Şimdi Ara

Turkcell internet aşım kazığı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Turkcell paketiniz kapsamındaki internet bittiği an sizden onay almadan hattınıza 24 TL karşılığında 1 gb tanımlıyor.

2020 yılında 1 gb interneti zorla ve 24 TL’ye satmak zavallılıktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Faturalı kullanmayı beceremeyen kullanmasın hocam. Her yerde aşım ile ilgili fiyatlar yazmaktadır. Vodafone da 500 mb 14 TL fiyat bence ideal. Arada girip paket bilgisine bakmak gerek. Kullandığı operatörü bilmeyen insanlar varken zor ama

• Sen onayı sözleşmede vermişsin zaten.

• Sözleşme is coming

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam internet kullanımımı tabikide takip ediyorum ancak kullanmayan bilmez paketin %20 si kalınca sms geliyor. O gelen sms ile uygulamada gösterilen birbirini tutmuyor çoğu zaman. Ben bi türlü kavrayamadım o işi. Yoksa zaten ek paket alacaktım. Ama bugün bana yarın başkasına, bu dönemde 1 gb interneti 24 tlye satmak olacak iş değil.

Bundan sonra aynı hataya düşmem zaten.

• Paket aşımında otomatik olarak 24 tl'ye 1 gb paketi tanımlanmayıp standart internet tarifesinden ücretlendirme olsa kullandığınız kb/mb başına ücret ödemek durumunda kalırsınız emin olun çok daha pahalıya patlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-126D2940A -- 23 Ocak 2021; 14:57:49 >
  • Teşekkür ediyorum nihayet şikayetimi anlayan birisi oldu.

• Hocam bi başkasida vodafone 5 lira ek internet tanimladi diye havalara kaldiriyodu forumda konusunu açmisti. Size 24 lira kitlemişler bu konuyu gorurde dediğimi kanitlamiş olurum

• Zorla değil isteyerek aldan da aynı fiyat. İstemiyorsan 9 tl ye fatura durdurma alırsın sorun çözülür.

9 tl vermem dersen o zaman kontrol edeceksin. Dijital operatör 1e1 tutuyor neredeyse ve interneti bitirdiğiniz anda mesaj geliyor.

Size faturasız hat öneriyorum

• Benim 6 gb internetim oluyor her ay. Hemen nasıl bitiyor çözemedim. Bu tür kazıklanmalara boyun eğenler,karşı çıkmayanlar,haklı bulanlar olduğu sürece bu ülke bir adım ileriye gidemez.

• meteeroglu M kullanıcısına yanıt
    Hiç bir operatörde bir kaziklama olayı olmamaktadır, bu firmalar milyonlarca aboneye hizmet veren ciddi büyük müesseselerdir, cihazınızın ayarlarından 6 GB i hangi uygulamada kaç GB ne oranda kullandığınıza bakıp tüketiminizi çözebilirsiniz...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.