Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (553. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
11.082
Cevap
578
Favori
1.336.381
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
120 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dikkat ettiniz mi bilmiyorum da, son zamanlarda operatörlerde internet paketlerimiz çok hızlı tükeniyor. Kullanımlarımızda pek değişiklik olmamasına rağmen paketlerimiz çabuk bitiyor.
  • techniquest35 kullanıcısına yanıt

zaten oyleydı hocam ttnette ben 30 gb anca bıtıyordu turkcele gectım 70 gb yetmıyor ne ıs

• dün turkcell bayiye uğradım turkcell müşterisiyim taahütüm doldu yeni paketleri öğrenebilir miyim dedim, uygulamada yazan paketlerden 90 tl daha pahalı dedi bu doğru mu tüm bayiler böyle mi artık? daha hesaplı bir teklif sunmuyorlar mı? eğer böyleyse başka bayiye tekrar gitmeyeceğim

• ruzgarlibahce06 R kullanıcısına yanıt

vodafone link var mı bu teklifin? siteden bakıyorum bulamadım

• E-sim bir defaya mahsus mu kullaniliyor. Telefonu sifirlayinca kod calismiyor tekrar para verip almak mı gerekiyor?
  • Harrylime01 kullanıcısına yanıt
    genelde hepsi numara taşımaya oynuyorlar
  • sarpuli kullanıcısına yanıt

internette ya da müşteri hizmetlerinde yok hocam bayilerin hepsinde var

• Harrylime01 kullanıcısına yanıt

Bayilerde var hocam sitede müşteri hizmetlerinde yok hatta bayiden bayiye bile değişiyor

• Blueye kullanıcısına yanıt

bende geçmek isityorum ancak e devletten onay vermeden once gelen abonelik bilgilerinde 400 tl yeni tesis özel iletişim vergisi diye bir şey gördüm bu sanırım e-sime gectğimiz için kesilen ücret bilginiz var mı bu konuda

• mendebur52 M kullanıcısına yanıt
    Öyle bir ücret yok hocam.E sim ücretsiz.
  • mendebur52 M kullanıcısına yanıt

Standart sözleşme içindeki genel bilgiler onlar, yeni hat tesis ücreti 400 TL, Telsiz kullanım ücreti 180 TL diye bilgilendirme yapıyor sadece.

• bu festival kampanyasına netten baş vurabiliyorum. normal sim kart ile devam ettiğimde sim kartı gönderecek adres istiyor. burada ilgili kampanya illerinde ki adresler seçilebiliyor. abim muğla 'da, onun adresi seçebiliyorum. sim ona gelse ve o kargo ile bana yollasa, sürecin devamında bir sorun çıkar mı?

• Xsi Leah kullanıcısına yanıt

Sim kartı hat sahibine teslim edip sözleşme imzalatıyorlar. E-Sim ile yapmanız gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jahnny -- 24 Eylül 2024; 14:44:46 >
  • Professor X kullanıcısına yanıt
    Arkadaş normal sim demiş
  • Turkcell numara taşıma yapınca en az 3 ay başka operatörlere taşıma yapılamıyormuş bayiler böyle söylüyor doğru mu acaba ?
  • Trilyalı T kullanıcısına yanıt
    Yalan söylüyorlar
  • Trilyalı T kullanıcısına yanıt
    Hiç bir operatörde bekleme yok yalan söylüyorlar
  • Taahhütümün bitmesine 29 gün kaldı uygulamada 10 gb 280 tl gözüküyor. Riske girip bekleyeyim mi yoksa 280 tl yi kabul edeyim mi suan ayni pakete 134 tl ödüyorum.
  • firtina8145 F kullanıcısına yanıt

Macun

• Selamlar

e-sim seçip edevlet kimliği yükledikten sonra "e-Devlet ile Onayla" ya tıkladığımda hep bu ekran çıkıyor. neden olur?

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.