Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (402. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
10.944
Cevap
575
Favori
1.308.466
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

salla kazan çalışıyor, onun dışında birşey denemedim, paket yıllık peşin ödeniyor ve taahhütsüz, süresinden önce biterse nereye isterseniz oraya geçersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlar bir tane faturasız hat paketi bırakmadılar, bilerek herkesi faturalıya taşıyorlar. Bu kadar adi firma görmedim ben. Faturalıya bağlanmak istemiyorum zorla mı yani. Aklımda aslında 80 gb lık 300-tl lik paket var, olmadı en son onu alacağım.

• 750 dakika 5-6 gb internet li paket var mı acaba ucuz yollu kontörlü?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 250-TL bakiyem vardı, 50-TL daha yükledim paycell üzerinden, 299-TL ye kafam rahatladı.

Aylık 25-TL civarına 6,6 gb internet 1.666dk konuşmaya denk geliyor. 500dk bile bana yeter normalde, 6 gb da bana uyuyor, benim için çok iyi oldu.

SMS ile katılım yaptım bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: psycho81

salla kazan çalışıyor, onun dışında birşey denemedim, paket yıllık peşin ödeniyor ve taahhütsüz, süresinden önce biterse nereye isterseniz oraya geçersiniz.

Turkcell de olan hattı Telekoma taşıyıp hemen geri gelip Dev80 den faydalanabilir miyiz?

• Arkadaşlar akıllı 15 tarifesine ben de yeni geçenlerdenim fatura detayında paycell için 4 lira ekstra ücret görünüyor müşteri temsilcisi paycell aboneliği için herhangi bir ücret ödemezsiniz demişti bu ne şimdi sizde de aynı durum var mı acaba?

• ferrai F kullanıcısına yanıt

Akıllı 15 paketi 49 TL. Paycell faturaya dahil ediliyor. Herkeste aynı yani.

• cianni kullanıcısına yanıt

Ben turkcellden telekoma geçtikten 3 gün sonra turkcell faturasız hatta taşıma talebi oluşturdum, 2 gün sonra hat açıldı, aynı gün paketi aldım

• Selfy faturalı tarifem bu ay bitti.
    Turkcell' de aylık 12 gb internetli 50 TL' ye alabileceğim faturalı tarife veya benzeri var mı?

• muratoto kullanıcısına yanıt

Bilmiyorum onu. Cok kez aradilar baslarda acmadim sonra bir sefer actim, kendi dedi taahhutunuz bitiyormus kac gb i kac tl ye kullaniyorsunuz, soyleyince de bizde x gb y tl dedi, yok sag ol taahhut bitime dogru istersem ararim dedim tm dedi kapattim

• Faturasıza yeni gectim dev80 almistim. Ayrıca telsiz ücreti mi cikiyor bunun icin tl yükleme mi yapmak gerekiyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar türk telekomdan turkcell faturasıza taşıma yapıp hat açılır açılmaz akıllı 15 e geçebiliyor muyuz?

• mmwwlltt kullanıcısına yanıt

Evet DO üzerinden geçebilirsin.

• guvven kullanıcısına yanıt

Evet TKÜ ayrıca çıkacak. 6 ay yada 9 ay bu şekilde kullanabilirsin yanlış hatırlamıyorsam.

• Okuduklarımdan anladığım kadarıyla faturasıza geçip Akıllı15 tarifesini almak en mantıklısı.

Bugün Turkcell İletişim Merkezine gidip işlemi başlatacağım.

• Merhaba türk telekom luyum taahhutum bitiyor
    Aylik minimum 15gb lik uygun bir tarife tavsiyeniz var mi? 18 yas alti tckn bulabilirim.
    Birde dev 80 alsak 6 7 ay sonra 80gb bitince baska tarifeye yada baska operatore gecebiliyor muyuz? Yada 6 ayda bitirdim 80gb i diyelim 12 dolmadan yine tanimlayabiliyormuyuz aynisini?

• Arkadaslar bugun faturasız hattım teslım edıldı. Ama turkcelleden hala mesaj gelmedı. Ne zaman gecıs yapılcak acaba? Bılgısı olan varmı?

• gomez_10 G kullanıcısına yanıt

benim hattım bayiiden 15inde verildi. bana bile hala mesaj gelmedi. 2 güne gelir denmişti ama gelen giden yok. 21inde vodafone taahhütüm bitecek umarım çok gecikmez.

kötü yanı sorgulama yöntemi de yok, bayiiden geçişlerde turkcell müşteri hizmetleri de göremiyormuşmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgun14

benim hattım bayiiden 15inde verildi. bana bile hala mesaj gelmedi. 2 güne gelir denmişti ama gelen giden yok. 21inde vodafone taahhütüm bitecek umarım çok gecikmez.

kötü yanı sorgulama yöntemi de yok, bayiiden geçişlerde turkcell müşteri hizmetleri de göremiyormuşmuş.

Bugün bayiden sim kartı teslim almaya gittim ve normal olmayan bir yoğunluğa şahit oldum.

Sistem yoğunluktan çöktüğü için dijital imza kalemi çalışmadığından bir müşteri çıldırmak üzereydi.

Benim imzamı da alamadılar ama görevli ben halledeceğim dedi ve imzasız başvurumu aldı.

• yagmur2780 kullanıcısına yanıt
    Yağmur rahat tarifede misin

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.