Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (352. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.944
Cevap
575
Favori
1.308.596
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türk telekom ile taahhütüm 22 sinde bitecek. 1000dk 1000sms 15gb 35₺ ödüyordum ancak tekliflerde 49 civarı fiyat veriyorlar. Minimum 10gb interneti olan hangi tarifeye geçebilirim turkcellde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krmakmn

Türk telekom ile taahhütüm 22 sinde bitecek. 1000dk 1000sms 15gb 35₺ ödüyordum ancak tekliflerde 49 civarı fiyat veriyorlar. Minimum 10gb interneti olan hangi tarifeye geçebilirim turkcellde.
    Yukarda yazana geç 40 lira 10 gb

Ben 5 gb lığa geçtim ilerde yetmezse 10 gb lığa geçebilirmiyim dedim kabul ettiler 30 tl 5gb 40tl 10gb dakka vs aynı zaten

Geçince her yerden gb geldi zaten 25 gb yakın oldu 1 ayda nasıl biticem bilmiyorum türkcel de nedense az yakıyor gibi telekoma göre interneti

Şuan en iyisi bunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Eşimin tarifesi Turbo + Maxi paketi. İçeriği 1000 dk, 6 GB internet ve 250 SMS içeriyor. Taahhütü Eylül ayının sonunda bitecek. 65 TL ödüyor.

Dün arayıp 1500 dk, 15 GB lık bir tarifeyi, 74 TL ye teklif etmişler. Eşimde düşünmek istediğini söylemiş.

8 , 10 GB interneti olan daha uygun bir tarife önerir misiniz?
  • Arkadaşlar merhaba, faturasızda en uygun ne var şuan,3-5 GB internet,min500 dk konuşma ve sms

• 39 tl ye 1000 dk+10 gb olan tarifeye geçmek için gidip geldikten sonra 45 gün beklemek mi gerekiyor? bayiler bana öyle söylüyor?
  • Lifecell Fırsat Extra kullanıyordum, 1000 dk 10 gb, 100 sms ve sosyal bazı paketler vardı (tv plus mesela kullanıyordum da ) 55 TL gibi bir ücretti, şimdi taahhüt bitmiş paket de kalkmış bana 1000 dk 10 gb 59 lira önerdiler ama kullandığım tv plus falan yok, lifecell iptal mi oldu nasıl bir pakete geçebilirim önerisi olan var mı 60 70 lira civarında en az 10 gb internetli
  • Danger 23 arkadaş vasıtasıyla elci yakını tarifesine geçtim. Kendisi ile iletişime geçebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: pacasi_camurlu

Danger 23 arkadaş vasıtasıyla elci yakını tarifesine geçtim. Kendisi ile iletişime geçebilirsiniz
    Bu tarifeye geçtikten sonra bu zamana kadar hiç olmayan çekim kalitesinde bariz düşüklük ve seste anlaşamama falan gibi sorunlar oldu. Paketle alakalı olabilir mi

• Bugün bayiden çektim. Numara taşımayla faturalı 1 yıl taahhütlü paketler. +3 tl telsiz eklenecek Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU]

• merhaba vodafone'dan turkcell'e geçmeyi pşanlıyorum. bu paketi buldum 10gb, 1000dk 1 yıl taahhütlü 39tl.
    https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/hazir-kart-faturali-hat-gecis-paketleri/faturali-maksi-plus-paketi

buna benzer taahhütsüz veya daha iyi bir paket var mı 10 gb civarlarında daha uygun?

veya alternatif daha iyi bir paket var mı bildiğiniz?

bu arada buna numara taşıma ile geçebiliyor değil mi? ve ilk 4 ayda taahhüt bozumu yapılabiliyor mu?
  • Rahat tarifesini öneren var mı? Paket dışı kampanya sms gönderimleri hala yapılamıyor mu?

• Arkadaşlar Türk telekomdan Turkcell faturalıya geçeceğim ama faturalı maksi plus a direk geçebiliyor muyum ?

Şöyle bir ibare var

10.03.2020 tarihi itibarıyla son 90 gün içinde Hazır Kart'tan ödeme tipi değişikliği yapmış ve 30 günden fazladır Turkcell'e yeni tesis ya da numara taşıma ile gelenler aboneler kampanyaya katılabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesafe4272 -- 20 Ağustos 2020; 17:57:10 >
  • mesafe4272 kullanıcısına yanıt
    İlk faturasiza geçip 30 gün kalmanız gerekiyor. Şanslıysanız dijital operatörden çıkar paket.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AAD4AAA61

İlk faturasiza geçip 30 gün kalmanız gerekiyor. Şanslıysanız dijital operatörden çıkar paket.
    Sağolun hocam

• Numaramı iki gün önce Turkcell faturasıza taşımıştım. Bugün sim kartı taktım ve ilk ödememi yaptım. Size iki sorum var.

Dijital operatörden paket çıkmasını ne demek?

30 gün kalmak gerekiyorsa 28. günden sonra ikinci ödemeyide yapmak gerekir. Paket değişikliği yapılırsa bu ödeme yanıyor mu?
  • PB258 kullanıcısına yanıt
    Bu paketlere sadece bayilerden mi geçilebiliyor? Online ya da müşteri hizmetlerinden oluyor mu?

• Bilemiyorum bayide gördüm sadece

• cinquanta kullanıcısına yanıt
    Benim gibi bilmeyenler için; dijital operatör bir uygulamaymış. Bugün İçin sunduğu teklifler tarifemden daha pahalı.
  • selamlar bende maxi plus pakete geçicem de turkcell den geçeli vodaonfe 45 gün oldu. şimdi 3 ay dolmadı diye kampanyalı tariflerden yararlanabilir miyim?
  • murattekno kullanıcısına yanıt
    evet
  • 
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.