Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (353. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.903
Cevap
574
Favori
1.303.890
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 351352353354355
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Faturalı Maksi Plus a SMS ile başvuru yapılabiliyor mu ? Cevap evet ise nasıl bir mesaj atıyoruz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: welowis

evet
    hocam teşekkür ederim. peki be gidip o zaman turkcelle geçeyim. bu maxi plus paketini geçtikten sonra mı seçebiliyorum ve kesin çıkıyor mu?
  • murattekno kullanıcısına yanıt
    Evet önce faturasız hatta geçiyorsunuz, sonra da maxi plus a

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GNÇ 6+3 kullanan var mı?
  • Yeni geçtim Turkcell e yok mu 20 30 liraya 1 gb internetli dakikalı paketler dijital operatörde 50 lira altı bişi yok TT net data hattı kullanıyorum İnternet olmasa da olur

• quote:

Orijinalden alıntı: haklısın toprAAm

Yeni geçtim Turkcell e yok mu 20 30 liraya 1 gb internetli dakikalı paketler dijital operatörde 50 lira altı bişi yok TT net data hattı kullanıyorum İnternet olmasa da olur
    En uygun şu anda 29 tlye gnç hoş geldin var kendi yaşınız tutmuyorsa da küçük birinin tcsini gnç uygulamasindan girin alin paketi

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/gnc-hos-geldin-2gb

İmkan yok derseniz normal olarak 32 tlye hoş geldin 5 gb var

https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/hos-geldin-5gb?place=autocomplete&qt=ho%C5%9F

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 30-35 tl civarına 6-7 gb ya da üzeri internet paketli faturalı paket bulunur mu? tt tahahhütüm bugün bitti paket bulamıyorum her tarife çok pahalı gerçekten
    üniye gideceğim artık 4gb yetmez. şuan 4gb 32 tl ödüyorum tt de tahhatüt de bitti.
  • PB258 kullanıcısına yanıt
    Ulan ne ara 3 TL oldu telsiz ücreti,daha 1.5 iken yeni 1.85 mi ne olmuştu. İnsaf be. iyice soyguncu oldu bu devlet. Haram zıkkım olsun aldıkları her kuruş.

• Arvelo kullanıcısına yanıt
    Turkcell Faturalı Fırsat Midi 5 GB, 1000 SMS/MMS, 1000 Dakika 30 TL

• krmakmn kullanıcısına yanıt
    nasıl yaptınız telekom devam mı
  • krmakmn kullanıcısına yanıt
    ben 1000 dk 1000 sm 12 gb'a 75 tl ödüyorum üstelik %15 indirimli. bu TT bana niye böyle teklifler sunmuyor, kaç yıllık müşterisiyim.

turkcell'e geçiyorum kazıklanacaksam turkcell'de kazıklanayım.
  • https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/hos-geldin-20gb

bu kampanyada zaman içinde fiyat artışı olur mu ? taahhüt veremiyor muyuz? taahhüt olması için yıllık paket yazanları mı seçmeliyim?

edit: zaten faturasız hat içinmiş, pardon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcan402 -- 2 Eylül 2020; 0:38:36 >
  • İyi akşamlar arkadaşlar
    Turbo+mini paketini kullanıyorum Turkcell faturalı 39.90 TL 24 Ağustos da yıllık tahahutum bitiyor. Faturalı maxi plus tarifesi yada faturalı fırsat midi kampanyasına nasıl gecebilirim. Bu tarifelere geçmenin yolu yordamı bilen varsa cevabınızı bekliyorum.

• demlideli D kullanıcısına yanıt
    Ustad, ben de gordum bunu dun ama tahminimce bir kac aya 10 gb icin pahali gelmeye baslar bu fiyat. Alternatif var mi gozune carpan?

• Tam da Pandemiden önce yenilemiştim taahhütümü. Platinum prestij plus mu öyle birşey. 125TL ayda.
    15gb internet
    1000dk uluslararası yabancı numara arama
    10.000dk her yöne
    şirket içi sınırsız.
    100gb lifebox. işte tv plus ıvır zıvır.
    100 yurtdışı sms
    250 normal sms

en önemlisi ayda 3 gün yurt dışında kullanıım ücretsizdi. Normalde günlük 39.9TL oluyor.
    O aralarda Bulgaristan'a çok gidip geliyorum. çok iyi geldi paket kullanirim süper. zaten 3 kere gitsem gerisi bedavaya gelir diye.
    Paketi aldım. 1ay sonra pandemi yasakları başladı.. içimde patladı :)
  • Turkcell faturasız hat kullanıyordum kullandığım paket artık olmuyor. Yüksek gblı faturalı faturasız paket ve nasıl yapılacağını önerir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: berixx

Turkcell faturasız hat kullanıyordum kullandığım paket artık olmuyor. Yüksek gblı faturalı faturasız paket ve nasıl yapılacağını önerir misiniz?
    faturalı hatta geçişe özel

10 gb 39 tl
    5 gb 30 tl
    15gb 80 tl
  • vonaleee kullanıcısına yanıt
    10 gb olana geçtim

• quote:

Orijinalden alıntı: vonaleee

faturalı hatta geçişe özel

10 gb 39 tl
    5 gb 30 tl
    15gb 80 tl

Alıntıları Göster
    Bu 10 gb nasıl geçiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

Bu 10 gb nasıl geçiliyor.

Alıntıları Göster
    valla hocam benim turkcellde arkadas var kımlık fotosu atıyorum o hallediyor...diğer turlu mh veya bayiye gitmek gerekiyor sanırım
  • 
Sayfa: önceki 351352353354355
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.