Şimdi Ara

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK (403. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: churchil , mavidensonra , ferber Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir - 7 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
22.565
Cevap
669
Favori
1.148.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
200 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 401402403404405
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Faturasıza her ay kontör ödemesi yaptıktan sonra faturalıya geçmek daha mantıklı gibi

Fiyatlar daha uygun oluyor yanlış mı düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-842350F0A

Faturalı mı istersin Faturasız mı hocam

Faturalı düşünüyorum.

• pars35 kullanıcısına yanıt

O zaman sizi bu konuya alalım TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK 

KONU İÇİN TIKLAYIN

(Özellikle ilk sayfaları okumanızı tavsiye ederim.)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt

yap sunu 300 gb sosyal medya 300 gb heryone gecelim

• Az önce kart ile 50 TL yükledim . eksi 14TL bakiye vardı, 3 TL de telsiz kullanım ücreti çekti. Şuan hattım da 20TL 80 kuruş kaldı. 17 TL çektiği zaman 33 TL kalması gerekiyordu. 12 TL kayboldu. Müşteri hizmetlerini aradım detaylarda neden çektiği görünmüyor dedi. Mevcut paketim de dakikam, internetim var. Bu 12 TL nerede yardımlarınızı bekliyorum :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xiandw -- 28 Ocak 2021; 15:6:29 >
  • xiandw kullanıcısına yanıt

Önceki operatörden kalan telsiz kullanım ücreti varmıydı?

Eğer yeni numara taşıdıysanız Turkcell sistemlerine yansıması bazen 3 haftayı geçiyor diğer operatörden kalan TKÜ borcu.

Bu bir ihtimal ama Turkcell çekilenin nereye çekldiğini göremiyor diyorsunuz,bu ihtimal zayıflıyor bu durumda.

Kaç aydır hattınız Turkcell faturasızda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 28 Ocak 2021; 15:27:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pars35

Vodafone dan turkcelle geçmek istiyorum uygun paket önerebilirmisiniz.

• 7 aydır faturasız bu hattı kullanıyorum, daha önceden telsiz borcu yoktu. Sadece eksi 14 tl bakiye vardı onu çekti, bu ayki 3 TL telsiz kullanım ücretini de çekti. 33 TL kalması gerekirken, 20 TL 80 kuruş kaldı.

• Tekrar görüştüm müşteri hizmetleri ile Tv plus ve fizy üyeliği başlatılmış benden habersiz. Aslın da paketimde Tv plus ve fizy hediyesi olduğu için sistem bunu üyelik olarak algılamış. Her üyelik 5,99 TL imiş. İptal ettiler ve 12 TL iade ettiler. Mobil ödemeyi kısıtlattırdım. Lakin müşteri temsilcisi paket alırken lifebox ve fizy olmayan paketleri seçin dedi, yoksa yine sistem hatası olabilir diye ekledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xiandw -- 28 Ocak 2021; 16:57:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Turkcell'in yeni faturalı GNÇ tarifeleri..

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/gnc-firsat-60

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/gnc-firsat-mega

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/gnc-firsat-mega-plus

60GB olan gayet iyi.

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/gnc-firsat-60

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/gnc-firsat-mega-plus

Bu 2 paket sanırım fiyat/içerik olarak şuan en uygun paketler.

GNÇ FIRSAT MEGA PLUS meşhur Akıllı 20GB paketinden 16 TL fazla ama karşılığında Salla Kazandan garanti gelecek 20 GB ve GNÇ Çatlattan haftalık gelecek 2GB ile 22 GB fazla veriyor. +16 TL'ye +22 GB çok iyi fiyat. Burada Salla Kazandan gelecek 20 GB aylık mı,haftalık mı,günlük mü bu önemli. Bunu kullananların paylaşımlarından anlayacağız. Salla Kazan garanti GB konusunda daha önce şikayetler de olmuştu söz verilen GB gelmedi diye.

GNÇ FIRSAT 60 paketi de fiyat/içerik hesabı yapıldığında ihtiyacı olana çok uygun fırsat bir paket. Bunda da GNÇ Çatlattan ayda bir haftalık 2GB garantisi var ayrıca. Salla Kazan tarafında da bence bir ayar yapamayacaklardır ve bu pakete de Salla Kazandan memmun edici GB gelecektir. Sanıyorum Turkcellde fiyat/içerik olarak tüm paketler dikkate alındığında GNÇ FIRSAT 60 paketi en iyi paket. Heryöne 1500 dakika içerdiğini ve bu açıdan Gnç FIRSAT MEGA PLUS paketinden 500 fazla dakika içerdiğini dikkate almak lazım. Ayda 1000 dakika yetmez 1500 dakika uygun olur diyen için GNÇ FIRSAT 60 paketi tam isabet olabilir.

Zira GNÇ FIRSAT 60 paketi Platium 25 paketinden de uygun.

GNÇ imkanı olmayanlar için Platinum paketler ve Akıllı Faturalı paketler en uygun seçenek olmaya devam edecektir zam gelmedikçe.

Rekabet tüketiciye yarar. Bunlar Turk Telekom Mobilde sınırsız sosyal medya tarifelerine karşılık tarifeler. Sanırım önümüzdeki süreçte Turkcellden de sınırsız sosyal medyalı paketler gelecek. Belki bu yıl olmazsa önümüzdeki yıl. Sosyal medya içeriğine Youtube dahil olmazsa bir avantajı olmaz tabi. Buna da dikkat etmek lazım.

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK
    TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 28 Ocak 2021; 21:43:15 >

• Haftanın Salla Kazanını yapmayı unutmayın. Perşembe 23:59 son. Cuma 00.00'dan itibaren yeni Salla Kazan tanımlanır.(önceki haftanın ki varsa silinir,devretmez)

• Yeni hat alımında faturalı hat kullanmak istemediğimden ilk ay rahat tarifeye geçebilir miyim yoksa ilk hafta hemen faturasıza mı geçmeliyim

Mh ilk ay rahat tarifesine geçemezsiniz dedi doğru mu bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Impuissant

Yeni hat alımında faturalı hat kullanmak istemediğimden ilk ay rahat tarifeye geçebilir miyim yoksa ilk hafta hemen faturasıza mı geçmeliyim

Mh ilk ay rahat tarifesine geçemezsiniz dedi doğru mu bu

Evet malesef öyle bir ilginç kriter var Turkcell Rahat tarifeler için. Sıfır hat açıldığında kullanamıyor. Faturasız hattınız açılınca Dijital Operatör üzerinden Rahat Tarifelere geçiş menüsüne tıklayıp deneyiniz yine de. Olmazsa Hoşgelsin 5 GB gibi avantajlı faturasız paketleri bir süre kullanın.

Rahat Tarifeler faturalıdır bu arada. Fiyat garantisi yoktur,zam gelirse zamlı fiyattan kullanırsınız. Yalnız avantajı numaranızı taşırsanız cayma bedeli yoktur. Tekrarsız paketi kullanırsanız kullandığınız ayların faturası gelir sadece.

EK: Şuan durum ile ilgili iletişimde olduğm Turkcell mağazası ile konuştuğumda sıfır alınan hat Rahat tarifesi olarak açılır ve kullanılır dendi. Yalnız hat açılış vergileri ve ücretleri faturaya yansır bilginiz olsun. Çünkü Rahat mantığı,faturasız gibi kullandıkça,kullandığın kadar sonradan faturayı öde şeklindedir eğer tekrarsız kullanırsan. Tekrarlı kullanırsan her ay otomatik yenilenir ve gelen faturanı ödersin. İstediğin zaman başka operatöre taşırsın cayma yansımadan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 29 Ocak 2021; 21:10:11 >

• Arkadaşlar GNC olarak geçiş yaptım bu akşam lütfen hazırkart için yeğenime bir paket söyler misiniz ,aşırı karışık

• quote:

Orijinalden alıntı: MR_

Arkadaşlar GNC olarak geçiş yaptım bu akşam lütfen hazırkart için yeğenime bir paket söyler misiniz ,aşırı karışık

Aylık internet ve dakika ihtiyacı nedir? Konunun ilk sayfasındaki ilk yazıyı okuyun inceleyin bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emekli Komutan

Aylık internet ve dakika ihtiyacı nedir? Konunun ilk sayfasındaki ilk yazıyı okuyun inceleyin bu arada.

Alıntıları Göster

okudum hocam 6 gb üstü GNC hoşgeldin en iyisi gibi görünüyor şuan , hocam aşırı karışık sitede o yüzden sordum

• quote:

Orijinalden alıntı: MR_

okudum hocam 6 gb üstü GNC hoşgeldin en iyisi gibi görünüyor şuan , hocam aşırı karışık sitede o yüzden sordum

Alıntıları Göster

FATURASIZ GNÇ HOŞGELDİN 6GB + 3GB sosyal medya= 37 TL

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/gnc-hos-geldin-6gb

Yada Faturasız Hoşgeldin full 8GB = 39 TL

En uygun seçenekler istediğiniz içeriğe göre.

• çok teşekkür ederim hocam

• Buraya reklam amaçlı yazmıyorum ama, ay başında indirimli TL Transferi işlemi yapıyorum. 100 TL'yi 70 TL'ye, 200 TL'yi 140 TL'ye hattınıza gönderiyorum. Normal TL yüklemesi gibi kullanıp tarifelerden ucuza faydalanabilirsiniz. Bunu reklam için yazmıyorum, benden başka yapanlar da var forumun alışveriş çeki vb. satılan bölümünde ilanları bulabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 401402403404405
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.