Şimdi Ara

Turkcell gnctrkcll yeni gelene 500 dk 1000 sms 5 gb 25 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
16
Favori
16.399
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben upcallı turkcell hattım taşımmadan önce 2 3 telde internetsiz denedim arama yaptı sadece uygulama şartlarını onaylamak için internet gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar turkcelle geçeceğim de lifecell avantaji mi kullanmak daha iyi olur yoksa bu paketi mi lifecell avantajda 30 tl ye her yone 500 dk 100 sms 4 gb var face twitter 2 gb gncden 30 tl yuklemeye 1 gb referanslardanda gb gelcek daha mi mantikli sizce??

• genclik17 kullanıcısına yanıt
    Bunu bende araştırdım çözemedim upcall'dan da kullanabileceğiniz her yöre 500 dk diyor, bayiler hiçbirşey bilmiyor zaten ya da bilmiyormuş ayağı yapıyorlar. Bu 500dk yı normal olarakta kullanabileceksek yeter.

Edit: Ben eski mesajınızı görmüşüm galiba siz şimdi geçtiniz mi normal bir şekilde arama yapabiliyormusunuz lifecell de?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seeder -- 8 Ocak 2018; 23:08:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben kullanıyorum. Aramalarımın çoğunu bipten yapıyorum. Bu pakete ek olarak öncesinden de 100 dk heryöne veriyordu ayrıca son zamanlardaki kampanyada 500 dakika daha ek veriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seeder

Bunu bende araştırdım çözemedim upcall'dan da kullanabileceğiniz her yöre 500 dk diyor, bayiler hiçbirşey bilmiyor zaten ya da bilmiyormuş ayağı yapıyorlar. Bu 500dk yı normal olarakta kullanabileceksek yeter.

Edit: Ben eski mesajınızı görmüşüm galiba siz şimdi geçtiniz mi normal bir şekilde arama yapabiliyormusunuz lifecell de?

Yok hocam gecmedim 1-2 gun icinde tasiyacagim en avantajli komboyu ariyorum o yonunu arastirdim bu pakette normal olarak kullanabilecegimiz 500 dk veriyormus onda sikinti yokta internet acisindan daha avantajli olur sanirim 30 tlye 7 gb face twitter 2 gb da var en mantiklisi bu olur her yone 100 dk degil 500 dk veriyormus normal kullanilabilen paketi kullanan birine sordum forumdan yine

• quote:

Orijinalden alıntı: potansiyel suçlu

Ben kullanıyorum. Aramalarımın çoğunu bipten yapıyorum. Bu pakete ek olarak öncesinden de 100 dk heryöne veriyordu ayrıca son zamanlardaki kampanyada 500 dakika daha ek veriyor.

Şu anda normal olarak kullanabilecegimiz 500 dk mi veriyor??bir de gncden 30 tlye 1 gb geliyoor dimi??

Lifecell ve gnc farklı. Bahsettiğim sadece Lifecell.

• quote:

Hocam lifecelli olup hem de gncli olamaz miyiz bence olunur gnc bir kulup sonucta

• Bende vodafone faturalı kullanıyordum Turkcell’e faturasıza taşıdım ama telsizi ücret kesildi internet sitesinde alınmayacak yazıyor bununla ilgili mh arayan var mı ?

• quote:

Toplam 600 dk mı veriyor? Faturasız değilmi sizinki? şu an bunu direk aramada kullanıyorsunuz yani.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abone olmayacaksın biraz sürünsün. Fahiş fiyattan abonelik veren bir operatör.
    Olabilir belki de bilemiyorum. Ben GNC tarifesindeydim çıktım şimdi Lifecell de faturalıyım müşteri hizmetlerini arayınca “hoşgeldin gnc’li” şeklinde karşılanıyorum bu neden böyle diye düşünüyordum şimdi siz gnc bir kulüp dediniz belki de bu yüzden müşteri hizmetlerini ararken gnc li olarak karşılanıyorum.

• Gnc bı kulüp değil mi üye olduğumuzu nasıl anliyoruz

• seeder kullanıcısına yanıt
    Evet bakın hatta normal şebekeden arama yapabiliyorsunuz linke bakınhttps://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/lifecell-hediye-500-dk

• 30 aralıkda turkcelle numaram taşındı, gnç full 10gb kullanıyorum
    5gb gündüz+1gb tavsiye+1gb 30tl üzeri yükleme...

30tl üzeri yükleme 31 aralıkda sondu aslında ama uzatılmış, iyi olmuş :)

45tl ödüyorum, fakat ocak ayında geçmediğim için telsiz kullanım ücreti ödeyecek miyim bu ay?
  • quote:

Evet bakın hatta normal şebekeden arama yapabiliyorsunuz linke bakınhttps://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/lifecell-hediye-500-dk

Hocam lifecell plus icin 39 tl olan icin lifecell avantajda gecerli degil lifecell avantaj 30 tllik paket

• quote:

Olabilir belki de bilemiyorum. Ben GNC tarifesindeydim çıktım şimdi Lifecell de faturalıyım müşteri hizmetlerini arayınca “hoşgeldin gnc’li” şeklinde karşılanıyorum bu neden böyle diye düşünüyordum şimdi siz gnc bir kulüp dediniz belki de bu yüzden müşteri hizmetlerini ararken gnc li olarak karşılanıyorum.

Aynen gnc paket tarife falan degil genclik kulubü hocam tarife paket ayri istedigini al 25 yas altindaysan her turlu gncli olup firsatlardan yararlanabilirsin

Bilgi güncellemesi de yaptım 25 yaş üstündeyim ama ona rağmen 532’yi arayınca gncli hoşgeldin diyor :)

Evet geliyor ben geçtim ayrıca paketiniz 2 ye katlanıyor 3 aylığına galiba süreyi tam bilmiyorum 8 gb internet 60 gb bipte 10gb tv+ gibi herşey 2 ye katlanıyor tv+ uyeligide veriyor 25 saatde kayıt hakki var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proprietor -- 9 Ocak 2018; 12:52:47 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.