşıyıp, hattınız acılır acılmaz turkcel uygulaması üzerinden asagıdakı paketlerden istediğinizi alabilirsiniz.

• hayırlısı olsun hocam, bir an önce burada bekliyoruz sizi TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK 

• livazzxd kullanıcısına yanıt
    Selfy dim zaten bulamadım en uygunu oydu

• Deneyimli arkadaşlardan acil bir yanıt verirse sevinirim 2gun önce oğlumun hattını numara bana ait Antalya Manavgat a gidecek orada bimcell çekmedi geçen kayıt için gittiğimizde benim vadafon çekiyordu o sebebten online numara taşıma için başvurdum kurye gelecek imza atıp adres ispatı size ait vs dedi daha eskiden tasimistim bizzat kurye gelmişti busefer aras kargo geldi kapıdan bırakıp gitti paketin üstünde imzalayıp geri verin iadeli yazıyor çıktım hemen gitmeden böyle böyle diyor bi dakika bekle dedim paldır küldür hersayfasini imzalayıp verdim aras kargo elemanına geri verdim aceleyle içine bı fatura atmak aklıma gelmedi ne yazıkki şimdi bu geri iki günde gitse başvurumun sonucu ne olur simkart yanimda paketten aldım bu arada orkodu ile vs aktif edilecek anladığım kadarıyla şimdi başvuru kabul olmazsa çocuk için kötü olacak ne yazıkki şimdi tecrübeli arkadaşlar bu konuda fikirlerini yazarsa sevinirim.

• TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK
    Tahattütüm Kasımın başında bitiyor sizce nasıl teklif?

• nevermscxx kullanıcısına yanıt

Sağolun hocam TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK 

• Bu tarifeyi veya buna benzer Black tarife kullanan var mı?

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/platinum-super-black-100

Salla Kazan dan kaç GB hediye geliyor bu tip tarifeler de, bilgi alabilir miyim?

• Ya arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. Benim genç kaçmaz 40 tarifesine 108 TL ile taahhüt vermiştim zam öncesi. Normalde 144 liralık olan ücret sosyal destek paketi ile 108 TL olmuştu. Şuanda paket tarifeye baktığımda 129 TL gözüküyor. Bazende 126 TL gözüküyor paket tarife ücreti. Kafam epey karıştı sebebi nedir acaba.

• 
Sayfa: önceki 844845846847848
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.