Şimdi Ara

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK (1148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ucuzlukavcisimezarciamca Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23.271
Cevap
681
Favori
1.208.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
201 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11461147114811491150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu gün benim de başıma buna benzer bir şey geldi. Bilmediğim, üstüme olmayan(e devletten de, turkcell müşteri hizmetlerinden de kontrol ettim) bir numara için "xxxxxxxxx nolu hattınıza ait son fatura tutarı 189 TL' dir." şeklinde turkcell' den mesaj geldi. Hemen müşteri hizmetlerini aradım ve sizinle bir ilgisi yok, buradan bağlantıyı kaldırıyorum bir daha size böyle bir mesaj gelmeyecek dediler. Yalnız gerçekten de çok saçma bir olay. Böyle bir şey olabilir mi yani? Neyse artık bakalım bir daha gelecek mi?

• Şu an turkcellde başka operatörden gelene sunulan teklifler nelerdir 20 GB civarı en uygun ne fiyat veriliyor?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mshysteria M kullanıcısına yanıt
    İnternet bitince geçin ya da şimdi geçin yapacak bir şey yok

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • mshysteria M kullanıcısına yanıt
    Aynı durumdayım. Bol Star 15 GB var onu yapacağım sanırım 240 lira Turkcell.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nakahella -- 25 Mayıs 2024; 20:17:53 >
  • Arkadaşlar hesabım hacklenmiştir bu mesajı ben atmadım bilginiz olsun.

• Nakahella kullanıcısına yanıt
    15 gb kullanıyorsanız fiyat güzelmiş aslında. Ben fazla mobil internet kullanmadığım için 3 gb yeterli oluyor genelde. Faturalı kullanım periyodu da 1 kb olunca yetiyor.

Tüm paketler 1000 dakika'dan başlıyor. Şöyle 250 dakika 3 gb makul fiyata sunulsa gayet güzel olur aslında.

Netgsm'de var ama henüz stabil bir operatör olduğunu düşünmüyorum.

Türk telekom'daki 1000 dk 10 gb bu sebeple şu ortamda makul gibi.

• gfreeman G kullanıcısına yanıt

bunlarin sacmaliklarini sorunlarini musteriler cekiyor ve ugrasiyor. avrupa’da olsa bu illet soyguncu sirketlerden kaynaklanan sorunlari israrla cozmedikleri, kisinin onca isin icinde zamanini caldiklari icin musterilere yuklu tazminata mahkum ederlerdi ancak burasi hak hukukun gecmedigi bir yer olunca, vatandas her rezilligi cekmek durumda birakiliyor…

bana her ayin 25’inde geliyordu mesajlar. siz mesajlari sakin silmeyin, onumuzdeki ay da gelirse elinizde kanit gorsel olsun sikayet etmek icin. cunku bana da gecistirmislerdi sizle ilgili bir sey yok diye ama mesajlari atmaya devam etmislerdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 😄

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ahahahah herkes gülsün:)

• berkay956 B kullanıcısına yanıt

• Taahhüt bitti Rahat 11'e geçsem bir ay kalıp uygun fiyatta taahhüt verip faturalıya geçebilir miyim acaba?

• Ümitlenmiştim dayıoğlu

• Merhaba arkadaşlar benim sorunum çağrı bekletme özelliğiyle ilgili turkcell hat kullanıyorum biriyle konuşurken başka birisi aradığında ilk konuştuğum kişiyi kapatıp 2. Arayan kişiyi açtığımda sesim gitmiyor ve karşı tarafında sesi gelmiyor telefon 15 pro max hat turkcell bir çözüm bulamadım yardım edermisiniz

• Turkcell faturalıyım. Vodafone faturasıza geçip Vodafone ya da Turkcell den uygun tarife denk getirebilir miyim. Bir de Vodafone faturasıza geçtikten sonra Vodafone ya da Turkcell faturalı ya geçmek için bekleme süresi var mıdır?

• Turkcell hazır kartlıyım. Sim kartını telefonuma takmadan E-sim olarak kullanabilirmiyim?

• benmisim kullanıcısına yanıt
    Kullanırsın 200₺ ödiyerek

• Bu ayda dediğin kampanya gelmezse gözümdeki durumun tiktoktaki sevgilisini gösterecek olan kişi ile aynı olacak.

• -OFLU- kullanıcısına yanıt
    Ben naptım oflu

• Olmayacak şeyleri söyleyip duruyorsun. İlla birşey yazman şart değil, ama olmayacak birşeyi söylemek hoş olmuyor.

İnşallah dediğin kampanya gelir, gelirse teşekkür ederiz.

• -OFLU- kullanıcısına yanıt
    Gruptan bana yazılanı ben buraya yazdım.

• 
Sayfa: önceki 11461147114811491150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.