Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.948
Cevap
575
Favori
1.309.194
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fasson kullanıcısına yanıt
    Biraz açıklar mısınız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Numara taşıyarak GNC Fırsat tarifesindeyim, 19 TL ye, 500 dk, 1000 sms 2 GB vardı, bu ay bitiyor, yeni teklif sunuyor mu bunlar, yine aynı pakette neye geçebilirim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kef14 -- 20 Nisan 2018; 9:16:43 >
  • Arkadaşlar 1 ay önce Turkcell'den vodafone faturasıza geçiş yaptım fakat Vodafone bulunduğum yerde çekmemesi nedeniyle tekrar Turkcell'e geçip yapmayı Turkcell.com.tr üzerinden denedim fakat numara taşıma işleminiz var dedi ve izin vermedi Vodafone müşteri hizmetleri ile görüştüm 3 ay geçemezsiniz diyor nedir bunun doğruluğu var mıdır böyle bir şey ? Turkcell iletişim merkezine gidip taşıma işlemini başlatsam geçişim olur mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dd2dl5

Arkadaşlar 1 ay önce Turkcell'den vodafone faturasıza geçiş yaptım fakat Vodafone bulunduğum yerde çekmemesi nedeniyle tekrar Turkcell'e geçip yapmayı Turkcell.com.tr üzerinden denedim fakat numara taşıma işleminiz var dedi ve izin vermedi Vodafone müşteri hizmetleri ile görüştüm 3 ay geçemezsiniz diyor nedir bunun doğruluğu var mıdır böyle bir şey ? Turkcell iletişim merkezine gidip taşıma işlemini başlatsam geçişim olur mu ?
    Aynısı bende var

Gittiğim zaman haber veririm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • escape0121 kullanıcısına yanıt
    btk'nin koyduğu kural. dengeleri bozmamak adına alinmis karar (ayni fiyat olsa herkes turkcelle gecer cunku)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tamamdır. Bende yarın gideceğim TİM'e hocam. Haberleşelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: undermunder

1 ay vodafone yap
    sonra buna gel
    34 tl
    https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/lifecell-paketleri/lifecell-firsat-5gb?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber#ya

Alıntıları Göster
    Merhaba arkadaşım, uzun süredir Türk Telekom kullanıyorum. Şimdi Turkcell'e geçiş yapsam o pakette aylık 34 TL ye nelere sahip olacağım?

• Bende vodafone dan lifecell fırsat paketine geçtim. Hayirli olsun bakalim insallah basimiz agrimaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: dd2dl5

Tamamdır. Bende yarın gideceğim TİM'e hocam. Haberleşelim.
    Ben geçtim
    4 gün sonra ok dediler
    Seneye bakarız ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 21 Nisan 2018; 14:32:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mylove

Merhaba arkadaşım, uzun süredir Türk Telekom kullanıyorum. Şimdi Turkcell'e geçiş yapsam o pakette aylık 34 TL ye nelere sahip olacağım?

Alıntıları Göster
    Bu

• quote:

Orijinalden alıntı: undermunder

Bu

Alıntıları Göster
    Teşekkürler arkadaşım. Hat taşırken lifecell tarifesine mi geçeceğim diyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mylove

Teşekkürler arkadaşım. Hat taşırken lifecell tarifesine mi geçeceğim diyorum?

Alıntıları Göster
    https://m.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/lifecell-paketleri/lifecell-firsat-5gb?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber&dip=1

Hocam Linki göster yeter

• Arkadaşlar şuanda faturalı vodafone 1000dk 1000sms ve2gb internet için 26.50TL ödüyorum her ay Turkcell'e tekrar geçmek istiyorum ama max 30 Tl lik bir tarife arıyorum önerebileceğiniz tarife varmı 25-30TL arası ?
  • Eko3g paketini inceleyebilirsiniz.
  • Abim yıllardır Turkcell de ve taahhütü bitti. 1000 dk, sms ve 6-7 GB lik tarife arıyorum acaba bu sekilde uygun bir tarife var mıdır bilgisi olan var mı

• Bende bugün geçtim hocam. Vodafone Müşteri hizmetleri ısrarla 3 ay geçiş yapamazsınız diyordu.
  • dd2dl5 kullanıcısına yanıt
    Bence olur böyle bir kural yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veracocha

Arkadaşlar şuanda faturalı vodafone 1000dk 1000sms ve2gb internet için 26.50TL ödüyorum her ay Turkcell'e tekrar geçmek istiyorum ama max 30 Tl lik bir tarife arıyorum önerebileceğiniz tarife varmı 25-30TL arası ?
    GNÇ Fırsat 3 GB Kampanyası

GNÇ Fırsat 3 GB Kampanyası

25 yaş ve altındaysan GNÇ Fırsat Kampanyası'yla 500 DK, 1000SMS, 3 GB, interneti içinde BiP ve Dergilik uygulamaları sadece 25 TL!

Başkasını tc si ile de oluyor ...

Turkcell sarı nokta ile internet sıkıntısı olmuyor

• izzet43 kullanıcısına yanıt
    30tl yuklenirse+olarak 1gb da geliyor

• 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.