Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (404. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
10.921
Cevap
573
Favori
1.306.106
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 402403404405406
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: valerio

Faturalıyım taahhutum dolmustu buna gecemedim bende aradım faturasıza gectim simdi buna gececeim 30 gun beklemem lazım galiba degilmi ? birde paket nasıl bana internet cok lazım oluyor

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/platinum50

Ewet bir ay faturasız kullandıktan sonra faturalı yeni müşteri kampanyalarından faydalanabilirsin. Yaklaşık Kaç GB kullanıyorsun ve bütçe nedir.

• magicmouse M kullanıcısına yanıt

Akıllı 3 kalktı yerine Akıllı 4 geldi ama böyle az GB paket için mecbur faturasıza geçmen gerekir. Onlar aradıklarında Akıllı 15 sunarlar. Normalde aynı yada ertesi gün arıyorlar aramayı kaçırırsan 96 saat içinde yani 4 günde otomatik faturasıza geçmiş olursun. Link bırakayım yinede ben içerikleri fiyatı gör.

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/hazir-kart-faturali-hat-gecis-paketleri/akilli-4gb-paketi?source=CMS&place=campaigns_category

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/hazir-kart-faturali-hat-gecis-paketleri/akilli-15gb-paketi?source=CMS&place=campaigns_category

• quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

Ewet bir ay faturasız kullandıktan sonra faturalı yeni müşteri kampanyalarından faydalanabilirsin. Yaklaşık Kaç GB kullanıyorsun ve bütçe nedir.

Alıntıları Göster

15 GB ve aylık 50 TL faturalı için ne tavsiye edersiniz?

• Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt

Turkcell Faturasıza gelince anında alabilirsin DEV 80 i. Şimdilik kritersiz bir paket Faturasız kullanan herkes alabiliyor.

Bu Faturalı Akıllı bir paket üstte faturasız sormuşsun. Faturalı Akıllı paketlere numara taşıyarak gelenler Turkcell Faturasıza geçtikten hemen sonra DO üzerinden hemen alabilirsin.

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    Hocam dev80 ek ücretlerle kaça geliyo senelik? Telsiz vs her şey dahil. Bi de 3 ayda bir yükleme yapmak gerekir mi?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Her ay 3.12 TKÜ yani yılda 40 TL yaklaşık dyelim. Paketi aldıktan sonra en az 6 ay kullanabilirsin en geç 9. ayda TL yüklemek gerekir son TL yükleme tarihi itibariyle.

• muratoto kullanıcısına yanıt
    Peki ilk geçişte turkcell faturasıza para ödeyecek miyim

Vodafone dan geldiğin için hayır ödemeyeceksin. Turkcell Faturalıdan Turkcell Faturasıza geçenler 35 TL Kesintisiz iletişim paketi tanımlanıyor. Bilgi amaçlı yazayım dedim.

• Dev 80 alanlar salla kazan dan internet faln geliyomu yoksa dakika sms gibi hediyelermi geliyor?

• su an turkcell faturalidayim dev 80 tarifesine gecebilirmiyim faturasiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell faturalıdan faturasıza geçmek telefonla oluyor mu yoksa mağazalara gitmek gerekiyor mu, hat üzerime değil emin olmak için soruyorum.

• m.H ni arayıp faturasıza geçiş talebi verdikten kaç gün sonra geri dönüş yapıyorlar ?

akıllı 20gb paketini alsak ilk ay 20gb hediye veriyorlar .ikinci ay hattı başka operatöre taşısak ceza çıkar mı?( hediye 20gb ın parasını alırlar mı? )

• werrol kullanıcısına yanıt

532 arayarak yapabilirsiniz.

• ertesi günarıyorlar genelde. faturasıza geçiş talebinde akıllı 15 veriyolar. numarayı taşırsan hediyenin ücretini alırlar yanlış hatırlamıyorsam 45 TL olması lazım.

• Mh aradım faturasıza geçince bir ay boyunca faturalıya geçemezsiniz dedi. Ayrıca geçiş olduğu için zorunlu olarak 35 liraya bir aylık 1 gb internet atandığı söylendi. İptal de olmuyormuş. Mh çalışanları kendi kafasına göre çalışıyor herhalde.

• Eşimin taahhütü 24 haziran da bitiyordu.Akıllı 15 tarifesi için blöf taktiğini uyguladık.Dün 532 yi arayarak faturasıza geçiş başvurusunda bulunduk.Sebebini sordular yeni teklif edilen paket fiyatları çok yüksek dedik.

Bugün aradılar direk akıllı 15 tarifesini teklif ettiler hemen kabul ettik ve anında akıllı 15 tarifesine geçişimiz yapıldı.

Arkadaşlar operatör değişikliği ile uğraşmayın direk bu yolu izleyin.

• Ben de şimdi hazırkarta geçmek için görüşeceğim.

Platinium paketlere gerekirse 1 ay hazırkart kullandıktan sonra geçerim, yarı yarıya farkediyor yazıktır.

• DİĞER HATLARDAN TURKCELLE GELİP AKILLI 15 TARİFESİNE GEÇMEK İSTEYENLERE ;

- 3 gün önce netten faturasız Turkcele basvurdum.
    - hattım bugün açıldı.
    - dıgıtal operatorden akıllı 15 i seçtim. Ve geçiş tamamlandı.
    - Fakat uygulamadan baktıgımda aylık 70 TL olan pakete geçtiğini gördüm.
    - Tekrardan uygulama içinde “paket ve servislerim” bölümünde yer alan “akıllı 15” tarifesine tıklayarak önüme çıkan “aylık 49 TL” olan pakete tıkladım ve mail adresini girdim.
    - ve akıllı 15 tarifesi aylık 49 TL ile kampanyaya dahil oldum.

• 
Sayfa: önceki 402403404405406
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.