Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.948
Cevap
575
Favori
1.309.296
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Faturalı turkcell hattımın kontratı bu ay sonu bitiyor turkcell kontürlüye geçsem sonra tekrar turkcel faturalıya dönsem bu tarifeyi alabilirmiyim? Tşkler...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar turkcell yüklediğin kadar kazan kampanyasından 25 tl yükledim 25 tl geldi. Nasıl kullanacağım bu tl yi. Bilen var mı.. Paket mi alacağım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayın 24 de benimde bitiyor kontratım hocam. 31 tl ye 2 gb internet kullanıyorum. 750 dk birde. Daha uygun ne olabilir turkcelde kaziklaniyoruz gibime geliyor. Muş. Hız aradım. Burnundan kıl aldırmıyor. Bir-kac aylığına başka operatöre Çıkıp tekrar mı girsem acaba yoksa hazır karta mi dönsem. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

• Dostlar gnc tarifede hattimiz var her ay turkcell bayigine gidip postan 40tl lik paket yukluyoruz. Şöyle bir msj geldi(20 TLye aylik 3GB, her yone 500 dakika, 1000 SMS paketi icin SUPER AVANTAJ 3 GB yazip 2200 a gonder, sana ozel bu firsati kacirma!)

Şimdi bizim bu paketi kullanabilmemiz için internetten TL yüklemesi yapip bu msji göndermemiz yeterli mi?Bu paket bir seferlik mi aliniyor?Genc tarifeye zarari var mi?

• drmelihx D kullanıcısına yanıt
    Aklın varsa mevcut tarifeni bozma bu dedikleri geçici tarifeler bitince kendin yeniliyorsun otomatik yenilemiyor ve bidahaki ayda vereceği garanti değil, ben bu tuzağa düştüm ordan biliyom böyle yapa yapa aynı tarifeyi 25 liradan 45 liraya yüksektiler vodafona taşımak zorunda kaldım

• Arkadaslar bu haftasonu operator degistirmeyi dusunuyorum bulundugum yerde turktelekom cekmiyo o yuzden sansimi turkcellde denemek istiyorum. 25 tl faturasiz paket varmi? Bana uygun 2gb internet fazla fazla yeter . Tavsiyelere acigim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozcanby

Aklın varsa mevcut tarifeni bozma bu dedikleri geçici tarifeler bitince kendin yeniliyorsun otomatik yenilemiyor ve bidahaki ayda vereceği garanti değil, ben bu tuzağa düştüm ordan biliyom böyle yapa yapa aynı tarifeyi 25 liradan 45 liraya yüksektiler vodafona taşımak zorunda kaldım

Tsk yalniz mevcut gnc tarifeye zarari oluyor mu o kismi anlamadim.Sonraki ay turkcell bayigine gidip gnc paketi yukletmek istesem olmuyor mu? Aslinda ben sürekli turkcell bayigine gidip ugrasmaktan da biktim.Ayni paketi her ay bakiyeden dusup verse rahat olacak..Faturasizin derdi de bu iste...

• quote:

Orijinalden alıntı: Özel Üyelik

lifecell kullanıyorum turkcell de 2. ay ım geçen ay soyle mesaj geldi 4,5g ye gecisinizi kutluyoruz 2 ay boyunca 2X katlanacaktir diye ilk ay mesaj gelmisti suan 2. ayin dayim paket olduktan sonra yine 4,5g nizi kutluyoruz 30 günün sonunda 2 ay daha katlanacaktir diye mesaj geldi. aslinda suanki paketim çok fazla geliyor ama 2 ye katlandigi için surekli acaba hatami varda surekli boyle oluyor diye düşünüyorum birtek benimkimi boyle o yüzden paketi degistirmek istemiyorum normal hale gelir diye. yoksa herkesinki mi zaten surekli boyle 2 ye katlaniyor (ilk ay haric)

Her ay gelmiyor aslında 1 kez oluyordu o ama size iki kez olmuş, Turkcellin söyle bir sistemi var, müşterinin paketinin içeriğinde internet coksa hediyeyide çok veriyor, mesela kardeşimde aylık 10gb hakki var salla kazanda sürekli haftalık 2gb 3gb hediye veriyor hatta aylık 10gb verdi bir yıl içinde 3 kez, az interneti ıçeriği olan müşteriyede çok az internet veriyor yada konuşma dk veriyor, burda ki amaç yüksek ücret aldığı müşteriyi memnun etmek, az ücret aldığı müşteriyi üst paketlere geçirmek, alt paket olayını iyi düşünün, 50tl altında fatura ödeyen müşteriyi takmıyor giderse de olur diyor, yüksek ücret aldığı müşterilerini memnun ediyor ve onlarında bir yere gitmeye niyeti yok, 1 premium müşteri 4-5 tane düşük faturalı müşteriye bedel, türk telekom ucuza bir sürü müşteri topluyor ama para kazanamıyor, ne borcunu ödeyebiliyor nede yeni yatırım yapabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Arkadaşlar turkcell yüklediğin kadar kazan kampanyasından 25 tl yükledim 25 tl geldi. Nasıl kullanacağım bu tl yi. Bilen var mı.. Paket mi alacağım..

Bu sorunun cevabini ben de ariyorum. Telsiz ucreti veya paket alimi icin kullanilabiliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0zlozz -- 21 Mart 2018; 0:33:52 >
  • Arkadaslar,

Paycell kullanmanin bir avantaji veya sakincasi var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: fasson

quote:

lifecell kullanıyorum turkcell de 2. ay ım geçen ay soyle mesaj geldi 4,5g ye gecisinizi kutluyoruz 2 ay boyunca 2X katlanacaktir diye ilk ay mesaj gelmisti suan 2. ayin dayim paket olduktan sonra yine 4,5g nizi kutluyoruz 30 günün sonunda 2 ay daha katlanacaktir diye mesaj geldi. aslinda suanki paketim çok fazla geliyor ama 2 ye katlandigi için surekli acaba hatami varda surekli boyle oluyor diye düşünüyorum birtek benimkimi boyle o yüzden paketi degistirmek istemiyorum normal hale gelir diye. yoksa herkesinki mi zaten surekli boyle 2 ye katlaniyor (ilk ay haric)

Her ay gelmiyor aslında 1 kez oluyordu o ama size iki kez olmuş, Turkcellin söyle bir sistemi var, müşterinin paketinin içeriğinde internet coksa hediyeyide çok veriyor, mesela kardeşimde aylık 10gb hakki var salla kazanda sürekli haftalık 2gb 3gb hediye veriyor hatta aylık 10gb verdi bir yıl içinde 3 kez, az interneti ıçeriği olan müşteriyede çok az internet veriyor yada konuşma dk veriyor, burda ki amaç yüksek ücret aldığı müşteriyi memnun etmek, az ücret aldığı müşteriyi üst paketlere geçirmek, alt paket olayını iyi düşünün, 50tl altında fatura ödeyen müşteriyi takmıyor giderse de olur diyor, yüksek ücret aldığı müşterilerini memnun ediyor ve onlarında bir yere gitmeye niyeti yok, 1 premium müşteri 4-5 tane düşük faturalı müşteriye bedel, türk telekom ucuza bir sürü müşteri topluyor ama para kazanamıyor, ne borcunu ödeyebiliyor nede yeni yatırım yapabiliyor.

benimki biraz farklı ama mesela 1. olarak paket fiyatı oyle pek yüksek degil 2.si 2 kere katlandi daha degisik gelen kisimi 30 günün sonunda 2 kere daha katlanacagi sms i gelmesi :s 3. salla kazandan buaralar dakika geliyor hep zaten internet olduğu gibi duruyor katlandigindan dolayi katlanan kisimi bile zor bitiyor boyle katlanma seysi olmasaydi aslinda daha ucuz pakete gececektim hayli hayli yettigi icin bende sistem şaşırdı diye bunda suanlik devam etcem. Görüntülü konusmasina varana kadar hayatimda hic kullanmadigim ki operatör internetini resmen ev interneti gibi kullaniyorum turkcell de fakat biraz daha yayginlasirsa olagan fiyatının uzerine enn az bir 10 tl daha koyar ancak yerine gelir bakalim yazin belli oluyor bizim gibi yazlikcilar mecbur turkcell e geçecek diye olabildigince sisiriyorlar fiyatı çünkü yazlikta diğerleri pek cekmedigi icin mecbur bu fiyatı verecek diye.

• Benim de önümüzdeki ay turkcell faturalı hattımın taahhütü doluyor. Lifecell'e geçmenin bir yolu var mıdır?
  • terlikk kullanıcısına yanıt
    canlı destekten sorabilirsin hocam benim kontrol ekstra paketi mayısta bitiyordu o kanaldan sordum lifecell plus a geçmek istiyorum diye tamam geçişinizi fatura kesim tarihine ayarlıyorum diye eğer mümkünse taahütü uzatırım dedim onunda onayladılar geçiş oldu bilgi olsun belki yol gösterir sanada
  • ara sıra bir şeyler koklatıyorlar ama sonrasında hangi kampanyaya baksanız sizin hattınıza uygun değildir yazıyor
    lakin bir paket alırsanız bu defa sürekli daha cazip kampanya mesajları geliyor
    bu paketi azami 3 ay alabilirsiniz diyor ama 2. yada 3. defa kullandırmıyor

salla kazan yapmışlar ,hattınızda çok internet varsa sürekli internet kazanıyorsunuz ,konuşma çoksa konuşma kazanıyorsunuz

diğer firmalarda ise başka sorunlar var ama son zamanlarda çok kızıyorum hiç değilse vodafone geçmeyi ciddi ciddi düşünmeye başladım

birde faturalıya geçirmek için yıllardır uğraşıyorlar ,bunun nedeni nedir acaba ?
  • terlikk kullanıcısına yanıt
    Mevcut abonelere 49 Liradan başlatıyor bu lifecell paketlerini. Yeni gelenlere ise 30 liradan.Bana gelen mesaj bu. Düşünüyorum geçmeyi aslında ama fiyat az değil ve bip araması harici 100 dk veriyor sadece.

“55GB internet (5GB her yone, 50GB paket dahilindeki uygulamalarda gecerli), BiP ten BiP e sinirsiz gorusme, BiP ten her yone 1000 dakika, her yone 100 dakika ve her yone 100 SMS iceren Lifecell Super paketini 12 fatura donemi boyunca ayda 49 TL ye kullanmak icin LIFECELLSUPER ONAY yazip cevaplayin. “

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasson

quote:

Platinum 10 gb pakedini kullanıyorum. Son 4 haftada 3 kez 10 gb internet verdi. onun öncesinde haftalık, günlük 1 gb verdi bir sürü.
    Lifecell e geçicem aynı şekilde ordada devam eder umarım.

• En az 750 dk, tercihen 1000 dk. İnternet 2gb yeterli. Sms 1000 yeterli. Bu kriterlere uygun bir tarife var mı? Max 25 TL vermek istiyorum. Önümüzdeki ay turkcell de 1 yıllik taahhütum bitiyor.

• arifakinti A kullanıcısına yanıt
    turktelekom donusen tarifeler

vodafone uyumlu tarifeler

ikisine de bakin. site uzerinden.

• Hocam 2. Hattım Türk Telekom zaten. Vodafone burda iyi çekmiyor. O yüzden turkcell de kalmak istiyorum açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: drmelihx

Dostlar gnc tarifede hattimiz var her ay turkcell bayigine gidip postan 40tl lik paket yukluyoruz. Şöyle bir msj geldi(20 TLye aylik 3GB, her yone 500 dakika, 1000 SMS paketi icin SUPER AVANTAJ 3 GB yazip 2200 a gonder, sana ozel bu firsati kacirma!)

Şimdi bizim bu paketi kullanabilmemiz için internetten TL yüklemesi yapip bu msji göndermemiz yeterli mi?Bu paket bir seferlik mi aliniyor?Genc tarifeye zarari var mi?

Bu bir paket olduğu için tarifeye zararı olmaz. Yüklemeyi netten yaparsanız yüklediğiniz kadar haftalık geçerli hediye TL verir. Hediyeyi kullanıp bu paketi yapabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.