Şimdi Ara

Turkcell'in 100 MB Hediyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sözleşmesiz iPhone alıp hediye gelen 100Mb'lik interneti aktive olan varmı? dün bu saatlerde aldım iphone'u ve hemen yolladım mesajı ancak gelen giden bisey yok. konuyla ilgili arkadaşlar bildiklerini paylaşırlarsa sevinirim. iPhone' nuna kavusmus herkes güle güle kullansın

• Ben dün akşam 23,00 de yolladım mesajı. Onay mesajı gece 3 te geldi. sen mesajı attıktan hemen sonra işleme alınmıştır diye mesaj gelmedi ise şifreyi yanlış girmiş olabilirsin.
  • ben de akşam yolladım şifreyi, bir iki saat sonra ''iPhone'a özel hediye aylık cepten internet 100mb..'' falan diye

msj geldi..bi de bu sabah ''hediye aylık cepten internet 100mb..'' falan filan hattınıza yüklenmiştir diye başka bir msj

daha geldi..ilk mesaj 5040'dan ikincisi 2052'den geldi..yani toplamda 200mb kullanma hakkımız mı var anlamadım yavv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [kalkedon] -- 27 Eylül 2008; 13:05:31 >
  • Ya bende dün akşam girdim gönderdim şifreyi, şuan aktif internet paketiniz olduğundan bunu kullanamazsınız diye mesaj geldi. 1-2 saat sonrada 100mb internet paketiniz aktif hale gelmiştir diye mesaj geldi...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.