Şimdi Ara

TURKCELL: Haftasonu BEDAVA 5000 Dakika Kampanyası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
23.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kaç gündür deniyorum hanımlar klubü zamazingosu geliyor. hayır turkcell sitesinde açıklamış ama kampanya maalesef fake..
  • quote:

Orijinalden alıntı: futuristt

kaç gündür deniyorum hanımlar klubü zamazingosu geliyor. hayır turkcell sitesinde açıklamış ama kampanya maalesef fake..

Sistem artık çalışıyor. Önceden İZİN yazıp 2222 ye gönderdiğimde veri izniniz zaten bulunmaktadır diyordu. Biraz önce online işlemlerde kampanya resmine tıkladım ve diğer kampanyalar linkine tıkladım. VERİ İZNİ KAMPANYASI seçeneği çıktı. TAMAM dedim ve kampanya başladı. 5000 dk tanımlandı
  • Müşteri hizmetlerini ararken onay vermiştim daha önce, şimdi denedim izniniz var diyor. Dakika yalan oldu herhalde.
    Online işlemlerden bakar mısınız dakikalar hangi başlık altında yazıyor. Belki tanımlanmıştır ama ayırt edemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Müşteri hizmetlerini ararken onay vermiştim daha önce, şimdi denedim izniniz var diyor. Dakika yalan oldu herhalde.
    Online işlemlerden bakar mısınız dakikalar hangi başlık altında yazıyor. Belki tanımlanmıştır ama ayırt edemedim.

Veri İşleme İzni KAmpanyası:

DETAY:
    Paket / Kampanya - Kullanım Yönü - Başlangıç-Bitiş - Tanımlanan - Devreden - Kalan

VERI_IZNI_KAMPANYASI Turkcelllilerle 14 Şubat 2012 - 14 Mart 2012 5.000 dk - 5.000 dk
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Müşteri hizmetlerini ararken onay vermiştim daha önce, şimdi denedim izniniz var diyor. Dakika yalan oldu herhalde.

Veri İşleme İzni KAmpanyası:

DETAY:
    Paket / Kampanya - Kullanım Yönü - Başlangıç-Bitiş - Tanımlanan - Devreden - Kalan

VERI_IZNI_KAMPANYASI Turkcelllilerle 14 Şubat 2012 - 14 Mart 2012 5.000 dk - 5.000 dk

Vermemiş. 1 ayda 5000 dk.'yı bitiremem zaten. Turkcell'li adam kalmadı etrafta.
    320 dk. vardı bu ay, 15 gün geçti 210 dk. duruyor daha. (Her Yöne)

• bilgilerinizi kullanmanıza diyor? hangi kişisel bilgileri kullanacaklar?
  • EVET yazıp 7295'e mesaj atarak kampanyaya basvurabilirsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basri Mutaf

EVET yazıp 7295'e mesaj atarak kampanyaya basvurabilirsiniz..

Veri izni zaten varmış. Alamadık dakikaları.
  • hafta sonu 5000 dk kampanyasından kazandıgınız 30gun boyunca gecerli hafta sonları turkcellilerle 5000 dkkınızı kullanmaya başlayabilirsiniz...
  • veri izni olanlar alamıyor mu?
  • veri izni kampanyasına dahil oldum. 7295'ten teklif geldi, EVET yazarak cevapladım. istediğimiz zaman iptal edebiliyor muyuz? ne sıklıkta ve ne tür mesajlar geliyor?
  • bende az önce online işlemlerde gördüm ve katıldım zaten reklam mesajları surekli geliyordu sorun olmazz ve günlük her yöne 30 dk yüklendi
  • veri iznim varmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: scoopi

bence katilmayin. Bilgilerinizi belli ki kullanacaklar. Reklam mesaji atan firmalar icin vb.

Türkcele bak reklam işine de girmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: RequiemForAsaw

bende az önce online işlemlerde gördüm ve katıldım zaten reklam mesajları surekli geliyordu sorun olmazz ve günlük her yöne 30 dk yüklendi

biraz eski bir konu ama kampanya devam ediyor. bu her yöne 30 dk., 30 gün boyunca mı geçerli acaba? yoksa sadece 1 günlüğüne mi veriyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

Orijinalden alıntı: RequiemForAsaw

bende az önce online işlemlerde gördüm ve katıldım zaten reklam mesajları surekli geliyordu sorun olmazz ve günlük her yöne 30 dk yüklendi

biraz eski bir konu ama kampanya devam ediyor. bu her yöne 30 dk., 30 gün boyunca mı geçerli acaba? yoksa sadece 1 günlüğüne mi veriyor?

30dk günlük veriliyor.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.